18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe czy miał buty robocze z noskami..

Halman • 2020-06-03, 07:14

bo to będzie najważniejsze w raporcie...

htp

2020-06-03, 08:04
Co należy zrobić w pierwszej kolejności, jak pracownik spadnie z wysokości?
Założyć mu kask i uprząż.

zwierzak30

2020-06-03, 09:50
Bo kask,uprząż i buty z noskami,mają chronić dupę szefa,a nie zdrowie pracownika.

polakwrocek

2020-06-03, 12:17
BHPwiec powie że ubezpieczenie nie obejmuje bo miał dziurawą rękawiczkę i nie zmienił.

robsonx79

2020-06-03, 13:17
Noszę takie buty czasem "w cywilu" i powiem, że przydały się dwa razy. W ogóle niektóre firmy robiące obuwie ochronne ma fajne modele w cenach kilkukrotnie niższych niż regularne "firmowe" obuwie.

kolosasz

2020-06-03, 14:15
O, k***a. To tak wygląda ten słynny Bóg, siedzi przed monitorami, steruje Światem i na kogo wypadnie na tego bęc.

bloodwar

2020-06-03, 18:34
Polećcie jakieś dobre lekkie i przewiewne buty ochronne S1 bo kurde w tych co dostałem od firmy to chyba lata nie przetrwam...

BrainOsw

2020-06-03, 20:05
Ja sobie zamówiłem buty z reklamy z instagrama, mówię h*j zaryzykuję, w polsce same najtańsze gówna bez żadnej myśli, tymbardziej że firma kupuje najtańszy szajs w przedziale 60-100zł to wiadomo... Indestructible shoes, troche siana jest, zastanawiałem się, atestów europejskich raczej nie ma. Ale wystarczy mi, że noski są, podeszwa z grubej gumy przez która nie przejdzie gwóźdź, a dalsze dodatki zależne od modelu. Mięciutkie, lekkie, giętkie i latam po budowie :D

donkapusta

2020-06-03, 20:44
zwierzak30 napisał/a:

Bo kask,uprząż i buty z noskami,mają chronić dupę szefa,a nie zdrowie pracownika.



Oczywiście bo niestety ktoś musi być winny głupoty wielu pracowników (oczywiście nie wszystkich). Większość "mondrych" zwykle ma wd... podstawy bhp., do czasu...buahhahahah


Skoczek48

2020-06-07, 21:37
bloodwar napisał/a:

Polećcie jakieś dobre lekkie i przewiewne buty ochronne S1 bo kurde w tych co dostałem od firmy to chyba lata nie przetrwam...



Nivelazione Expert sobie kup i bawełniane skarpetki

Wiewór

2020-06-07, 21:43
bloodwar napisał/a:

Polećcie jakieś dobre lekkie i przewiewne buty ochronne S1 bo kurde w tych co dostałem od firmy to chyba lata nie przetrwam...



Wpisz sobie Reebok S3 albo Puma S3. Bardzo dużo firm od sportowych robi buty bezpieczne.

BrainOsw napisał/a:

Ja sobie zamówiłem buty z reklamy z instagrama, mówię h*j zaryzykuję, w polsce same najtańsze gówna bez żadnej myśli, tymbardziej że firma kupuje najtańszy szajs w przedziale 60-100zł to wiadomo... Indestructible shoes, troche siana jest, zastanawiałem się, atestów europejskich raczej nie ma. Ale wystarczy mi, że noski są, podeszwa z grubej gumy przez która nie przejdzie gwóźdź, a dalsze dodatki zależne od modelu. Mięciutkie, lekkie, giętkie i latam po budowie



Gwóźdź przechodzi przez gumę jak przez masło. W butach bezpiecznych stosuje się specjalną membranę antyprzebiciową.
Nosek jeśli nie spełnia normy to utnie ci palce jak coś ci spodnie na nogi,
Buty BHP kupuje się w sprawdzonym źródle i oznakowane CE.
Ja tam dostałem od pracodawcy buty za 120 zł i nie narzekam.