18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ciekawe czy gość widział całe zajście

Kuleczka • 2022-03-13, 13:58
Upsalala


Znawca_Cipek

2022-03-13, 14:35
Kuleczka napisał/a:

gość



Gość to mogl sie co najwyzej przypatrywac, czy c*pke widac. Tak jak ja.

Figlarz_

2022-03-13, 14:38
Znowu ta pie**olona muzyczka… Przestańcie k***a wrzucać takie filmiki, bo się porzygac można. Dźwięk tez można usunąć z filmu, wiesz?

Kuleczka

2022-03-13, 14:41
Figlarz_ napisał/a:

Znowu ta pie**olona muzyczka… Przestańcie k***a wrzucać takie filmiki, bo się porzygac można. Dźwięk tez można usunąć z filmu, wiesz?



To sobie ścisz jak masz taką potrzebę, zamiast wszczynać głupią gówno burzę.

Znawca_Cipek napisał/a:

Gość to mogl sie co najwyzej przypatrywac, czy c*pke widac. Tak jak ja.



Ee nie, gość z filmiku za fajny na takie numery;)

radek225

2022-03-13, 15:17
Żarcie gotować, gary zmywać, dupy dawać, a nie się w podnoszenie ciężarów bawisz. No chyba, że ćwiczysz po to, żeby później gar zupy nieść - to co innego.

Kuleczka

2022-03-13, 15:44
radek225 napisał/a:

Żarcie gotować, gary zmywać, dupy dawać, a nie się w podnoszenie ciężarów bawisz. No chyba, że ćwiczysz po to, żeby później gar zupy nieść - to co innego.



Podnoszenie ciężarów przez babki jest w porządku i może prowadzić do lepszej sylwetki i zdrowia. Ale trzeba to robić z głową, a nie tak jak tutaj

Znawca_Cipek

2022-03-13, 15:54
Kuleczka napisał/a:

Podnoszenie ciężarów przez babki jest w porządku i może prowadzić do lepszej sylwetki i zdrowia. Ale trzeba to robić z głową, a nie tak jak tutaj



Wiadomo.Nick zobowiązuje...Pewnie bycie tłustą świnią też jest wg ciebie w porządku...

Kuleczka napisał/a:

Bitch, mam niedowagę. Ale fajnie tak celować ślepakami, byle komuś przykrość sprawić?



Wybornie doskonale! Albo doskonale, wybornie!

Kuleczka

2022-03-13, 16:06
Znawca_Cipek napisał/a:

Wiadomo.Nick zobowiązuje...Pewnie bycie tłustą świnią też jest wg ciebie w porządku...



Bitch, mam niedowagę. Ale fajnie tak celować ślepakami, byle komuś przykrość sprawić?

Znawca_Cipek napisał/a:

Wybornie, doskonale, albo doskonale wybornie!



No szczerze wątpię, gdyż Twoja próba "obrazy" była absolutnie nie trafiona :D ale może jesteś za głupi, by satysfakcję przynosiły Ci logiczne wyniki

Tsubasa

2022-03-13, 21:47




Kuleczka napisał/a:

Bitch, mam niedowagę. Ale fajnie tak celować ślepakami, byle komuś przykrość sprawić?
No szczerze wątpię, gdyż Twoja próba "obrazy" była absolutnie nie trafiona ale może jesteś za głupi, by satysfakcję przynosiły Ci logiczne wyniki



Nie obrażając, ale kula daje fula

marcino_zly

2022-03-13, 22:55
Figlarz_ napisał/a:

Znowu ta pie**olona muzyczka… Przestańcie k***a wrzucać takie filmiki, bo się porzygac można. Dźwięk tez można usunąć z filmu, wiesz?



Prawdę mówisz.

Kuleczka napisał/a:

To sobie ścisz jak masz taką potrzebę, zamiast wszczynać głupią gówno burzę.
Ee nie, gość z filmiku za fajny na takie numery;)



Także prawdę mówisz.

Tak czy inaczej powinno się przed tą muzyczką ostrzegać.
Pierwszy dźwięk już powoduje wymioty.
:evil:

Figlarz_

2022-03-13, 23:56
@marcino - prawdę mówisz :-D

Wiem, ze można ściszyć, aż takim debilem nie jestem. Natomiast nie byłbym sobą, gdybym się nie przypie**olił. Dokładnie taka sama sytuacja jak z piosenka OŁ NOŁ. Do utylizacji.

Kuleczka

2022-03-14, 00:33
Tsubasa napisał/a:

Nie obrażając, ale kula daje fula



Powiem ci że odkrycie Kuli zrobiło mi dzisiejszy wieczór.

Figlarz_ napisał/a:

@marcino - prawdę mówisz
Wiem, ze można ściszyć, aż takim debilem nie jestem. Natomiast nie byłbym sobą, gdybym się nie przypie**olił. Dokładnie taka sama sytuacja jak z piosenka OŁ NOŁ. Do utylizacji.



Aha, eee, nie wiem co powiedzieć nawet. Chyba to, że skoro filmiki w Internecie, a konkretniej podkład muzyczny w nich, powoduje w was tyle negatywnych emocji, to chyba powinniście go odstawić i zaznać wreszcie życia

Może wtedy zaakceptowalibyście obecność podkładu muzycznego, który wam się osobiście nie podoba. Jak na razie zachowujecie się jak płatki śniegu lub księżniczki.

Janko

2022-03-14, 09:19
Te k***y to nawet nic nie umieją zrobić dobrze żeby nie sp***oliły

marcino_zly

2022-03-14, 20:35
Znawca_Cipek napisał/a:

Wiadomo.Nick zobowiązuje...Pewnie bycie tłustą świnią też jest wg ciebie w porządku...
Wybornie doskonale! Albo doskonale, wybornie!



To raczej pedzio.

@Kuleczka napisał/a:

To sobie ścisz jak masz taką potrzebę, zamiast wszczynać głupią gówno burzę.
Ee nie, gość z filmiku za fajny na takie numery;)

-ostatnie zdanie mówi samo z siebie.

Tsubasa

2022-03-15, 22:58
[quote="Kuleczka"]Powiem ci że odkrycie Kuli zrobiło mi dzisiejszy wieczór.

Polecam się na przyszłość!