18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawa teoria

Bachowski • 2017-03-17, 17:31
Znalezione na gównoportalu, na którym raz na jakiś czas na wierzch wypływa coś ciekawego.


Halman

2017-03-17, 17:33
jak dla ciebie na JZD wypływa coś ciekawego to jakże się wydostał z worka?

Bachowski

2017-03-17, 17:42
HAL9000/2 napisał/a:

jak dla ciebie na JZD wypływa coś ciekawego to jakże się wydostał z worka?Podręcznikiem do języka polskiego.

krzyks

2017-03-17, 17:51
Obawiam się, że idąc liną Tesli, w obecnych czasach mogłoby nas wcale nie być. Dlaczego? Już wyjaśniam. Pomysły Tesli nie ograniczały się jedynie do pozyskiwania taniej, wręcz darmowej energii. To można było wdrożyć na szeroką skalę, ze szkodą dla dostawców energii. Sporo jego pomysłów mogło być wykorzystane jako broń. http://www.tajemnice-swiata.pl/tesla-katastrofa-tunguska-i-promien-smierci/
Do czego zmierzam. Gdyby rozwiązania Tesli były tak powszechne, jak inne, to dawno byłyby skopiowane i być może użyte. Nie wszystko można udostępniać powszechnie. Dlatego też... nie o wszystkim wiemy. :kawa:

RoboCat

2017-03-17, 17:52
Mowiliscie ze wyznawcy boga (katolicy) blokowali caly postep... teraz macie pieniadz za boga i jego wyznawcy tez blokuja postep... moze tu nie o boga chodzi tylko o tych zj***nych chciwych poj***nych ludzi.

Pa...........ć

2017-03-17, 18:28
RoboCat napisał/a:

Mowiliscie ze wyznawcy boga (katolicy) blokowali caly postep... teraz macie pieniadz za boga i jego wyznawcy tez blokuja postep... moze tu nie o boga chodzi tylko o tych zj***nych chciwych poj***nych ludzi.Moja opinia jest taka że najpierw religia blokowała naukę bo była "heretycka" a teraz pieniądz blokuje naukę bo jest "nieopłacalna".
Gdzieś tam w gabinecie jakiegoś rothchilda jest sejf a w środku mnóstwo praw patentowych i wynalazków na wypadek jak skończy się "życiodajna" ropa

dresimir

2017-03-17, 18:59
Najbogatszym ludziom postęp nie jest na rękę. Postęp = lepsze warunki życia, coraz mądrzejsze społeczeństwo itp. itd. A mądrymi ludźmi nie da się tak łatwo manipulować. Popatrzcie na takie USA, tam jest tyle odpaleńców, że się w pale nie mieści. Idealne warunki do hodowli bydła :)

mygyry

2017-03-17, 20:20
Gdyby człowiek poświęcił chociaż 10% procent z tego, co poświęcił na tworzenie broni, wojny, własny interes, bogacenie się, to dzisiaj bym do pracy dostawał się teleportem a wakacje bym spędzał na marsie, ale zamiast tego mamy zalew imigrantów i niekończące się wojny, głód syf i ubóstwo. Niestety wielkie społeczeństwa nie działają tak jak powinny...

Black-Sheep

2017-03-17, 20:29
Nasz świat to typowy kapitalizm

Insaner

2017-03-17, 22:00
Artykuł o promieniu śmierci zapowiadał się ciekawie... do tego fragmentu-

"Dziś Stany Zjednoczone Ameryki posiadają broń o nazwie HAARP, którą można także nazwać emiterem promieni śmierci. Są to sygnały o konkretnej częstotliwości, dzięki którym można wpływać na umysły ludzkie"

Jeszcze tylko chemtrails brakowało..


Co do obrazków z tematu to nie spodziewałbym się takiego kierunku rozwoju cywilizacji. Powrót do natury? Bardziej skłaniałbym się wizji zanieczyszczonej Ziemi spowitej smogiem w której buduje się miasta piętrami w górę, gdzie najbogatsi mieszkają na górze, a bieda na dole w tym syfie. Ta planeta za tysiąc lat będzie wyeksploatowana i przeludniona.

XM195

2017-03-17, 22:08
Szczerze wolę moje 5 litrowe V8 niż jakieś eko futuro gówna

Vivrael

2017-03-17, 22:19
No zajebiście by było, zważając na fakt, że Tesla umarł w biedzie.

~hoszo

2017-03-17, 22:35
mygyry napisał/a:

Gdyby człowiek poświęcił chociaż 10% procent z tego, co poświęcił na tworzenie broni, wojny, własny interes, bogacenie się, to dzisiaj bym do pracy dostawał się teleportem a wakacje bym spędzał na marsie, ale zamiast tego mamy zalew imigrantów i niekończące się wojny, głód syf i ubóstwo. Niestety wielkie społeczeństwa nie działają tak jak powinny...


Gdyby cała planeta składała się z ateistów rasy białej, to by tak było.

Bugini

2017-03-17, 23:14
mygyry napisał/a:

Gdyby człowiek poświęcił chociaż 10% procent z tego, co poświęcił na tworzenie broni, wojny, własny interes, bogacenie się, to dzisiaj bym do pracy dostawał się teleportem a wakacje bym spędzał na marsie, ale zamiast tego mamy zalew imigrantów i niekończące się wojny, głód syf i ubóstwo. Niestety wielkie społeczeństwa nie działają tak jak powinny...Równie dobrze można by rozmyślać co by było gdyby wszyscy w internecie poświęcali 10% tego czasu na szukanie artykułów naukowych i ogólne samokształcenie, jeśli sam nie przyczyniasz się do przyspieszenia badań nad teleportacją to czemu czujesz się zawiedziony?

Ma...........ke

2017-03-17, 23:18
Pobieranie energii z ziemi spowodowałoby prawdopodobnie oziębienie jej i spowolnienie obracania się co miałoby fatalne skutki poza tym jest niemożliwe. A perpetum mobile to ciota i ch*j na dodatek jest niemożliwy do zrealizowania nie ma takiego układu mechanicznego na świecie i nie będzie który wytworzy więcej energii niż zużywa bez dodania pracy spowodowanej np pobraniem ciepła z węgla albo rozpadu pierwiastków.