18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

motłoch

2017-12-01, 00:33
aaa w sensie, że w środku pies i na policjantów się mówi psy, hehe, dobre

krylo9222

2017-12-01, 00:35
Ale jajaaa, ale jaja. Kurde... Ale jaja. Rozumiecie, nie ? Pies, radiowóz, policja. ALE JAJA.

Lingula

2017-12-01, 01:17
Czekaj czekaj. Ta reklama dziala.

Wiewór

2017-12-01, 07:24
Czekamy na komentarz naszej dyżurnej sadolowej przedstawicielki patologi i marginesu społecznego - biala20 :D
Kochanie chodź do nas i napisz coś śmiesznego o j***niu policji w dupę.

nowynick

2017-12-01, 08:31
:roll:

lepiej niech cycki pokaże

co do reklamy to z dystansem, w tym smutnym k***idole doceniam każdy dystans do siebie...

Halman

2017-12-01, 08:56
A ja teraz żałuję że wcześniej nie pomyślałem o policji... no k***a, mam wyj***ne na wasze opinie bo z najprawdziwszą przyjemnością, w świetle prawa pałował bym patologię którą teraz się widuje...

biala20

2017-12-01, 09:03
Abraxus napisał/a:

Czekamy na komentarz naszej dyżurnej sadolowej przedstawicielki patologi i marginesu społecznego - biala20 :D
Kochanie chodź do nas i napisz coś śmiesznego o j***niu policji w dupę.


Świetnie poruszasz się po zagadnieniach związanych z patologią i marginesem... Tym mi nie zaimponujesz, bo obserwacja od środka to żaden wyczyn! Ot, mamusię i tatusia opiszesz i po sprawie! Z policją jest tak samo, z kim się przestajesz, takim się stajesz! Nie masz pomysłu na życie, nakładasz mundur i bierzesz smycz do ręki! A ludzie się zastanawiają kto rządzi w waszym związku!

Wiewór

2017-12-01, 09:28
Po co ja mam tobie imponować? :-D

biala20

2017-12-01, 09:44
Abraxus napisał/a:

Po co ja mam tobie imponować? :-D


Już dobrze, chłopczyku już dobrze! Starałam się ciebie nie urazić... Rozumiem, że psiarnia to dla ciebie druga, lepsza rodzina... Pewnie widzisz ich w domu codziennie! Ot, pan dzielnicowy każe twojej mamusi dać ci żreć chociaż raz dziennie... I napomina twojego tatkę, żeby nie r*chał cię codziennie! Masz powody, żeby być im wdzięczny!

StaryIdiota

2017-12-01, 13:02
biala20 napisał/a:


Blebleble blebleble, blebleble ble bleble! Blebleble ble blebleble ble bleble... Blebleble, ble blebleble ble ble bleble bleble, bleble bleble... Blebleble blebleble ble ble ble blebleble! Ble, ble blebleble ble blebleble blebleble ble ble ble blebleble ble blebleble... Bl blebleble blebleble blebleble, ble ble blebleble ble blebleble! Blebleble blebleble, ble ble ble blebleble!



Biała, Ty to masz jednak syndrom niedor*chania, ciągle tylko o r*chaniu nam opowiadasz- ten r*cha tego, tamten r*chał tamtego... :roll:

Wiewór

2017-12-01, 13:09
biala20 napisał/a:

Już dobrze, chłopczyku już dobrze! Starałam się ciebie nie urazić... Rozumiem, że psiarnia to dla ciebie druga, lepsza rodzina... Pewnie widzisz ich w domu codziennie! Ot, pan dzielnicowy każe twojej mamusi dać ci żreć chociaż raz dziennie... I napomina twojego tatkę, żeby nie r*chał cię codziennie! Masz powody, żeby być im wdzięczny!


Nawet nie muszę się wysilać i wymyślać skomplikowanego baita. Łykasz wszystko jak góral po rzyganiu przez zęby :-D

OpenStreetMaps

2017-12-01, 14:10
Za psa sierściucha zawsze piwo!
Co się dziwicie myślicie że policjanci to na innej planecie żyją i nie wiedzą że są potocznie nazywani Psami?
Już lepiej być psem z policji niż strażnikiem miejskim lub męską biurwą z urzędu.
Choć stare Polskie przysłowie mówi wyraźnie że:
"Lepiej dać się wykastrować niż w policji iść pracować " :mrgreen: