18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cichociemni nowej generacji

Pan_Generał • 2013-05-08, 18:23
Interesujący materiał o jw GROM.

buszta2

2013-05-08, 18:51
Jedna z niewielu rzeczy z której jestem dumy i ma nalepkę "Made in Poland".

goscyniok

2013-05-08, 18:53
eh k***a aż żal ze przegapiłem rekrutacje na WAT.
Nic może za rok jeszcze będę miał chęci

sadystycznie bolesny

2013-05-08, 19:05
Zawsze piwko. Tam gdzie Amerykanie, Brytyjczycy i Niemcy nie potrafią, tam wkracza GROM. Wyobraźcie sobie, że jesteście jakimś szmatogłowym i wpada wam na chatę (czy tam jaskinię) kilku takich typa, byście k***a nawet allah akbar nie zdążyli pomyśleć, o r*chaniu kozy nie wspominając.

Pan_Generał

2013-05-08, 19:08
goscyniok napisał/a:

eh k***a aż żal ze przegapiłem rekrutacje na WAT.
Nic może za rok jeszcze będę miał chęci


Ja bym osobiście wolał iść do WSOWL ;)

Marxe

2013-05-08, 19:21
jedna z niewielu rzeczy,gdzie to hamerykańce nam zazdroszczą :)

ejdzbikej

2013-05-08, 19:25
tylko co oni robia w jakims j***nym afganistanie do ch*ja wafla, co my mamy z ta wojna wspolnego, jaki w niej interes.

Panfel

2013-05-08, 19:26
A na treningu "bandyci" przebrani są za ciapatych :amused:

Robcio1207

2013-05-08, 19:27
Za Polskie Jednostki Specjalne zawsze piwko, a najlepiej cała krata, bo są najlepsi i robią to za psie pieniądze. Gdzieś kiedyś czytałem, że przeciętny górnik na szychcie spala około 3000kcal, gdzie operator FORMOZY w ciągu dnia treningu spala 12000 kcal. Jak widzę brata wracającego z kopalni, to gościu pada na pysk, to nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak oni wyglądają po ćwiczeniach. Ja po powrocie do domu bym nawet nie miał siły zamoczyć, bo pewnie nawet by mi ze zmęczenia nie drgnął :D
Pełny szacunek dla tych gości.

Precz_z_Preczem

2013-05-08, 19:29
GROM to elita światowych sił specjalnych. Porównywana z Navy Seals i S.A.S.
Jednostkę założył ŚP gen. Sławomir Petelicki.

Szron

2013-05-08, 19:36
Szkoda tylko że jak przyjdzie co do czego to oni będą bronić dupy Tuska i pozostałej bandy złodziej...

ma...........ok

2013-05-08, 19:41
Nigdy nie ogarniałem tej wojskowości. Mnóstwo jednostek, oddziałów o różnych nazwach, ale wydaje się, że wszyscy robią to samo ;D

Ogólnie wojsko to najpiękniejszy element czegoś kurewsko złego - wojny. j***ć wojnę i agresorów.
Peace k***a ! (^o^) ✌

zjemcichlep

2013-05-08, 19:41
1:20 Informator który wskazał miejsce przebbywania jednego z przywódców, ostrzegł turbanów i czekali na nich... Gromowcy wyłapali wszystkich (znaczy tych co przeżyli, ponoć było ponad 20 trupów). Niestety kap Woźniak zmarł w szpitalu po tym jak dostał granatem

Pan_Generał

2013-05-08, 19:42
Ciekawostka...
Ci dwaj kolesie napisali zajebistą książkę, Trzynaście moich lat w JW GROM'.



'Jeszcze trochę o Seminarium. Mieliśmy wówczas okazję, by poznać cichociemnego majora Alojzego Józekowskiego. Dużym honorem było dla nas podarowanie mu egzemplarza "Trzynaście..." z dedykacją.'


---------

Cytat:

Niestety kap Woźniak zmarł w szpitalu po tym jak dostał granatem


To było w tym roku, a materiał jest z czerwca.