18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cichaj!

~Sunday • 2019-02-14, 11:49


Bez koguta także świta. :amused:

poligon6

2019-02-14, 19:35
Owlman napisał/a:

A jakie konkretnie polecasz?
Bo coś mi mówi że się jedynie przechwalasz.



Decis. Ale nie ten z ogrodniczego tylko rolnicza wersję. Musisz przejechac sie do rodziny na wsi albo pogadać z bambrem. Ten z ogrodniczego spowoduje jedynie sraczkę u pchlarza. Rolniczy kondensat wystarczy pare kropli. Najlepszy jest wędzony boczek albo makrela. Cos co zabije zapach oprysku bo jebie okrutnie. Jak dasz za duzo to pchlarz nie ruszy jak za mało to sie tylko posra.

Jak masz strzykawkę od antybiotyków dla dzieci to wystarczy niecałe 1,75 mililitrów, dla pchlarza wielkości kiekszego kota do tego przynajmniej półtuszki wędzonej makreli.

gabriel0

2019-02-14, 20:04
Nikt nie zauważył, że na filmie przedstawiono jak powstał "Hejnał z wieży mariackiej"?

David-kun

2019-02-14, 20:46
Ale czemu od razu truc i wypalac oczy? Polecam mniej hardkorowy kwasek cytrynowy. Trafisz po oczach to pies zaczyna smiesznie parskac i sie krztusic. Dla ciebie to wielka satysfakcja a i dla psa mniejsza szkoda.

Ch...........KI

2019-02-14, 23:19
Ja tam psy lubię. Dobry smalec się z psinki wytapia

Duath

2019-02-15, 09:31
Tak tak poligon dobry farmazon z ciebie. pie**olisz jaki to ty nie jesteś bonzo na kwadracie , a w rzeczywistości nawet nie spojzysz na psa ktory szczeka.

TrisK

2019-02-15, 14:54
Neandertale z Was. Pies obszczeka, zrobi kupę. Człowiek znacznie gorsze rzeczy potrafi i lubi robić. Dlatego wolę zwierzęta. Dlaczego do cholery ma mi być żal obsranego zula, niewychowanego gówniaka, czy podłej pindy w urzędzie? No z jakiej kurła racji? Pies nawet bity dalej kocha swojego Pana, człowiek nawet hołubiony potrafi oszukać, rzucić i upodlić. Na drzewo z Wami.

RzezniaZmasarnia

2019-02-15, 18:44
poligon6 napisał/a:

Naucz się trzymać swojego pchlarza w ryzach. Na swojej dzielnycy wychowałem takich jak ty. Mówię o tym otwarcie, że psyskam pchlarze octem, i wiesz co? Żaden mordy nie otworzy nawet jak napruci w barze siedzą. Nikt nawet nie kwęknie , bo jak nie ułozy swojego fafika to następnym razem dostanie kawałek boczku z pestycydem. Żaden Wet nie pomorze, bo pestycydy bardzo szybko się wchłaniają.
Swoją drogą mozesz sobie jedynie poujadać jak twój kundel, bo gaz na pchlarzy i batona też mam.





Mądrze mówi,

:!:

TrisK napisał/a:

Neandertale z Was. Pies obszczeka, zrobi kupę. Człowiek znacznie gorsze rzeczy potrafi i lubi robić. Dlatego wolę zwierzęta. Dlaczego do cholery ma mi być żal obsranego zula, niewychowanego gówniaka, czy podłej pindy w urzędzie? No z jakiej kurła racji? Pies nawet bity dalej kocha swojego Pana, człowiek nawet hołubiony potrafi oszukać, rzucić i upodlić. Na drzewo z Wami.



Żulom nie robi że jebią octem czy benzyną.
A co zabijesz takie truchło?
Może benzynki do brzoskwinki za 3,80?

MtO

2019-02-15, 21:41
Co go ściągnął xD