18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciasteczka z niespodzianką

phrontch • 2019-09-12, 08:58
Biedni przymierający głodem brazylijscy więźniowie nie otrzymają tym razem kalorycznych ciasteczek




r061071

2019-09-12, 13:10
to co oni tam rentgena nie stosują ?

polakwrocek

2019-09-12, 17:13
r061071 napisał/a:

to co oni tam rentgena nie stosują ?



W tych więzieniach to chyba nawet nie ma bieżącej wody. To takie typowe mieszkania Da-Silvów tyle że z kratami w "dziurach w ścianie"

DanJ93

2019-09-12, 18:03
A jak ja byłem młody, to najlepszą rzecz jaką można było znaleźć w chipsach, to było metaltazo, a tutaj proszę... taki biedny kraj, a telefony można w ciastkach znaleźć

LuzaQ

2019-09-12, 19:31
chcieli przemycic walkie - talkie ;D

Su...........wn

2019-09-12, 19:46
Telegazeta.

Pozwolenie-tv w celi :-P .

Skazany ma prawo posiadać w celi dokumenty związane z postępowaniem, którego jest uczestnikiem, artykuły żywnościowe o ciężarze nieprzekraczającym 6 kg, wyroby tytoniowe, środki higieny osobistej, przedmioty osobistego użytku, zegarek, listy oraz fotografie członków rodziny i innych osób bliskich, przedmioty kultu religijnego, materiały piśmienne, notatki osobiste, książki, prasę i gry świetlicowe.

Dyrektor zakładu karnego może zezwolić skazanemu na posiadanie w celi sprzętu audiowizualnego, komputerowego oraz innych przedmiotów, w tym także podnoszących estetykę pomieszczenia lub będących wyrazem kulturalnych zainteresowań skazanego, jeżeli posiadanie tych przedmiotów nie narusza zasad porządku i bezpieczeństwa obowiązujących w zakładzie karnym.

Skazany nie może posiadać, poza depozytem, środków łączności oraz przedmiotów i dokumentów, które mogą stanowić zagrożenie dla porządku lub bezpieczeństwa w zakładzie karnym.







żródło

youzeck1984

2019-09-12, 20:44
Jedno im trzeba przyznać, pomysłowi są j***ni :amused:

Szczypek91

2019-09-13, 10:42
Chciałbym zobaczyć minę Da Silvy gdy klawisze z uśmiechem dają mu te pokruszone suchary bez zawartości.