18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapate Zwierzęta zgwałcilły i zakopały żywcem 13-latkę.

gringo303 • 2013-10-29, 22:52
Dwóch mężczyzn z prowincji Pendżab w Pakistanie uprowadziło i brutalnie zgwałciło 13-latkę. Zakopali potem nastolatkę sądząc, że nie żyje. Dziewczynce udało się wygrzebać z błotnistego grobu.

Dziewczynka została uprowadzona w pobliżu rodzinnej wioski, gdy szła na lekcję Koranu. Mężczyźni zaciągnęli ją w ustronne miejsce i tam brutalnie zgwałcili. Byli przekonani, że dziecko nie przeżyło ich ataku. Wygrzebali więc grób w ziemi i pochowali tam swoją ofiarę.

13-latka przeżyła jednak atak. Cudem udało jej się wygrzebać z błotnistego grobu i dotrzeć do drogi. Przechodnie pomogli jej dostać się do miejscowego punktu pomocy medycznej.
Ojciec dziewczynki natychmiast zawiadomił policję o tym, co się stało. Funkcjonariusze odmówili jednak ścigania gwałcicieli. Dopiero sąd, do którego ojciec 13-lastki wniósł skargę na działanie policji, zmusił funkcjonariu­szy do podjęcia śledztwa.

Gwałty na dzieciach są dużym problemem w Pakistanie. Według lokalnych przesądów, seks z dziewicą... leczy z wirusa HIV. :lodowka:



Tą informację wraz z serdecznymi pozdrowieniami dedykuję Paniom popierających przekaz tego popularnego ostatnio zdjęcia:

ZimnySkurwiel

2013-10-29, 23:06
widzę, że wszyscy złapali się na oczywisty trolling

mare30ks

2013-10-29, 23:30
no i mala ma przej***ne
teraz ojciec i bracia ja zajebia za puszczanie sie

ostatni

2013-10-29, 23:42
ciapatkę spotkał taki los jaki powinien spotkać, szkoda, że przeżyła, bo potem narodzi innych ciapaków, ogólnie jedyne co mam do powiedzenia w sprawie tych kundli wygląda tak:



co do tego obrazka z tematu, to wszystko wina lewactwa propagandy i dobrych manier europejskich mężczyzn. Babom należy się wielki ch*j w p*zdę i soczyste klapsy po dupie z tarmoszeniem cyców tak żeby nie chciało im się czarnych drągów. Po drugie przeciętny arab ma 170cm wzrostu, wielki garbaty nos, zrośnietę brwi, garba i zniewieściałe wątłe ciało, bo przez całe życie kobiety pracują za niego. O popie**oleniu pod kopułą nie wspominam, niech sobie tępe polskie p*zdy poczytają relacje ich koleżanek, którym udało się zrealizować marzenie o brudasie w cipie i zostały wywiezione na bliski wschód.

Majesty

2013-10-29, 23:58
Najlepszą lekcję koranu to dostała od tych policjantów

ProVVe

2013-10-30, 02:15
ostatni napisał/a:

ciapatkę spotkał taki los jaki powinien spotkać, szkoda, że przeżyła, bo potem narodzi innych ciapaków, ogólnie jedyne co mam do powiedzenia w sprawie tych kundli wygląda tak:

Obrazek

co do tego obrazka z tematu, to wszystko wina lewactwa propagandy i dobrych manier europejskich mężczyzn. Babom należy się wielki ch*j w p*zdę i soczyste klapsy po dupie z tarmoszeniem cyców tak żeby nie chciało im się czarnych drągów. Po drugie przeciętny arab ma 170cm wzrostu, wielki garbaty nos, zrośnietę brwi, garba i zniewieściałe wątłe ciało, bo przez całe życie kobiety pracują za niego. O popie**oleniu pod kopułą nie wspominam, niech sobie tępe polskie p*zdy poczytają relacje ich koleżanek, którym udało się zrealizować marzenie o brudasie w cipie i zostały wywiezione na bliski wschód.



Już kiedyś wnosiłem obiekcje do zdjęcia... Jak był ten link "walnij atomówkę" czy cos takiego powiększyłem z dobrym skutkiem teren na Sudan i Somalię... ;-) Jak się j***ć to bez gaci :-D

pawu95

2013-10-30, 04:13
Po ch*j taki materiał trafia na sadistica? Mam płakać na biedną dziewczynką, czy przekonać się do braku sumienia ciapaków?

BongMan

2013-10-30, 07:29
gringo303 napisał/a:

Tą informację wraz z serdecznymi pozdrowieniami dedykuję Paniom popierających przekaz tego popularnego ostatnio zdjęcia:


Dziwnie piszesz słowo "k***om"...

ko...........ca

2013-10-30, 07:57
pawu95, masz wziąść kredki na plastyke nie zapomnij :roll:

BongMan, a ty chyba powinieneś teraz pracować u jakiegoś ciapaka w Anglii :mrgreen:

Un_Nem

2013-10-30, 09:26
"politycy otworzcie granice - kobiety"
chyba zwykle szmaty ktore lecia na kaloryferek i rozchylaja nogi przed kazdym ktory wejdzie im do domu. :roll:

quang-dat

2013-10-30, 09:26
@warstolog

Innych pouczasz, a
Cytat:

wziąść




:roll:

Isthistheend

2013-10-30, 10:11
k***a debile, mogli ja dobic przeca.

Eustachy6

2013-10-30, 10:59
Zwierzęta. Teraz młoda pójdzie pod bicz za seks przedmałżeński.

Shineoff

2013-10-30, 11:03
Co za idiotki stworzyły ten debilny plakat?!

Serio nie brzydziłyby się uprawiać seks z ciapatym kozojebcą? Współczuję wam, desperatki.

Ethernis

2013-10-30, 11:19
Ten obrazek to akcja z portalu karachan, gdzie zazwyczaj wrzucają takie rzeczy czysto dla wywołania bólu dupy. Pozdrawiam wszystkich którzy spinają się o ten gówniany materiał.