18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapate Zwierzęta zgwałcilły i zakopały żywcem 13-latkę.

gringo303 • 2013-10-29, 22:52
Dwóch mężczyzn z prowincji Pendżab w Pakistanie uprowadziło i brutalnie zgwałciło 13-latkę. Zakopali potem nastolatkę sądząc, że nie żyje. Dziewczynce udało się wygrzebać z błotnistego grobu.

Dziewczynka została uprowadzona w pobliżu rodzinnej wioski, gdy szła na lekcję Koranu. Mężczyźni zaciągnęli ją w ustronne miejsce i tam brutalnie zgwałcili. Byli przekonani, że dziecko nie przeżyło ich ataku. Wygrzebali więc grób w ziemi i pochowali tam swoją ofiarę.

13-latka przeżyła jednak atak. Cudem udało jej się wygrzebać z błotnistego grobu i dotrzeć do drogi. Przechodnie pomogli jej dostać się do miejscowego punktu pomocy medycznej.
Ojciec dziewczynki natychmiast zawiadomił policję o tym, co się stało. Funkcjonariusze odmówili jednak ścigania gwałcicieli. Dopiero sąd, do którego ojciec 13-lastki wniósł skargę na działanie policji, zmusił funkcjonariu­szy do podjęcia śledztwa.

Gwałty na dzieciach są dużym problemem w Pakistanie. Według lokalnych przesądów, seks z dziewicą... leczy z wirusa HIV. :lodowka:



Tą informację wraz z serdecznymi pozdrowieniami dedykuję Paniom popierających przekaz tego popularnego ostatnio zdjęcia:

ke...........85

2013-10-30, 11:42
z wirusa HIV najlepiej leczy kaliber 9mm

RockyWood

2013-10-30, 12:47
no szkoda że przeżyła - teraz ją oskarżą o seks pozamałżeński = kamienowanko :amused:

admiralsuchy

2013-10-30, 13:16
Na pierwszym zdjęciu: Lazar Angelov - jest Bułgarem...

ur...........al

2013-10-30, 13:20
normalna dupeczka nie spojrzy nawet na takich, bo bedzie miala zainteresowanie u porzadnych polskich facetow . tylko zakompleksione notoryczne lachociagi i przebrzydle raszple leca na brudasow z zagranicy

Da...........us

2013-10-30, 13:39
" W prowincji - Al-hallah, trzech mężczyzn w wieku 16, 21 i 22 lata, zgwałciło 12 letnie dziecko, a następnie odcięło mu głowę żywcem. Zostali ujęci i po niedługim czasie zwolnieni za sprawą matki najmłodszego, która wpłaciła kaucję. (...)"

Co się tam dzieje, ja pie**ole, normalnie brudna patologia.







Uwierzyłeś? Wymyśliłem na poczekaniu. Wiarygodność taka sama, co wpisu wyżej.

korinogaro

2013-10-30, 13:50
Co do zdjęcia to takie mocno ignoranckie, trzeba by było wyj***ć w powietrze też północną afrykę i niemal połowę azji żeby się tego dziadostwa pozbyć.

Szlachcic_Cygański

2013-10-30, 15:20
ostatni napisał/a:

ciapatkę spotkał taki los jaki powinien spotkać, szkoda, że przeżyła, bo potem narodzi innych ciapaków, ogólnie jedyne co mam do powiedzenia w sprawie tych kundli wygląda tak:

Obrazek

co do tego obrazka z tematu, to wszystko wina lewactwa propagandy i dobrych manier europejskich mężczyzn. Babom należy się wielki ch*j w p*zdę i soczyste klapsy po dupie z tarmoszeniem cyców tak żeby nie chciało im się czarnych drągów. Po drugie przeciętny arab ma 170cm wzrostu, wielki garbaty nos, zrośnietę brwi, garba i zniewieściałe wątłe ciało, bo przez całe życie kobiety pracują za niego. O popie**oleniu pod kopułą nie wspominam, niech sobie tępe polskie p*zdy poczytają relacje ich koleżanek, którym udało się zrealizować marzenie o brudasie w cipie i zostały wywiezione na bliski wschód.







Nie jestem k***o orędownikiem UE i jej poczynań, ale wpie**oliłbym tobie za niezwykłą głupotę. k***a! j***ny ośle! Przyjmując taką postawę, wobec wszystkich ludzi Azji niczego dobrego nie zdziałasz! Jeśli typ, o ciemniejszej karnacji i cechach nieeuropejskich będzie nacjonalistą, to też będziesz jego wrogiem?! Nie k***a! Nie możesz być! Taka sylwetka chcąc dobrze dla swojego narodu, jednocześnie dąży do porządku na świecie! Ty k***o bezmózga! Zaj***łbym cię!

Nu...........ma

2013-10-30, 17:14
@UP
Twój nick wszystko wyjaśnia.

In...........eo

2013-10-30, 18:22
Heh, która by nie chciałą opalonego, zbudowanego araba? Sami się k***a oszukujecie jak myślicie, że wasza nie...

BongMan

2013-10-30, 18:29
warstolog napisał/a:


BongMan, a ty chyba powinieneś teraz pracować u jakiegoś ciapaka w Anglii :mrgreen:


No pewnie, że u ciapaka, który mi godnie, uczciwie płaci i traktuje mnie z szacunkiem. Bo nie u cwaniackiej, pazernej, polskiej (ojczyzno, wybacz, to nie twoja wina, że żyją tu takie ścierwa) gnidy, która patrzy tylko jak tu najbardziej mi doj***ć i jak najmniej zapłacić, a najlepiej nie zapłacić w ogóle.

BuszującyWeZwłokach

2013-10-30, 18:42
Szlachcic_Cygański napisał/a:

Nie jestem k***o orędownikiem UE i jej poczynań, ale wpie**oliłbym tobie za niezwykłą głupotę. k***a! j***ny ośle! Przyjmując taką postawę, wobec wszystkich ludzi Azji niczego dobrego nie zdziałasz! Jeśli typ, o ciemniejszej karnacji i cechach nieeuropejskich będzie nacjonalistą, to też będziesz jego wrogiem?! Nie k***a! Nie możesz być! Taka sylwetka chcąc dobrze dla swojego narodu, jednocześnie dąży do porządku na świecie! Ty k***o bezmózga! Zaj***łbym cię!



Co ty się tak spinasz przed monitorem? Uważaj bo żyłka ci pęknie we dupie. k***a co za typ.

aredh

2013-10-30, 23:40
A mi się marzy prawdziwy, biały Polak, używający poprawnej polszczyzny... TĘ informację! Nie TĄ, tylko TĘ!

Kailen

2013-10-31, 17:13
aredh napisał/a:

A mi się marzy prawdziwy, biały Polak, używający poprawnej polszczyzny... TĘ informację! Nie TĄ, tylko TĘ!



"Wpierw trzeba wymagać wiele od siebie, a dopiero potem oczekiwać czegoś od innych"

david0410

2013-10-31, 19:58
ostatni jesteś moim idolem

marinis

2018-04-22, 15:50
ostatni napisał/a:

ciapatkę spotkał taki los jaki powinien spotkać, szkoda, że przeżyła, bo potem narodzi innych ciapaków, ogólnie jedyne co mam do powiedzenia w sprawie tych kundli wygląda tak:


Co za bydlak z ciebie, żeby coś takiego napisać.

Po prostu gnojem trzeba być niesamowitym.