18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ciapacki program lotów kosmicznych 2021

GwałcicielKuz • 2021-06-26, 13:15
ciapacki program lotów kosmicznych 2021


Ko...........ah

2021-06-26, 21:13
Tzn jak ja wpuszczam do piwnicy mojego psa żeby łapał szczury i myszy to jestem sadystą ?

jeden4sty

2021-06-26, 22:13
porczmanki napisał/a:

Aleś się srogo obsrał
Widać, że koledzy ze szkoły ostro się nad tobą znęcali, bidulku.
Kolejny pokrzywdzony.
I kolejny.


Ojejku, a ty Krzysiu jesteś samcem alfa wyjaśniaczem i dlatego siedzisz na sadisticu i pokazujesz klasę, bo wiadomo, że w życie wygrałeś.

Brak empatii to pierwszy stopień do bycia sk***ysynem i dewiantem, mam przynajmniej nadzieję, że nie gustujesz w dzieciach. Jak tylko r*chasz w prosektoriach to luz.

k***a, internet na wsiach powinien być zakazany to bym nie musiał się z tym motłochem stykać.

sa...........el

2021-06-26, 22:14
jak się szczury przewracają po strychninie w piwnicach, które rozstawiają firmy deratyzacyjne, to nie płaczecie. "Działanie trutki na myszy jest bezpowrotne – naszego intruza z pewnością czeka śmierć. Najpierw zatruciu ulegają organy, a na końcu zatrzymana zostaje oczywiście akcja serca. Po zastosowaniu trutek na szczury lub myszy - zwierzęta konają nawet przez kilka dniw cierpieniu"
Jak patrzę na coraz więcej p*zdowatych ludzi, to wiem, czemu cywilizacja w końcu dąży do upadku. Byście dnia w lesie na grzybach chyba nie przeżyli. Szczury to roznoszące choroby szkodniki, roznosiły czarną śmierć i przez to wybiły 1/3 ludności Europy. Albo my, albo one, takie jest prawo natury i rzeczywistość, którą rozj***ła wam zlewaczała logika. Niedługo karalucha zdeptać nie będzie można przez takich zjebów jak wy.

NiemiecWaszPan

2021-06-26, 22:14
baronturbina napisał/a:

Generalnie to znęcanie się nad zwierzętami jest dla słabych ciot i pedałów. Niech spróbują tak 130kg karka przywiązać do rakietki. Tyle w temacie.



Nie zesrajcie się już tam cioty j***ne. Jak na hardzie zarzynają ludzi żywcem, to się podniecacie, że fajny filmik, a tutaj wielki płacz, że znęcanie się nad zwierzętami....

Zajebista zabawa. Sam kiedyś wsadzałem achtungi żabom do mordy. Fajnie rozpie**alało XD :lol:

Kacper197

2021-06-26, 22:17
baronturbina napisał/a:

Generalnie to znęcanie się nad zwierzętami jest dla słabych ciot i pedałów. Niech spróbują tak 130kg karka przywiązać do rakietki. Tyle w temacie.



Nie zesraj sie

Mirek19850509

2021-06-26, 23:24
Szkoda szzura mogl zyci i zazarzac dzuma ten capakland zeby ich zmiotlo z planszy

Benbusz

2021-06-27, 00:09
Trzeba być niedojebamym umysłowo sk***iel-bydlakiem aby się tym rajcować

Trzeba być niedojebamym umysłowo sk***iel-bydlakiem aby się tym rajcować

NapalonyRumcajs

2021-06-27, 02:28
Wsadzić jednemu i drugiemu rakietę w dupę i patrzeć jak lecąc się śmieją.

robur69

2021-06-27, 06:47
baronturbina napisał/a:

Generalnie to znęcanie się nad zwierzętami jest dla słabych ciot i pedałów. Niech spróbują tak 130kg karka przywiązać do rakietki. Tyle w temacie.



130kg taka rakieta nie uniesie.

silwerbalk

2021-06-27, 06:59
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Tzn jak ja wpuszczam do piwnicy mojego psa żeby łapał szczury i myszy to jestem sadystą ?



Nie jak najbardziej pozbywasz się szkodników i nosicieli syfu wszelakiego w skuteczny sposób.
Jakbyśmy się ich nie pozbywali to byśmy mieli tutaj drugie Indie :roll: albo kolejną dżume czy inne sk***ysyństwo.

nastarkill

2021-06-27, 07:02
baronturbina napisał/a:

Generalnie to znęcanie się nad zwierzętami jest dla słabych ciot i pedałów. Niech spróbują tak 130kg karka przywiązać do rakietki. Tyle w temacie.



1. Chyba pomyliłeś portale
2. To jest szkodnik a nie domowy pieseczek

Jaro92

2021-06-27, 14:41
Elon Musk lubi to.

Skoczek48

2021-06-27, 15:32
baronturbina napisał/a:

Generalnie to znęcanie się nad zwierzętami jest dla słabych ciot i pedałów. Niech spróbują tak 130kg karka przywiązać do rakietki. Tyle w temacie.



A jak mysz się złapie w łapkę na myszy i męczy się tak zdychając niekiedy całą noc to co.. humanitarne łapanie myszy i nie jest to znęcanie? A tutaj gryzoń miał okazje raz w życiu zobaczyć świat z lotu ptaka, poczuć przeciążenie startu rakiety i bezboleśnie bez męczarni zginąć :D

kamil588

2021-06-27, 16:16
torturant napisał/a:

Kolejny zj***ny lewacki móżdżek? Miłośnik zwierząt. cwe*.
Jest na to sposób. pedale. Zacznij likwidować te zło. Zacznij od siebie.
Wyciągam też kolejny wniosek. twoja stara też była największym złem? Słabo obciągałą ?



Z wyciąganiem to akurat spóźnił sie twój stary