18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciacho.

de_Sade • 2019-08-29, 15:25
Nigdy nie jadła takiego ciacha.


freaky

2019-08-29, 15:30
Ale widać, że dżentelmen, zasłonił ku*asa rozmawiając z kobietą.

Co powiedział przed "kill me"?

ch...........li

2019-08-29, 15:31
Ale kocur! :amused: I love you!

de_Sade

2019-08-29, 15:35
freaky napisał/a:

Co powiedział przed "kill me"?



I... Someone tried kill me.

DurexPley

2019-08-29, 16:50
~chili-chili napisał/a:

Ale kocur! I love you!



Nie miała byś nic przeciwko, gdybyśmy we troje ja i mój kolega?

garota

2019-08-29, 17:42
Ktoś chciał go zabić bo potrzebował robaka na ryby. Ale ma malutkiego pisiorka.

de_Sade

2019-08-29, 22:32
Co wy pitolicie! U rasy kaukaskiej średnia długość interesu w stanie spoczynku to 8cm, pod warunkiem, że nie jest zimno, czy nie uprawia się sportu. Gość ma zupełnie normalną fujarę!

pve11

2019-08-30, 01:13
de_sade napisał/a:

Co wy pitolicie! U rasy kaukaskiej średnia długość interesu w stanie spoczynku to 8cm, pod warunkiem, że nie jest zimno, czy nie uprawia się sportu. Gość ma zupełnie normalną fujarę!



Po przeczytaniu tego komentarza wróciłem do góry z zamiarem obejrzenia jeszcze raz w celu zweryfikowania, ale uświadomiłem sobie że to by było trochę pedalskie. Nice try, ale nie tym razem!

lysybog

2019-08-30, 03:19
pve11 napisał/a:

Po przeczytaniu tego komentarza wróciłem do góry z zamiarem obejrzenia jeszcze raz w celu zweryfikowania, ale uświadomiłem sobie że to by było trochę pedalskie. Nice try, ale nie tym razem!




To Ty strasznie niepewnie musisz się z tym czuć, że boisz się, że się złamiesz po obejrzeniu jednego wacka w celach naukowych. Kuszą Cię troszkę, co?

Na heretykach z krwi i kości takie obrazki nie robią żadnego wrażenia, nie są nawet minimalnym zagrożeniem. Także jest mi przykro, ale jesteś kryptogejem chyba. Szczerze współczuję. Haahahahaha


poligon6

2019-08-30, 09:31
lysybog napisał/a:

Na heretykach z krwi i kości takie obrazki nie robią żadnego wrażenia, nie są nawet minimalnym zagrożeniem. Także jest mi przykro, ale jesteś kryptogejem chyba. Szczerze współczuję. Haahahahaha



Nie wywołuj TB 303 z lasu :-) .

loda_szmato

2019-08-30, 15:51
de_sade napisał/a:

Gość ma zupełnie normalną fujarę!



Jeśli to jest dla was normalnej wielkości penis, to pozostaje mi wam i waszym partnerkom jedynie współczuć.

Ale spokojnie, ponoć wielkość się nie liczy :P

skarpety_atlety

2019-08-30, 16:05
de_sade napisał/a:

I... Someone tried kill me.



... somebody is trying to kill me... jeśli już.

pve11

2019-08-30, 19:52
lysybog napisał/a:

Na heretykach z krwi i kości takie obrazki nie robią żadnego wrażenia, nie są nawet minimalnym zagrożeniem.



Tak sobie tłumaczcie chłopaki wasze zapędy. ;)

Krysteeek

2019-08-31, 00:23
loda_szmato napisał/a:

Jeśli to jest dla was normalnej wielkości penis, to pozostaje mi wam i waszym partnerkom jedynie współczuć.
Ale spokojnie, ponoć wielkość się nie liczy



Nie każdy ma partnerkę z tak rozepchaną p*zdą jak u twojej :/

UtnijReke

2019-09-01, 05:49
lysybog napisał/a:

To Ty strasznie niepewnie musisz się z tym czuć, że boisz się, że się złamiesz po obejrzeniu jednego wacka w celach naukowych. Kuszą Cię troszkę, co?
Na heretykach z krwi i kości takie obrazki nie robią żadnego wrażenia, nie są nawet minimalnym zagrożeniem. Także jest mi przykro, ale jesteś kryptogejem chyba. Szczerze współczuję. Haahahahaha




Ciekawe czy w pracy pod prysznic idzie z zasłoniętymi oczami, ubrany w pełen strój roboczy :-)