18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chyba się dawno nie myła...

Halman • 2021-02-08, 14:01

tak bardzo dawno że odstąpiono od ataku :lol:

Hollow_Man

2021-02-08, 14:04
pewnie pierwszą cieczkę wyczuły, ale jak się wyj***ła to się ze strachy zesrała, to sp***oliły. Piwko za podkład muzyczny.

bercisko

2021-02-08, 14:06
Wychowałem się w domu, gdzie zawsze było kilka kotów i psów i lubie zwierzaki, ale taka masa kundli biegająca samopas jest nie do pomyslenia. Właścicielom mandaty a samotne wyłapać i do schroniska.

swampman

2021-02-08, 14:38
nagraliscie piosenke z poligonem?

Lobo24

2021-02-08, 14:42
Co tam się dzieję na Ukrainie. Sami Ukraińcy przyznają, że jedną z rzeczy która ich w Polsce szokuje to brak bezpańskich psów których u nich jest mnogo.
Z drugiej strony zdumiewa ich, że u nas w lesie czy przy drodze można spotkać sarnę czy zająca. U nich w lasach pusto.
Paradoks ukraiński.

za...........zh

2021-02-08, 15:08
Lobo24 napisał/a:

Co tam się dzieję na Ukrainie. Sami Ukraińcy przyznają, że jedną z rzeczy która ich w Polsce szokuje to brak bezpańskich psów których u nich jest mnogo.
Z drugiej strony zdumiewa ich, że u nas w lesie czy przy drodze można spotkać sarnę czy zająca. U nich w lasach pusto.
Paradoks ukraiński.



Normalna sprawa wbrew pozorom, dużo bezpańskich kundli to zwierzyny mało bo sk***iele zeżarły.

LEKTOR-DST

2021-02-08, 18:48
Moja kobieta ogląda ten film i mówi: "ooo, ale ma pieski! <3"

EdmundKemper

2021-02-08, 19:40
Banda zapchlonych szczekarzy.

BękartProboszcza

2021-02-08, 19:54
Jest w tym gównie coś z namiastki sadola?? Oprócz pedalskiej muzyczki oczywiście .

RYHOO

2021-02-08, 19:59
psia lesba

htp

2021-02-08, 21:07
Lobo24 napisał/a:

Co tam się dzieję na Ukrainie. Sami Ukraińcy przyznają, że jedną z rzeczy która ich w Polsce szokuje to brak bezpańskich psów których u nich jest mnogo.
Z drugiej strony zdumiewa ich, że u nas w lesie czy przy drodze można spotkać sarnę czy zająca. U nich w lasach pusto.
Paradoks ukraiński.



Mnie dziwiło w latach 80-tych, że w Niemczech brak kotów po śmietnikach, u nas to była norma.

Oponka

2021-02-08, 21:32
zaszh napisał/a:

Normalna sprawa wbrew pozorom, dużo bezpańskich kundli to zwierzyny mało bo sk***iele zeżarły.



aż dziw, że tam cokolwiek bezpańskiego biega.



swoją drogą, który k***a bezmózgi debil ucieka przed psem?? żeby psu aktywować tryb gonienia czy jaki ch*j? ewidentnie sfora goniła głupią p*zdę bo zaczęła uciekać, a jak się wyj***ła to już nie było po co :homer:


aborcja powinna też dotyczyć jednostek z IQ poniżej tostera