18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Chyba na Cyprze nasze "Legiony"

pekka satan • 2018-09-01, 23:58
Trafiłem na taki film, nie znam okoliczności, wydaje mi się, że Cypr, a specjaliści na pewno nam powiedzą, gdzie i jakie okoliczności.


Arles.

2018-09-03, 09:06
@up lolalola jest trollem świątek piątek czy niedziela, a eclipse próbuje z miernym efektem.

Dannybow

2018-09-03, 10:57
spinaczel napisał/a:

To tylko naj***ni górnicy na wakacjach, którym ktoś wkręcił faze,że jest barbórka. Norma.



Tępy ch*ju. Ani to śmieszny ani mądry żart. Ty sobie wkręciłeś fazę, że jesteś zabawny. Pod takim filmem najwięcej piw powinien mieć komentarz o tym jak ważna to pieśń i, że szacun, a nie wypociny zj***nego gimbusa. Jak pomyślę, że ludzie ginęli w obronie wolności takiej k***y jak Ty to mnie krew zalewa.

Heydash

2018-09-03, 14:26
@up no ja też dawno nie r*chałem

nowynick

2018-09-04, 08:26
Pierwsza Brygada zdecydowanie bardziej niż Mazurek Dąbrowskiego pasuje mi na nasz hymn

spinaczel

2018-09-04, 16:42
Dannybow napisał/a:



Tępy ch*ju. Ani to śmieszny ani mądry żart. Ty sobie wkręciłeś fazę, że jesteś zabawny. Pod takim filmem najwięcej piw powinien mieć komentarz o tym jak ważna to pieśń i, że szacun, a nie wypociny zj***nego gimbusa. Jak pomyślę, że ludzie ginęli w obronie wolności takiej k***y jak Ty to mnie krew zalewa.


to nie myśl bo ci nie wychodzi ;-)

ghor

2018-09-04, 19:44
Widziałem ich w tym roku w Ochrydzie w Macedonii

Wiewór

2018-09-05, 07:58
northcamp napisał/a:

Kiedyś byłem na wyspie Zakynthos (Grecja) i akurat mieli tam jakieś swoje święto. Przechodziła parada różnych orkiestr i ku mojemu zdziwieniu nagle zaczęli grać pieśń I brygady legionów polskich. Może znajdzie się choć jeden mądry, który wyjaśni skąd grecy mogą znać polskie narodowe pieśni?



Stąd, że w latach bolszewii Polska przyjęła tysiące uciekinierów z Grecji. Jakaś tam cześć wróciła jak skończyły się u nich prześladowania.