18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Chyba krawcowa, bo z nożyczkami...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-09-06, 04:41
Pewnie jej materiału brakło...
No chyba, że DE-STY-LA-CJA!!!


BundyR

2018-09-06, 05:30
k***a a te debile się patrzą, przecież są silniejszy, powinni wyrwać jej te nożyczki i wyr*chać. Szkoda takiej laski

Pantilion

2018-09-06, 06:42
BundyR napisał/a:

k***a a te debile się patrzą, przecież są silniejszy, powinni wyrwać jej te nożyczki i wyr*chać. Szkoda takiej laski



Na ch*j wyrywać? Jak się trochę wykrwawi to nie będzie miała siły się bronić :krejzi:

Wiewór

2018-09-06, 08:21
Szkoda takiej ładnej siksy. Ja bym podszedł i uprzejmie zapytał, czy jak już chce się zabić to czy może wcześniej dać mi jeszcze odrobinę radości.

Tak serio to kitajce to są dzikusy. Należało podejść dać jej na odlew z liścia w pysk i zabrać jej te nożyczki.

~Velture

2018-09-06, 09:37
Abraxus napisał/a:

Należało podejść dać jej na odlew z liścia w pysk i zabrać jej te nożyczki.


BundyR napisał/a:

k***a a te debile się patrzą, przecież są silniejszy, powinni wyrwać jej te nożyczki i wyr*chać. Szkoda takiej laski


Wy mnie wszyscy macie tutaj za debila ale chyba jako jedyny myślę logicznie.
k***a człowieku jeden z drugim. Ryzykować własne życie? Bo jakaś p*zda się kaleczy? Skoro dla niej jej własne życie nie ma wartości to twoje też nie ma żadnej.
Podejdziesz zabrać i co jak ci k***a te nożyczki czy tam nóż czy ch*j wie co ma zajebie pod żebro?

No k***a widziałem wystarczająco dużo filmików z księciem na białym rumaku ratującym damy z opresji na sadolu aby wiedzieć jak skończyć swoje życie w 30 sekund.

qs...........py

2018-09-06, 09:48
jakby się cięła jakaś brzydka to z tłumu można by usłyszeć krzyki - słabo się tniesz -krwi nie widać -musisz mocniej - na litość boską mam tu stać cały dzień zanim pochlastasz się do głównej żyły.

kr...........un

2018-09-06, 11:42
CoJaTamk***aWiem napisał/a:


No chyba, że DE-STY-LA-CJA!!!



Alonso

2018-09-06, 14:10
Wystarczyło pie**olnąć z kopa w łeb i skończyłoby się samobójstwo.

mesjans

2018-09-06, 16:42
Trzeba r*chać póki ciepła.

Uryneusz

2018-09-06, 18:50
Ja bym ją kopnął w mordę, ja przy porarzenu prądem trzeba

marecky86

2018-09-06, 18:58
Wg mnie to niedor*chana.

homorek

2018-09-06, 19:46
Pierdu pierdu między bogiem a prawdą... Jak ktoś chce się zabić robi to z przytupem publicznie tak żeby się nie dało odratować, albo w zaciszu domowym. Taka pokazówka to efekt narko albo ostatni głupi krzyk o pomoc. Puki ciepła puty śliska :P

edek.bajzel

2018-09-06, 19:56
wszystkie baby, na całym świecie są takie same
takie niedoj***ne
dlatego im odpie**ala