18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chyba dopłaciłbym za bilet....

Halman • 2022-12-31, 06:58

zaszedł go od tyłu...

Zulu-Gula

2022-12-31, 07:08
I to mnie się k***a podoba.
Brawo kot.

Ryju1983

2022-12-31, 08:28
Chciał go wziąć od tylca.

dancio1978

2022-12-31, 09:45
niestety tygrysy czy lwy są pozbawiane kłów i pazurów. ....Szkoda bo chętnie bym zobaczył jak by wyglądała ta konfrontacja z nieokaleczonymi zwierzętami

Leatherface

2022-12-31, 09:52
To normalne zachowanie, treser stara się być alfą w stadzie co nie znaczy że od czasu do czasu jakiś osobnik nie rzuci mu wyzwania jak w tym przypadku. Nie jest to przejaw bycia bezmyślną bestią jak większości się wydaje tylko zwykła walka o dominację.

martika

2022-12-31, 10:03
Nie wiem kto o zdrowych zmysłach chodzi do cyrku i ogląda to znęcanie się, poniżanie i ośmieszanie tak pięknych, silnych i dostojnych przedstawicieli swojego gatunku, które w naturze wzbudzają duży respekt.

ludogator

2022-12-31, 10:05
Leatherface napisał/a:

To normalne zachowanie, treser stara się być alfą w stadzie co nie znaczy że od czasu do czasu jakiś osobnik nie rzuci mu wyzwania jak w tym przypadku. Nie jest to przejaw bycia bezmyślną bestią jak większości się wydaje tylko zwykła walka o dominację.



Tygrysy nie są stadne, prędzej odezwał się instynkt łowcy, bo gość stał tyłem

Pfciuki

2022-12-31, 10:15
i bardzo k***a dobrze. Żadne dzikie zwierzę nie powinno być traktowane jak zabawka w cyrku czy czyimś domu

Zulu-Gula

2022-12-31, 10:46
martika napisał/a:

Nie wiem kto o zdrowych zmysłach chodzi do cyrku i ogląda to znęcanie się, poniżanie i ośmieszanie tak pięknych, silnych i dostojnych przedstawicieli swojego gatunku, które w naturze wzbudzają duży respekt.




parapsychol

2022-12-31, 11:29
Pfciuki napisał/a:

i bardzo k***a dobrze. Żadne dzikie zwierzę nie powinno być traktowane jak zabawka w cyrku czy czyimś domu



to nie jest miejsce dla wegan i kochajacych zwierzaki ;)

końqbent

2022-12-31, 11:54
Po opisie " zaszedł go od tyłu" spodziewałem się innego rozwoju akcji.

trytodie

2022-12-31, 11:56
końqbent napisał/a:

Po opisie " zaszedł go od tyłu" spodziewałem się innego rozwoju akcji.



Nie przejmuj się, na portalu znajdziesz masę innych pedalskich filmików, które nie zawiodą Twoich oczekiwań

skandal

2022-12-31, 12:02
ludogator napisał/a:

Tygrysy nie są stadne, prędzej odezwał się instynkt łowcy, bo gość stał tyłem



Powodów może być całe mnóstwo. Zaczynając od tego co obydwoje piszecie, po problemu typu stres zwierzęcia, złe traktowanie a może zwyczajnie się nudził kotek.
Tak czy siak, nie jest to naturalne oglądanie tresowanych zwierząt, szczególnie tych które powinny pozostać dzikie.
Miejsce zwierząt jest w naturze ewentualnie do ODPOWIEDNIM zoo.