18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chujowa zima.

banerr • 2021-01-07, 20:07

Cieszcie się śniegiem, tak szybko topnieje.

Bourbonable

2021-01-07, 21:30
Nie drapcie się dziewczyny, umówcie się na kolację a później jakoś poleci

0_rafiks_0

2021-01-07, 21:47
banerr napisał/a:

Wstawiłem to tylko po to aby takie kryptopedzie jak ty miały ból dupy.



Juz totalnie popie**olilo ci sie w zwojach :D Zmien sobie tego kota w profilu na sniegowego ch*ja, bo to zdecydowanie pasuje do ciebie....Chociaz nie! Moze bardziej c**a :D ....ale to juz sobie wybierz. :D

banerr

2021-01-07, 21:51
0_rafiks_0 napisał/a:

Juz totalnie popie**olilo ci sie w zwojach Zmien sobie tego kota w profilu na sniegowego ch*ja, bo to zdecydowanie pasuje do ciebie....Chociaz nie! Moze bardziej c**a ....ale to juz sobie wybierz.



Wykrzyknik, brawo. Widzę wk***ienie, czyli trafiłem. Pewnie jesteś tuż po inicjacji analnej i jeszcze cię dupa piecze..

0_rafiks_0

2021-01-07, 21:59
banerr napisał/a:

Wykrzyknik, brawo. Widzę wk***ienie, czyli trafiłem. Pewnie jesteś tuż po inicjacji analnej i jeszcze cię dupa piecze..



Jak ty sie dzis mylisz:) Rozsmieszasz mnie swoim brakiem inteligencji i pseudo odpowiedziami oderwanymi od logiki :)
Nie jestes w stanie nawet mnie obrazic a co dopiero wk***ic :D

banerr

2021-01-07, 22:03
0_rafiks_0 napisał/a:

Jak ty sie dzis mylisz:) Rozsmieszasz mnie swoim brakiem inteligencji i pseudo odpowiedziami oderwanymi od logiki
Nie jestes w stanie nawet mnie obrazic a co dopiero wk***ic



Ależ Misiu to nie ja cię wk***iam ale twoje skłonności do których boisz się przyznać. Ten śniegowy ku*as drażni cię a zarazem podnieca. To jest powód twojego niepokoju i agresji.

0_rafiks_0

2021-01-07, 22:16
banerr napisał/a:

Ależ Misiu to nie ja cię wk***iam ale twoje skłonności do których boisz się przyznać. Ten śniegowy ku*as drażni cię a zarazem podnieca. To jest powód twojego niepokoju i agresji.



Tak, tak...wmawiaj mi teraz co ci tam do pustego lba wpdanie :D Bron sie przed calkowitym updakiem ponizej intelektulnego dna :)
Dnem to byla decyzja o wrzutce a teraz to juz lecisz na ryj w gowno . No ale to pewnie masz codziennie, to nie przeszkadza. No i ten kot w profilu...Jak dzieciak :D

Radsey

2021-01-07, 22:21
banerr napisał/a:

Ależ Misiu to nie ja cię wk***iam ale twoje skłonności do których boisz się przyznać. Ten śniegowy ku*as drażni cię a zarazem podnieca. To jest powód twojego niepokoju i agresji.



k***a jak ja nie lubię tego typu przepychanek. Co trzeba mieć we łbie by uzasadniać swoją rację wmawiajac komuś brednie...


:evil:



:evil:



:evil:

banerr

2021-01-07, 22:25
0_rafiks_0 napisał/a:

Tak, tak...wmawiaj mi teraz co ci tam do pustego lba wpdanie Bron sie przed calkowitym updakiem ponizej intelektulnego dna
Dnem to byla decyzja o wrzutce a teraz to juz lecisz na ryj w gowno . No ale to pewnie masz codziennie, to nie przeszkadza. No i ten kot w profilu...Jak dzieciak



Tak Misiu masz rację ale bardzo lubiłem tego kota.
Mój ty tytanie intelektu i logiki padam na kolana przed twoim obliczem. Bardzo się też cieszę, że raczysz mnie oświecać swoją inteligencją. A wszystko to przez jednego, śniegowego ku*asa, który tak bardzo cię rajcuje.

Radsey napisał/a:

k***a jak ja nie lubię tego typu przepychanek. Co trzeba mieć we łbie by uzasadniać swoją rację wmawiajac komuś brednie...



Bo jest tak głupi, że już tego nie zauważa.

0_rafiks_0

2021-01-07, 22:26
banerr napisał/a:

Tak Misiu masz rację ale bardzo lubiłem tego kota.
Mój ty tytanie intelektu i logiki padam na kolana przed twoim obliczem. Bardzo się też cieszę, że raczysz mnie oświecać swoją inteligencją. A wszystko to przez jednego, śniegowego ku*asa, który tak bardzo cię rajcuje.



Znowu sie mylisz. Nie przez ku*asa a przez debila :D

banerr

2021-01-07, 22:31
0_rafiks_0 napisał/a:

Znowu sie mylisz. Nie przez ku*asa a przez debila



Masz w domu debila? To smutne.
Niech Ci ten ch*jowy bałwan da trochę szczęścia i rozrywki.

0_rafiks_0

2021-01-07, 22:36
banerr napisał/a:

Niech Ci ten ch*jowy bałwan da trochę szczęścia i rozrywki.



niech zacytuje:
Cytat:

Co trzeba mieć we łbie by uzasadniać swoją rację wmawiajac komuś brednie...



Daj juz sobie spokoj, bo co raz slabiej ci idzie :D

JebacToGowno

2021-01-07, 22:39
Tak wygląda ku*as po obrzezaniu. Ku przestrodze.

banerr

2021-01-07, 22:39
Wymiękasz Misiu. Dobranoc.
Niech Ci się przyśni bałwanek :mrgreen:

Haylash

2021-01-07, 22:55
O jaa ku*as ze śniegu, no normalnie pedalstwo na 100% jak to tak takie coś wrzucać.
Zupełnie jakbyście nigdy nie rysowali komuś ku*asów w zeszycie czy żartowali na ten temat. Wrażliwe pipy, pewnie boicie się spojrzeć na własnego falusa bo uznacie siebie za pedałów :D

Halman

2021-01-08, 01:27
Sadolowe bitwy na komentarze o lodowego ku*asa... dlatego lubię ten poj***ny k***idołek...