18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chuje, a nie koledzy...

Pantilion • 2019-01-11, 18:10
Śmieszni chłopcy


Gymnorhinus

2019-01-11, 18:24
k***a, siedzą przy piwie i cicho? Wiedziałbym, że coś się szykuje. A żart nie taki ch*jowy bo nikomu sie wielka krzywda nie dzieje :ok:

Hrabia Drapula

2019-01-11, 21:16
@up, trudno powiedzieć czy się nie dzieje, skóra na ustach jest delikatna możliwe że za godziną będzie miał bąbel i wtedy przej***ne przez kilka dni bo coś co jest ciepłem to parzy , więc żart ch*jowy

lm65

2019-01-11, 21:51
@up do tego wda się jakaś infekcja i mamy super materiał na Sadistica :)

razak

2019-01-12, 05:13
Hrabia Drapula napisał/a:

@up, trudno powiedzieć czy się nie dzieje, skóra na ustach jest delikatna możliwe że za godziną będzie miał bąbel i wtedy przej***ne przez kilka dni bo coś co jest ciepłem to parzy , więc żart ch*jowy





"możliwe że za godziną będzie miał bąbel i wtedy przej***ne przez kilka dni"

jaja sobie k***a robisz ? doj***ny żarcik ty krypto pedal**** ty krypto tym od machania nogami na rowerze Co mu sie k***a może stać, że mu bąbelek wyskoczy ? Że Twoja matka nie była taka zapobiegawcza jak tatuś chciał do środka... Było by jednej p*zdy mniej na tym portalu....

Pantilion

2019-01-12, 14:32
razak napisał/a:





"możliwe że za godziną będzie miał bąbel i wtedy przej***ne przez kilka dni"

jaja sobie k***a robisz ? doj***ny żarcik ty krypto pedal**** ty krypto tym od machania nogami na rowerze Co mu sie k***a może stać, że mu bąbelek wyskoczy ? Że Twoja matka nie była taka zapobiegawcza jak tatuś chciał do środka... Było by jednej p*zdy mniej na tym portalu....



A tobie coś dolega gościu? Czy po prostu jesteś głupi? ch*j tam, że ktoś cię kiedyś "wylał", ale matka to musiała się zlitować strasznie, żeby wziąć na siebie takie brzemię... :homer:

MrJungleBlade

2019-01-13, 20:38
też tak reaguję na ciepłe piwo