18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chrześcijaństwo - geneza

mi...........80 • 2015-08-22, 14:42
Jak powstało chrześcijaństwo?

Jedna baba puściła się nie wiadomo z kim, potem nakłamała chłopu frajerowi, a że umiała ubarwiać swoje historyjki to i sytuacja szybko wymknęła się spod kontroli...

KillerLaugh

2015-08-22, 14:43
Tekst maglowany tysiące razy, także w formie filmowego skeczu Monte Pythona. Zresztą, jakie to zgodne z obecnym nurtem- pojechać po najbardziej liberalnej religii (która i tak jest wystarczająco gnojona) bo wiadomo, że nie będzie się bronić...

krzyks

2015-08-22, 14:45
Jakież to brutalne...

Asuritt

2015-08-22, 14:47
chrześcijaństwo to sekta ... a ta babka co dawała każdemu a potem mówiła jak zaszła że dalej dziewicą jest to tylko jedna bajka aby wzbogacić sektę o rzesze wiernych idiotów , którzy utrzymują kapłanów , płacą za nich wszystko i jeszcze oddają swoje dzieci do gwałcenia dla nich jako chyba tego niewinnego baranka na ofiarę ...

zonk

2015-08-22, 14:55
@up, debilu jak niedługo obetną Ci łeb w imię allacha to ciekawe czy też chrześcijaństwo będzie takie złe.

Kriski

2015-08-22, 14:59
SQT napisał/a:

@up, debilu jak niedługo obetną Ci łeb w imię allacha to ciekawe czy też chrześcijaństwo będzie takie złe.



Pospadają głowy, odbędą się wyprawy krzyżowe itp. a potem ludzie się obudzą i przestaną wyznawać jakąkolwiek religię.
Chciałbym doczekać takich czasów kiedy publiczne okazywanie wiary w jakieś duszki będzie jeśli nie zakazane to przynajmniej publicznie piętnowanie.

mi...........80

2015-08-22, 15:07
Wiedziałem że uderzam w czuły punkt, oczywiście znowu czarnowidztwo jak to w Polsce posypia się głowy niewiernych, naprawdę w to wierzycie? Tatarzy pewnie założą filię ISIS w Biłgoraju.

KlinikaAborcyjna

2015-08-22, 15:20
Hej postępowcy, mam w dupie co sądzicie o mnie jako katolu.

kamuha

2015-08-22, 16:02
mitrus80 napisał/a:

Wiedziałem że uderzam w czuły punkt, oczywiście znowu czarnowidztwo jak to w Polsce posypia się głowy niewiernych, naprawdę w to wierzycie? Tatarzy pewnie założą filię ISIS w Biłgoraju.



Jakbyś nie był takim nieogarem to wiedziałbyś że Tatarzy za życie w komitywie z m.in. Polakami otrzymali wyrok od tego ciapatego gówna . Co do samych tatarów to walczyli u boku Sobieskiego również przeciwko Turkom.

HO...........OR

2015-08-22, 16:16
Kriski napisał/a:



Pospadają głowy, odbędą się wyprawy krzyżowe itp. a potem ludzie się obudzą i przestaną wyznawać jakąkolwiek religię.
Chciałbym doczekać takich czasów kiedy publiczne okazywanie wiary w jakieś duszki będzie jeśli nie zakazane to przynajmniej publicznie piętnowanie.

To co tu jeszcze robisz Korea Północna jest właśnie na Ciebie.