18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tryper

2020-08-16, 00:32
Ja pie**ole zabiliby te świnie i nie marnowali cennych zasobów.

Asuritta

2020-08-16, 00:32
Amerykanie już naprawdę są debilami ... po odebraniu zapłaty za reportaż zarżnąć świniaka i na patelnie lub grilla !

Rudgardh

2020-08-16, 00:45
bekon na kółkach

zurawix94

2020-08-16, 01:05
Crispy bacon. Jakby ktoś nie wiedział

Fo...........er

2020-08-16, 01:35
Cham napisał/a:

Ja pie**ole zabiliby te świnie i nie marnowali cennych zasobów.



Półgłówek. Jeżeli 3 rurki i 2 kółka to dla Ciebie cenne zasoby to jesteś biedny w ch*j. Jak coś mam kilka starych kółek od wózka, pisz pw, chętnie wspomogę biednego.

pioter84

2020-08-16, 01:39
Forfiter napisał/a:

Półgłówek. Jeżeli 3 rurki i 2 kółka to dla Ciebie cenne zasoby to jesteś biedny w ch*j. Jak coś mam kilka starych kółek od wózka, pisz pw, chętnie wspomogę biednego.



wspomóż schabowego, przypnij i niech zapie**ala po chacie.

Tryper

2020-08-16, 01:55
Forfiter napisał/a:

Półgłówek. Jeżeli 3 rurki i 2 kółka to dla Ciebie cenne zasoby to jesteś biedny w ch*j. Jak coś mam kilka starych kółek od wózka, pisz pw, chętnie wspomogę biednego.



Nie zesraj się i dalej bierz z dupy do ust.

tatko

2020-08-16, 08:39
zurawix94 napisał/a:

Crispy bacon. Jakby ktoś nie wiedział



Mieliśmy kolegę w pracy Krzysztof P. W UK. Dokładnie takie pseudo mu wymyśliłem Chris-P, krispi. Pasowało, chociaż nie był świnią.

T3RMINATOR

2020-08-16, 10:27
Ta wiem crispy becon. Ale tego prezentera nie przebije.


aligator

2020-08-16, 10:39
najpierw grubas opie**olil nozki na galarete a a pozniej zamontowal koleczka zeby mięsko bylo dluzej swieze jestem pod wrazeniem pomysłowości bo na h*j mu lodówka :-P

Lololoney

2020-08-16, 11:19
Cham napisał/a:

Ja pie**ole zabiliby te świnie i nie marnowali cennych zasobów.





Asuritta napisał/a:

Amerykanie już naprawdę są debilami ... po odebraniu zapłaty za reportaż zarżnąć świniaka i na patelnie lub grilla !



I teraz kto wychodzi na debila?
W normalnych warunkach (chlewnia) taki prosiak niedługo po porodzie, najprawdopodobniej zostałby zeżarty, gdyby locha zorientowałaby się, że coś jest z nim nie tak...
Właściciel pomyślał, doczepił jej kółka i jeździ po stanach i trzepie hajsy , nawet zaczęli w mediach o śwince "mówić"...
Zarówno właściciel jak i świnka będą żyli długo i szczęśliwie...
Debil, co nie?

Tryper

2020-08-16, 11:53
Lololoney napisał/a:

I teraz kto wychodzi na debila?
W normalnych warunkach (chlewnia) taki prosiak niedługo po porodzie, najprawdopodobniej zostałby zeżarty, gdyby locha zorientowałaby się, że coś jest z nim nie tak...
Właściciel pomyślał, doczepił jej kółka i jeździ po stanach i trzepie hajsy , nawet zaczęli w mediach o śwince "mówić"...
Zarówno właściciel jak i świnka będą żyli długo i szczęśliwie...
Debil, co nie?



No, jesteś.

wilkoala

2020-08-16, 12:45
Lololoney napisał/a:

I teraz kto wychodzi na debila?
W normalnych warunkach (chlewnia) taki prosiak niedługo po porodzie, najprawdopodobniej zostałby zeżarty, gdyby locha zorientowałaby się, że coś jest z nim nie tak...
Właściciel pomyślał, doczepił jej kółka i jeździ po stanach i trzepie hajsy , nawet zaczęli w mediach o śwince "mówić"...
Zarówno właściciel jak i świnka będą żyli długo i szczęśliwie...
Debil, co nie?



Jeszcze do tego świnka jest pożyteczna, zapieprza ze świńską dupą na kółkach po szpitalach i przedszkolach by rozjaśniać życie niepełnosprawnych dzieci.

Essent

2020-08-16, 21:35
Forfiter napisał/a:

Półgłówek. Jeżeli 3 rurki i 2 kółka to dla Ciebie cenne zasoby to jesteś biedny w ch*j. Jak coś mam kilka starych kółek od wózka, pisz pw, chętnie wspomogę biednego.



Boże! Ten typ jest poj***ny :krejzi: