18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Chora Komuna

Hdmx • 2021-01-15, 11:34
Siemka

Czy tylko mi się wydaje, czy świat powoli wszedł w globalny komunizm?

Mamy postać Trumpa, jedni go mogą lubić a inni nie, bardziej jest interesująca skala tłumienia informacji i nagonki na tego człowieka.
Praktycznie wszystkie informacje zostały "zablokowane" jakiekolwiek posty, tak samo media informacyjne, masa firm na świecie uderza w niego.
To nie tylko media informacyjne typu facebook, twitter, itd.
Ale to samo się tyczy gałęzi technologicznych, firmy dopiero teraz zwiększają ceny za swoje towary typu procesory, czipy do kart graficzny, zasilacze. "Przez politykę ceł". To samo się tyczy branży odzieżowej.

Możemy zobaczyć w jaki prosty sposób jest niszczona osoba mająca jakieś "wpływy", w jaki chory sposób jest kontrolowana opinia publiczna. Np firmy wpływają na opinię klientów zwiększając ceny produktów.

Praktycznie już posiadanie innej opinii niż lewicowa jest traktowane jako "przestępstwo", a może być jeszcze gorzej. Komuna korporacyjna, tego jeszcze nie grali.

Halman

2021-01-15, 11:36
Hdmx, generalnie dobrze ze masz włączone myślenie, masz piwko.

Sznyclu

2021-01-15, 11:47
Jeszcze trochę i będą zamykać ludzi za myślozbrodnię

Jabulko69

2021-01-15, 12:01
"Praktycznie już posiadanie innej opinii niż lewicowa jest traktowane jako "przestępstwo"" nigdy nie przeczytalem nic rownie prawdziwego.

Ni...........ny

2021-01-15, 12:02
Pomarańczowy pajacyk nie dostał bana za darmo ale za swoje pie**olenie o skradzionych wyborach ( kwik świni odrywanej od koryta ) co skończyło się śmiercią kilku osób. Jest nieodpowiedzialnym idiotą i tyle.

Hdmx

2021-01-15, 12:26
Tu nie chodzi o postać Trupma, tu chodzi o to w jaki sposób jest niszczony, sam nie mogę ocenić czy był dobrym politykiem czy nie.
Nie mieszkam w USA, żeby móc ocenić czy jego polityka we mnie uderza czy nie.

Tematem jest sama koncepcja kontroli przepływu informacji oraz sposobów wpływania na opinie publiczną.
Tu chodzi o to że korporacje mają już prawo do blokowania jakichkolwiek informacji i wpływanie na opinie publiczną za pomocą wszelakich psychologicznych technik.
A co jeżeli to pójdzie naprzód i polityka rozwinie się do tego stopnia że będzie światowy nakaz kontroli płci, żeby zachować proporcje 50:50, co będzie skutkowało przemianą płci dziecka tuż po urodzeniu, żeby była zachowana proporcja???