18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Chomik" trolluje policjanta

Pfciuki • 2013-03-02, 23:45
Trollowanie policjanta w Rosji.


RevolutionGFX

2013-03-02, 23:51
Hahaha k***a , genialne!
Wiecie gdzie coś podobnego dostać? :amused:

wronaldo

2013-03-03, 00:24
normalnie wyjeba*y :D

truskawkowabuba

2013-03-03, 00:38
zajebiaszcze to jest! :amused: .

danis, czy mi się wydaje czy to twój trzeci post z tym debilnym gifem...? :homer: .

danis008

2013-03-03, 00:41
truskawkowabuba napisał/a:

zajebiaszcze to jest! :amused: .

danis, czy mi się wydaje czy to twój trzeci post z tym debilnym gifem...? :homer: .





czy mi się wydaje czy konto założone 2013 ? pewnie przez "fejsbuczka" do tego kobieta czyli mniejszość forum bye bye lalka

wojen616

2013-03-03, 00:45
danis008 napisał/a:





czy mi się wydaje czy konto założone 2013 ? pewnie przez "fejsbuczka" do tego kobieta czyli mniejszość forum bye bye lalka



No cóż, gif ch*jowy, to fakt...

truskawkowabuba

2013-03-03, 00:49
danis008 napisał/a:


czy mi się wydaje czy konto założone 2013 ? pewnie przez "fejsbuczka" do tego kobieta czyli mniejszość forum bye bye lalka



co ma rok założenia mojego konta do sprawy, bo nie rozumiem? a syfu jakim jest fejsbuk nie posiadam :roll: . ogólnie to tą wypowiedzią niepopartą żadnymi argumentami w żaden sposób nie obroniłeś się i jeszcze bardziej udowodniłeś jakim jesteś debilem :roll: .

danis008

2013-03-03, 00:50
truskawkowabuba napisał/a:



co ma rok założenia mojego konta do sprawy, bo nie rozumiem? a syfu jakim jest fejsbuk nie posiadam :roll: . ogólnie to tą wypowiedzią niepopartą żadnymi argumentami w żaden sposób nie obroniłeś się i jeszcze bardziej udowodniłeś jakim jesteś debilem :roll: .





a czy ja się bronie? udowadniasz tylko że wy jako kobiety służycie tylko do jednego ;-)

Martiniquaa

2013-03-03, 00:53
Polecam aplikację Talking Tom na Androida, efekt taki sam jak przez tego chomika. Przetestowana w warunkach popijawy z dobrym skutkiem:P

truskawkowabuba

2013-03-03, 00:56
danis008 napisał/a:


a czy ja się bronie? udowadniasz tylko że wy jako kobiety służycie tylko do jednego ;-)



więc w jakim celu zaczynasz ze mną dyskusję, bo tego też nie rozumiem? i nadal nie odpowiedziałeś co ma data założenia mojego konta do sprawy. a, i z takim poglądem, że "kobiety służą tylko do jednego" to prędko nie zar*chasz :roll: .

danis008

2013-03-03, 01:00
truskawkowabuba napisał/a:



więc w jakim celu zaczynasz ze mną dyskusję, bo tego też nie rozumiem? i nadal nie odpowiedziałeś co ma data założenia mojego konta do sprawy. i takim z poglądem, że "kobiety służą tylko do jednego" to prędko nie zar*chasz :roll: .





pewna jesteś? wiesz co mnie bawi lalka? że to wy kobiety płaszczycie się przed nami o byle gówno ze sklepu byle świecidełko nie na odwrót ;-) więc udowadniasz tylko że wy kobiety służycie tylko do celu a/b a) dymanko - idę twoim tokiem bo ty pisałaś o r*chaniu
b)kuchnia - zamknąć i na cały dzień spokój bez biadolenia

Loaloa

2013-03-03, 01:04
Dobry koleś - "slawa de-pe-es" (chwała drogówce)

A czy ten chomik jest dostepny z polskim oprogramowaniem?

Bez napinki, wiem, że on mówi wszystkimi językami świata.

truskawkowabuba

2013-03-03, 01:06
danis008 napisał/a:


pewna jesteś? wiesz co mnie bawi lalka? że to wy kobiety płaszczycie się przed nami o byle gówno ze sklepu byle świecidełko nie na odwrót ;-) więc udowadniasz tylko że wy kobiety służycie tylko do celu a/b a) dymanko - idę twoim tokiem by to pisałaś o r*chaniu
b)kuchnia - zamknąć i na cały dzień spokój bez biadolenia



pewna jestem. i zbywasz moje drugie pytanie, to niegrzeczne z twojej strony :kawa: . boże, teraz to serio mówisz jak sk***iały debil :roll: . kto się płaszczy ten się płaszczy. są k***iska, które za pieniądze zeszmacą się najpodlej jak to możliwe, a są kobiety, które się szanują i to takie, o których nawet nie mógłbyś pomarzyć. i to ty pierwszy zacząłeś o r*chaniu, więc znów argument z dupy. dwadzieścia trzy lata, a taki głupi... :roll: .

danis008

2013-03-03, 01:14
truskawkowabuba napisał/a:



pewna jestem. i zbywasz moje drugie pytanie, to niegrzeczne z twojej strony :kawa: . boże, teraz to serio mówisz jak sk***iały debil :roll: . kto się płaszczy ten się płaszczy. są k***iska, które za pieniądze zeszmacą się najpodlej jak to możliwe, a są kobiety, które się szanują i to takie, o których nawet nie mógłbyś pomarzyć. i to ty pierwszy zacząłeś o r*chaniu, więc znów argument z dupy. dwadzieścia trzy lata, a taki głupi... :roll: .





zabawna jesteś lalka nie pisałem nic o r*chaniu tylko że służycie do jednego celu nawiązuje do tego ale nie dosłownie ;)
pomarzyć? wątpię
są kobiety które się szanują nie dają tyłka na portalach i w innych miejscach ale swojemu facetowi tak a jak da świecidełko wybłagane i szmatki z bazarku to normalnie orgazm :shock:

normalnych kobiet nie ma i to ci powie każdy normalny facet na tym forum ;-)