18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Chomik" trolluje policjanta

Pfciuki • 2013-03-02, 23:45
Trollowanie policjanta w Rosji.


danis008

2013-03-04, 12:10
kuryl87 napisał/a:



Zamknij k***o ryj już. Każdy normalny facet szanuje swoją kobietę. Widocznie wychowało Cię dwóch gejów, albo jakaś "lalunia" kopnęła Cię w dupę bo jesteś zwykłym frajerem, a teraz w ramach zemsty jedziesz po każdej. Jak dla mnie jesteś zwykła p*zda a nie facet. Pozdrów swoich kumpli cwe*ów chapajcie sobie dzidę dalej nawzajem. A kobiety zostaw prawdziwym mężczyzną.

Amen




gadaj zdrów "lalka" pozdrów swojego chłopaka ;-)

kuryl87

2013-03-04, 12:37
danis008 napisał/a:




gadaj zdrów "lalka" pozdrów swojego chłopaka ;-)



Chłopczyku chyba coś Ci się poj***ło. Jestem facetem. No ale pozdro :)

peso

2013-03-04, 16:09
danis008
która klasa gimbazy? Po twoich wypowiedziach nie wierzę w wiek z profilu, no chyba że jesteś uwsteczniony...


Chociaż jest jeszcze jedna opcja, laski ze wsi na Ciebie lecą jak zajedziesz golfem, zabierzesz i pokażesz gospodarstwo i "kumbajny" ;)

danis008

2013-03-05, 05:37
peso napisał/a:

danis008
która klasa gimbazy? Po twoich wypowiedziach nie wierzę w wiek z profilu, no chyba że jesteś uwsteczniony...


Chociaż jest jeszcze jedna opcja, laski ze wsi na Ciebie lecą jak zajedziesz golfem, zabierzesz i pokażesz gospodarstwo i "kumbajny" ;)





na ciebie leci pani bufetowa ze szkolnej stołówki z wzajemnością z twojej strony dlatego nie przechwalaj się tu z której klasy jesteś i że pochodzisz ze wsi ;-)

ps. piszcie sobie śmiało nie robi to na mnie wrażenia miło tak poczytać wypociny z waszego życia ;)

Pegasi

2013-03-05, 15:31
Natali - Veter s morya dul

Grommash

2013-03-06, 11:39
Ten kto uważa że miejsce kobiety jest w kuchni prawdopodobnie nie wie co z nią zrobić w sypialni.

Ogólnie przech*j sprawa z tym chomikiem :-)

saseq

2013-03-06, 21:47
Czy wy k***a nie macie nic innego do roboty jak tylko truć dupe o to kto jakie posty pisze i kto kiedy dołączył? pie**olnijcie sie w głowe...najlepiej mocno...w dodatku cegłą... :roll: