18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Chomik" trolluje policjanta

Pfciuki • 2013-03-02, 23:45
Trollowanie policjanta w Rosji.


krag

2013-03-03, 13:41
LikeThis napisał/a:


I tak nie por*chasz;d



Zdecydowanie moja ulubiona riposta ;d

oc...........an

2013-03-03, 14:37
@truskawkowabuba

Wszystko fajnie, ale za "żonę największej p*zdy świata po biebierze, z zespołu który jest największą wpadką przemysłu muzycznego (Arctic k***a monkeys) masz takiego karnego ku*asa, jak z Bukaresztu do Mińska :P

Dla tych co o nim nie słyszeli wrzucam zdjęcie




Indie rock :trzesieee:

judasz1234

2013-03-03, 15:06
DUST DEVIL napisał/a:

@truskawkowabuba

Wszystko fajnie, ale za "żonę największej p*zdy świata po biebierze, z zespołu który jest największą wpadką przemysłu muzycznego (Arctic k***a monkeys) masz takiego karnego ku*asa, jak z Bukaresztu do Mińska :P

Dla tych co o nim nie słyszeli wrzucam zdjęcie

Obrazek


Indie rock :trzesieee:


ta największa p*zda świata po bieberze może mieć więcej dupeczek niż Ty przez całe swoje życie, bo coś robi i coś osiągnął, a nie spina dupy przed komputerem. co z tego, że indie rock? niech każdy sobie słucha tego, co mu się podoba, jezu chryste.

crypto

2013-03-03, 15:08
Chomik zajebisty
Bóldupna dyskusja jeszcze lepsza :)
Dobra wracam do kuchni bo stary idzie.

idirl

2013-03-03, 15:28
czy zna ktoś z was rosyjski lub piosenkę którą śpiewa?

oc...........an

2013-03-03, 15:46
judasz1234 napisał/a:


ta największa p*zda świata po bieberze może mieć więcej dupeczek niż Ty przez całe swoje życie, bo coś robi i coś osiągnął, a nie spina dupy przed komputerem. co z tego, że indie rock? niech każdy sobie słucha tego, co mu się podoba, jezu chryste.




Dobry trolling Judasz. Prawie mnie "tknęło" :P

PS: Jezu Chryste? Judasz, widzę, że masz dziś zły dzień ;)

Matthew102

2013-03-03, 16:14
idirl napisał/a:

czy zna ktoś z was rosyjski lub piosenkę którą śpiewa?



Ależ proszę Cię bardzo. Kwiaty, wódę, dziewice i browce za fatygę poproszę :<


Ветер с моря дул, ветер с моря дул
Нагонял беду, нагонял беду...
И сказал ты мне, и сказал ты мне:
- Больше не приду, больше не приду.

Видно не судьба, видно не судьба
Видно нет любви, видно нет любви
Видно надо мной, видно надо мной
Посмеялся ты, посмеялся ты...

Я тебя люблю, я тебя люблю,
Честно говорю, честно говорю,
Ведь ты знаешь сам, ведь ты знаешь сам,
Как тебя я жду, как тебя я жду...

Видно не судьба, видно не судьба,
Видно нет любви, видно нет любви,
Видно надо мной, видно надо мной
Посмеялся ты, посмеялся ты...

Времена пройдут, временая пройдут,
Годы прлетят, годы пролетят.
Первую любовь, первую любовь,
Не вернешь назад, не вернешь назад...

Видно не судьба, видно не судьба,
Видно нет любви, видно нет любви,
Видно надо мной, видно надо мной
Посмеялся ты, посмеялся ты...

Oraz tłumaczenie kacapskiego:

Wiatr od morza, wiatr od morza
Sprowadził nieszczęście, sprowadził nieszczęście
I powiedziałeś, i powiedziałeś:
Już nie przyjdę, już nie przyjdę.

Widać to nie przypadek, widać to nie przypadek
Widać nie ma miłości, widać nie ma miłości
Widać ze mnie, widać ze mnie
Tylko się śmiałeś, tylko się śmiałeś...

Kocham cię, kocham cię
Mówię szczerze, mówię szczerze
Przecież wiesz, przecież wiesz
Jak bardzo na ciebie czekam x2

ref.:
Widać to nie przypadek...

Czas minie, czas minie,
Miną lata, miną lata
Pierwsza miłość, pierwsza miłość
Nigdy nie wróci,nigdy nie wróci

ref.:
Widać to nie przypadek...

truskawkowabuba

2013-03-03, 16:33
DUST DEVIL, to jego nieaktualne zdjęcie. najaktualniejsze jest w moim avatarze. i co z tego, że indie rock? słuchałeś kawałków arctic monkeys? i do biebera nie ma co go porównywać, bo justyna to p*zdeczka wypromowana przez yt, a alex ma kurewsko dobry głos i talent. tyle w temacie.

co to mojej spiny z danisem. dzięki za uświadomienie mnie, że w świecie są jeszcze porządni mężczyźni ;-) .

Lexus23K

2013-03-03, 20:16
Pamiętam, że w dzieciństwie miałem taką zabaweczke, tylko to była papuga :D

Infit

2013-03-03, 20:41
@DUST DEVIL

też się przyj***łeś i tego karnego ku*asa sam sobie wsadź w dupę, co cie k***a obchodzi kto co ma w awatarze lub jakiej muzyki słucha

ale dobra OK idąc twoim tokiem myślenia i zj***ną dedukcją sądzę po twoim awatarze że jesteś brudasem z Woodstock-u który jest ograniczony tylko do jednego rodzaju muzyki, reszta go wk***ia dlatego się wykłóca na forum i szczerze wk***iają mnie tacy zj***ni ludzie jak ty

danis008

2013-03-04, 10:21
krag napisał/a:



Jak na 23 lata masz nieźle naj***ne w głowie. Z Twoich wypowiedzi można tylko wywnioskować, iż jesteś zakompleksiony i mało atrakcyjny (gruby, brzydki - you name it) oraz, iż jakaś laska kopnęła Cię w tyłek swego czasu i teraz masz skrzywiony światopogląd.

Pocieszę Cię jednak. Dłoń #1 i Dłoń #2 to idealne partnerki życiowe z takim podejściem.




"bicie konia" zostawię takim laluniom jak ty wystarczająco siebie doj***łeś "lalo" ;)

manieeek napisał/a:


Haha odpuść już chłopakowi, wiedze o życiu czerpie z sadola. Wystarczajaco juz jest zniszczony :D





zniszczony? wiedzę czerpie z forum? kończ waść wstydu sobie oszczędź ;-)

LejTeCole napisał/a:



Śmieszny z Ciebie człowiek, ciśniesz kobietę za byle co. Myślisz, że obrazisz ją pisząc na nią Lalka.
Pytanie czy jesteś gejem, że się tak negatywnie na temat kobiet wypowiadasz?

Zniszczyła Cie intelektualnie i sobie z tym nie radzisz...



I na koniec, można Cie ujarzmić jednym zdaniem: "jesteś kozak w necie, p*zda w świecie"




dla twojej wiadomości ona zrozumiała albo i też nie że "lalka" to nie obraza. nie zniszczyła mnie tylko darowałem sobie bo wiem że przepychanka do niczego nie prowadzi. nie jestem gejem ale nie dam kobiecie wchodzić sobie na głowę jeżeli dla ciebie gej to osoba która prowadzi konflikt to nieźle masz przeryte pod deklem.
jak to napisała pewna osoba "nigdy nie wiesz kto z tobą pisze" twoje ujarzmienie kończy się strąceniem z grzbietu także fruwaj "lala" ;)

kuryl87

2013-03-04, 12:00
danis008 napisał/a:





zabawna jesteś lalka nie pisałem nic o r*chaniu tylko że służycie do jednego celu nawiązuje do tego ale nie dosłownie ;)
pomarzyć? wątpię
są kobiety które się szanują nie dają tyłka na portalach i w innych miejscach ale swojemu facetowi tak a jak da świecidełko wybłagane i szmatki z bazarku to normalnie orgazm :shock:

normalnych kobiet nie ma i to ci powie każdy normalny facet na tym forum ;-)



Zamknij k***o ryj już. Każdy normalny facet szanuje swoją kobietę. Widocznie wychowało Cię dwóch gejów, albo jakaś "lalunia" kopnęła Cię w dupę bo jesteś zwykłym frajerem, a teraz w ramach zemsty jedziesz po każdej. Jak dla mnie jesteś zwykła p*zda a nie facet. Pozdrów swoich kumpli cwe*ów chapajcie sobie dzidę dalej nawzajem. A kobiety zostaw prawdziwym mężczyzną.

Amen