18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Chomik" trolluje policjanta

Pfciuki • 2013-03-02, 23:45
Trollowanie policjanta w Rosji.


truskawkowabuba

2013-03-03, 01:23
danis008 napisał/a:


zabawna jesteś lalka nie pisałem nic o r*chaniu tylko że służycie do jednego celu nawiązuje do tego ale nie dosłownie ;)
pomarzyć? wątpię
są kobiety które się szanują nie dają tyłka na portalach i w innych miejscach ale swojemu facetowi tak a jak da świecidełko wybłagane i szmatki z bazarku to normalnie orgazm :shock:

normalnych kobiet nie ma i to ci powie każdy normalny facet na tym forum ;-)



po pierwsze, mówiąc do mnie "lalka" wcale nie jesteś fajniejszy. wiem, wydaje ci się, że to fajne, ale uwierz mi, to nie jest fajne :roll: . żartujesz sobie chyba, tak? :D . uważasz, że jak kobieta oddaje się swojemu facetowi to nie ma do siebie szacunku? :D . ty chyba nigdy nie byłeś w normalnym związku, co? współczuję ci braku mózgu i twojego zdania na temat kobiet. w sekrecie ci powiem, że w normalnym związku seks jest uzupełnieniem miłości między dwojgiem ludzi, a nie kartą przetargową. jeśli kobieta kocha mężczyznę to mu się oddaje i nie zależy jej na jego pieniądzach ;) . życzę ci żebyś spotkał miłość swojego życia i zakochał się po uszy to może zmienisz zdanie i staniesz się normalną, nieupośledzoną jednostką naszego społeczeństwa ;) .

każdy facet na tym forum? hm, no z chęcią bym posłuchała ich opinii na ten temat. może któryś się wypowie? z ciekawości zaglądnę tu też po południu, może któryś odważy się coś napisać.

Micu

2013-03-03, 01:29
fuck wymieńcie się numerami gadu albo na kawę się umówcie, a nie pie**olcie na forum...

danis008

2013-03-03, 01:30
truskawkowabuba napisał/a:



po pierwsze, mówiąc do mnie "lalka" wcale nie jesteś fajniejszy. wiem, wydaje ci się, że to fajne, ale uwierz mi, to nie jest fajne :roll: . żartujesz sobie chyba, tak? :D . uważasz, że jak kobieta oddaje się swojemu facetowi to nie ma do siebie szacunku? :D . ty chyba nigdy nie byłeś w normalnym związku, co? współczuję ci braku mózgu i twojego zdania na temat kobiet. w sekrecie ci powiem, że w normalnym związku seks jest uzupełnieniem miłości między dwojgiem ludzi, a nie kartą przetargową. jeśli kobieta kocha mężczyznę to mu się oddaje i nie zależy jej na jego pieniądzach ;) . życzę ci żebyś spotkał miłość swojego życia i zakochał się po uszy to może zmienisz zdanie i staniesz się normalną, nieupośledzoną jednostką naszego społeczeństwa ;) .

każdy facet na tym forum? hm, no z chęcią bym posłuchała ich opinii na ten temat. może któryś się wypowie? z ciekawości zaglądnę tu też po południu, może któryś odważy się coś napisać.




wiesz że pisząc "głupi,upośledzony" itp. nic nie działasz? forum to jest dodatek ;) każdy blokuje swoją prawdziwą maskę - czyli cechy charakteru i usposobienia lalka to nie wyzwisko ale zapomniałem że was wszystko drażni trochę więcej luzu ;-)

truskawkowabuba

2013-03-03, 01:30
Micu napisał/a:

fuck wymieńcie się numerami gadu albo na kawę się umówcie, a nie pie**olcie na forum...



spoko, spoko, już kończymy.

guiches

2013-03-03, 03:06
Czy tylko mnie dziwi fakt, że kierowca tak blisko siedzi kierownicy? Przecież w takiej pozycji nie da się komfortowo i bezpiecznie prowadzić auta!

Mortis

2013-03-03, 10:07
A gdzie ten Kazik Deyna się tamoj wozi po Ruskich XD

dumad

2013-03-03, 10:10
@up. to jest Rosija. Tam nie ma komfortu i bezpieczeństwa

Ktoś zamawiał kiedyś z Rosji coś? Jak to wygląda? Jest jakieś cło?

go...........ez

2013-03-03, 10:19

dobre i śmieszne

Wuzel

2013-03-03, 10:46
Dajcie spokój z kupowaniem rzeczy z ruskich stron. Zamówiłem towaru za 150 zł to doj***li przesyłkę razem z cłem za 180 zł. Niech się gonią KACAPY

manieeek

2013-03-03, 12:52
truskawkowabuba napisał/a:



po pierwsze, mówiąc do mnie "lalka" wcale nie jesteś fajniejszy. wiem, wydaje ci się, że to fajne, ale uwierz mi, to nie jest fajne :roll: . żartujesz sobie chyba, tak? :D . uważasz, że jak kobieta oddaje się swojemu facetowi to nie ma do siebie szacunku? :D . ty chyba nigdy nie byłeś w normalnym związku, co? współczuję ci braku mózgu i twojego zdania na temat kobiet. w sekrecie ci powiem, że w normalnym związku seks jest uzupełnieniem miłości między dwojgiem ludzi, a nie kartą przetargową. jeśli kobieta kocha mężczyznę to mu się oddaje i nie zależy jej na jego pieniądzach ;) . życzę ci żebyś spotkał miłość swojego życia i zakochał się po uszy to może zmienisz zdanie i staniesz się normalną, nieupośledzoną jednostką naszego społeczeństwa ;) .

każdy facet na tym forum? hm, no z chęcią bym posłuchała ich opinii na ten temat. może któryś się wypowie? z ciekawości zaglądnę tu też po południu, może któryś odważy się coś napisać.


Haha odpuść już chłopakowi, wiedze o życiu czerpie z sadola. Wystarczajaco juz jest zniszczony :D

tomek2302

2013-03-03, 12:57
nie został zpałowany piwa ni ma bladż

krag

2013-03-03, 13:04
danis008 napisał/a:





zabawna jesteś lalka nie pisałem nic o r*chaniu tylko że służycie do jednego celu nawiązuje do tego ale nie dosłownie ;)
pomarzyć? wątpię
są kobiety które się szanują nie dają tyłka na portalach i w innych miejscach ale swojemu facetowi tak a jak da świecidełko wybłagane i szmatki z bazarku to normalnie orgazm :shock:

normalnych kobiet nie ma i to ci powie każdy normalny facet na tym forum ;-)



Jak na 23 lata masz nieźle naj***ne w głowie. Z Twoich wypowiedzi można tylko wywnioskować, iż jesteś zakompleksiony i mało atrakcyjny (gruby, brzydki - you name it) oraz, iż jakaś laska kopnęła Cię w tyłek swego czasu i teraz masz skrzywiony światopogląd.

Pocieszę Cię jednak. Dłoń #1 i Dłoń #2 to idealne partnerki życiowe z takim podejściem.

Quaku

2013-03-03, 13:16
Troll level chomik :lol:

LikeThis

2013-03-03, 13:27
I na ch*j ta kłótnia ?
ps.
krag napisał/a:



Jak na 23 lata masz nieźle naj***ne w głowie. Z Twoich wypowiedzi można tylko wywnioskować, iż jesteś zakompleksiony i mało atrakcyjny (gruby, brzydki - you name it) oraz, iż jakaś laska kopnęła Cię w tyłek swego czasu i teraz masz skrzywiony światopogląd.

Pocieszę Cię jednak. Dłoń #1 i Dłoń #2 to idealne partnerki życiowe z takim podejściem.


I tak nie por*chasz;d
#re do tematu:
Się zastanawiam czemu On nie pokazał jak wpie**ol od tych policjantów dostał?
A co do oprogramowania polskiego - Po kiego wała jak On powtarza identycznie to co nagrał chwilę wcześniej , więc myślę że nie było by problemu także w Polsce

LejTeCole

2013-03-03, 13:30
danis008 napisał/a:




wiesz że pisząc "głupi,upośledzony" itp. nic nie działasz? forum to jest dodatek ;) każdy blokuje swoją prawdziwą maskę - czyli cechy charakteru i usposobienia lalka to nie wyzwisko ale zapomniałem że was wszystko drażni trochę więcej luzu ;-)



Śmieszny z Ciebie człowiek, ciśniesz kobietę za byle co. Myślisz, że obrazisz ją pisząc na nią Lalka.
Pytanie czy jesteś gejem, że się tak negatywnie na temat kobiet wypowiadasz?

Zniszczyła Cie intelektualnie i sobie z tym nie radzisz...



I na koniec, można Cie ujarzmić jednym zdaniem: "jesteś kozak w necie, p*zda w świecie"