18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

chodzi piesek koło drogi

lolcat • 2020-07-01, 09:03
nie ma pani ani nogi :-|


Halman

2020-07-01, 09:06
Jeszcze ją dopadnie..

Kepeszek

2020-07-01, 09:12
Szkoda było szmacie z grzybem na pśicie tych 100zł żeby pchlarzowi nie gotować męczarni. A żeby sie rozpie**oliła tym samochodoch*jkiem o drzewo


MrLiquor

2020-07-01, 09:16
Mam nadzieję, że karma ją dopadnie

Biancaaaa

2020-07-01, 09:41
jeszcze takiego kaleke wyrzucac który sam sobie nie poradzi a dla wielu fundacji pro zwierzęcych byłby perełką i kurą znoszącą złote jaja.

DarkFalcoN

2020-07-01, 09:43
Czyli lewa Joanna Scheuring-Wielgus zrobiła dobrze, że oddała psa do schroniska?

Payan

2020-07-01, 10:19
Szmata została nagrana na kamerę. Kwestia czasu i chłopaki p*zdę dojadą.

D3Ton

2020-07-01, 13:14
Szanowni Państwo !
Przed Wami Pani Poligonowa :D

Eknen

2020-07-01, 13:55
DarkFalcoN napisał/a:

Czyli lewa Joanna Scheuring-Wielgus zrobiła dobrze, że oddała psa do schroniska?



doczytałam , Ta pani oddała dwa psy do schroniska. Wytłumaczyła to swoją alergią i przeprowadzką do nowego miejsca , gdzie rzekomo psy męczyłyby się z powodu mniejszego metrażu . Tak jakby w schronisku nie miały zamieszkać w klatce... j***na, z taką kasą jaką ona ma, mogłaby dzieciaka zatrudnić do wyprowadzania psiaków. Zły człowiek z niej jest .

janlew

2020-07-01, 14:02
Eknen napisał/a:

doczytałam , Ta pani oddała dwa psy do schroniska. Wytłumaczyła to swoją alergią i przeprowadzką do nowego miejsca , gdzie rzekomo psy męczyłyby się z powodu mniejszego metrażu . Tak jakby w schronisku nie miały zamieszkać w klatce... j***na, z taką kasą jaką ona ma, mogłaby dzieciaka zatrudnić do wyprowadzania psiaków. Zły człowiek z niej jest .



Joanna Scheuring-Wielgus masz racje, jest bardzo złym osobnikiem, bo człowiekiem jej nie nazwę. Tyle że nie ma to nic wspólnego z jakimiś psami, kogo obchodzą jakieś szczekające szczury.

Kanye_East

2020-07-01, 14:18
janlew napisał/a:

Joanna Scheuring-Wielgus masz racje, jest bardzo złym osobnikiem, bo człowiekiem jej nie nazwę. Tyle że nie ma to nic wspólnego z jakimiś psami, kogo obchodzą jakieś szczekające szczury.



Twoją starą, gdy opie**ala im pęto z michy.

PS. Post ma charakter satyryczny i nie ma na celu kogokolwiek obrażać ani nawoływać do nienawiści.

itakiniehehe

2020-07-01, 16:54
"Właściciel psa został zidentyfikowany przez władze
Rozdzierające serce wideo, które oburza wszystkich właścicieli psów, którzy nigdy nie porzucą swoich zwierząt, pod pretekstem, że już ich nie kochają lub że są chorzy. Na szczęście ten film pozwolił na uratowanie i zabranie psa z ulicy przez stowarzyszenia ochrony zwierząt.

Zwierzę jest teraz pod opieką Miejskiego Sekretariatu Ochrony Zwierząt. Pracownicy nazwali go Tintin.
Według sekretarza Andersona Ribeiro zwierzę czeka na adopcję, ale zostanie powierzone tylko tym, którzy naprawdę kochają i szanują zwierzęta, i którzy zobowiązują się je zaakceptować, dbać i kochać do jego ostatnich dni."

AN...........or

2020-07-01, 18:33
to jest jakis piepszony tyranozaur, do muzeum wont z tym