18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chodź tu młody...

~DMT • 2019-12-28, 15:27
Tatuś Cię przeniesie...

Halman

2019-12-28, 15:32
dobra, pytanie dla tatusiów za wirtualne piwo, co byś cie wykombinowali w takiej sytuacji? Następna przeprawa kilometr dalej

~DMT

2019-12-28, 15:38
Odpowiedź jest bardzo prosta:

Sadzasz młodego/młodą "na barana" to znacznie ułatwia zachowanie równowagi w takiej sytuacji...

Można też przerzucić na drugą stronę, ale zaraz by się ktoś dopie**olił, że znęcanie, bla, bla, bla...

Halman

2019-12-28, 15:41
DMT napisał/a:

Odpowiedź jest bardzo prosta:
Sadzasz młodego/młodą "na barana" to znacznie ułatwia zachowanie równowagi w takiej sytuacji...
Można też przerzucić na drugą stronę, ale zaraz by się ktoś dopie**olił, że znęcanie, bla, bla, bla...


masz moje piwo bo ja pomyślałem tylko o wersji drugiej ale bez żadnych wątpliwości hahahhaahaa :-D

dyhayne

2019-12-28, 15:46
Ja mam bliźniaczki i przeniosłem tak obie jednocześnie. Łatwe, noo może mi było łatwiej dlatego że jestem pieprzonym wiedźminem. A tak bardziej serio to na "barana" tylko że najpierw sprawdził bym czy ta lina jest napięta tak jak być powinna. A nie pajacować jak ten na nagraniu.

Je...........ik

2019-12-28, 15:47
HAL9000/2 napisał/a:

dobra, pytanie dla tatusiów za wirtualne piwo, co byś cie wykombinowali w takiej sytuacji? Następna przeprawa kilometr dalej



Puscil bym dziecko przodem, szybciej by przeszlo bez pomocy

~DMT

2019-12-28, 16:04
dyhayne napisał/a:

najpierw sprawdził bym czy ta lina jest napięta tak jak być powinna.



Nawet, gdyby nie była odpowiednio napięta (tak jak na filmiku) ustawiasz się do niej przodem, napinasz ją, kroki robisz w bok, a nie drepczesz, jak pie**olona gejsza, bo z tego nic dobrego nie wyniknie...

Masz punkt zaparcia i podparcia....

To był podstawowy błąd... 8-)

dżonyłojlker

2019-12-28, 16:37
HAL9000/2 napisał/a:

dobra, pytanie dla tatusiów za wirtualne piwo, co byś cie wykombinowali w takiej sytuacji? Następna przeprawa kilometr dalej



Wystarczy wprowadzić tylko małą korektę - w trakcie lotu, starać się upaść na bąbla.

brylant1412

2019-12-28, 20:02
jak przyjdą do domu to mały powie---Mamo wszyscy prześli tylko tato p*zda

krasnal_hałabała

2019-12-30, 13:50
~DMT napisał/a:

Odpowiedź jest bardzo prosta:
Sadzasz młodego/młodą "na barana" to znacznie ułatwia zachowanie równowagi w takiej sytuacji...
Można też przerzucić na drugą stronę, ale zaraz by się ktoś dopie**olił, że znęcanie, bla, bla, bla...





HAL9000/2 napisał/a:

masz moje piwo bo ja pomyślałem tylko o wersji drugiej ale bez żadnych wątpliwości hahahhaahaa



Co wy pie**olicie? jakie przerzucić, jakie zachowanie równowagi? przecież to bajorko płytkie jest jak ja pie**olę i kajmany raczej tam nie pływają, bierzesz młodego na barana i przeprawiasz się przez brud jak w wojsku, k***a, jakie księżniczki... :homer: