18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chodź młoda, ojciec pokaże ci kilka ruchów

~Sunday • 2019-08-14, 17:15

No i niestety, matka była pierwsza :catfacepalm:

Rozjebie

2019-08-14, 19:57
Rajser napisał/a:

@up jeżeli Ty uważasz, że to jest taniec, to masz gówno k***a zamiast mózgu.



Tak, twerking to taniec, cymbale. I ch*j mnie obchodzi czy się z tym zgadzasz, czy nie - to jest fakt

Wiewór

2019-08-14, 20:00
Biedny murzyn. Widać, że cywilizowany. Chce żyć w społeczeństwie między ludzmi a właśnie zrozumiał że pomimo jego starań wszystko poszło na marne.

ellsworth

2019-08-14, 20:21
Coordinator napisał/a:

Ma znaczenie, bo najgłośniej krzyczą o "zachowywaniu się jak k***iszony" zj***ne ryje i spaślaki. A własnie tłumaczę, tępaku, że taniec to nie synonim dawania dupy.


Ależ to jest "dawanie dupy", czy jak tam to nazwiesz, czyli generalnie zachowanie godowe, mające przyciągnąć uwagę samca/samicy płci przeciwnej (ot taki "przypadek" że tańczy się jeśli nie solo to właśnie z osobą płci przeciwnej, albo dla niej) , którego finalnym celem jest kopulacja. To jest zachowanie znane u całego spektrum ssaków czy ptaków i zawsze chodzi o "dawanie dupy" jakkolwiek to zawoalujesz.

Rozjebie

2019-08-14, 20:31
ellsworth napisał/a:

Ależ to jest "dawanie dupy", czy jak tam to nazwiesz, czyli generalnie zachowanie godowe, mające przyciągnąć uwagę samca/samicy płci przeciwnej (ot taki "przypadek" że tańczy się jeśli nie solo to właśnie z osobą płci przeciwnej, albo dla niej) , którego finalnym celem jest kopulacja. To jest zachowanie znane u całego spektrum ssaków czy ptaków i zawsze chodzi o "dawanie dupy" jakkolwiek to zawoalujesz.



Taniec ma przyciągnąć upragnioną/ wybraną płeć przeciwną, zgadza się. Jednak nie jest to "k***ieniem się", nieprawdaż?

eruaknem

2019-08-14, 21:05
Mamusia chyba biała, bo córeczka taka niemurzyńska :o

SupremeLeader

2019-08-14, 21:48
Coordinator napisał/a:

Taniec ma przyciągnąć upragnioną/ wybraną płeć przeciwną, zgadza się. Jednak nie jest to "k***ieniem się", nieprawdaż?



Wisi mi czy nazywacie to tańcem, czy dawaniem dupy. Nazywaj to sobie tańcem, takie jest twoje zdanie i masz do tego prawo. Ale moim zdaniem jest to tak prymitywne że aż obleśne, nie ważne jaka laska to robi, biała czarna czy zielona. Może być najlepszą dupcią w miescie, ale jak tylko widzę ten j***ny "taniec" to wzbiera we mnie pokłady obrzydzenia. Pole dance, nawet striptiz ma w sobie jakąś formę "sztuki" choćby minimalną. A to ordynarne coś jest po prostu prymitywne. Jaka fajna dupa by nie była robiąc twerk kojarzy mi się nie z pociągiem seksualnym, a z szympansem bonobo -czemu akurat z bonobo nie chce mi się tłumaczyć. od tego jest David Attenborough .
I nie jestem absolutnie żadnym obrońcą moralności. Takie są moje odczucia co do tego "tańca" który z automatu powinien trafiać na harda między dasilwów ucinających sobie łby.
AMEN.

~Velture

2019-08-14, 22:40
Znów komentarze lepsze od filmu :amused:

edmund

2019-08-14, 23:01
chyba pierwszy raz w życiu widzę czarnego człowieka

Rozjebie

2019-08-14, 23:12
SupremeLeader napisał/a:

Wisi mi czy nazywacie to tańcem, czy dawaniem dupy. Nazywaj to sobie tańcem, takie jest twoje zdanie i masz do tego prawo. Ale moim zdaniem jest to tak prymitywne że aż obleśne, nie ważne jaka laska to robi, biała czarna czy zielona. Może być najlepszą dupcią w miescie, ale jak tylko widzę ten j***ny "taniec" to wzbiera we mnie pokłady obrzydzenia. Pole dance, nawet striptiz ma w sobie jakąś formę "sztuki" choćby minimalną. A to ordynarne coś jest po prostu prymitywne. Jaka fajna dupa by nie była robiąc twerk kojarzy mi się nie z pociągiem seksualnym, a z szympansem bonobo -czemu akurat z bonobo nie chce mi się tłumaczyć. od tego jest David Attenborough .
I nie jestem absolutnie żadnym obrońcą moralności. Takie są moje odczucia co do tego "tańca" który z automatu powinien trafiać na harda między dasilwów ucinających sobie łby.
AMEN.



To o czym ty mówisz to upodobania, gust. Ale ja nie mówiłem o tym... Jeśli mówimy o guście, to według mnie twerk jest nudny - to praktycznie jeden ruch.
Mi natomiast chodziło o nazywanie jakiegokolwiek tańca "k***ieniem się". I tyle

pve11

2019-08-15, 01:45
ellsworth napisał/a:

Ależ to jest "dawanie dupy", czy jak tam to nazwiesz, czyli generalnie zachowanie godowe, mające przyciągnąć uwagę samca/samicy płci przeciwnej (ot taki "przypadek" że tańczy się jeśli nie solo to właśnie z osobą płci przeciwnej, albo dla niej) , którego finalnym celem jest kopulacja. To jest zachowanie znane u całego spektrum ssaków czy ptaków i zawsze chodzi o "dawanie dupy" jakkolwiek to zawoalujesz.



A sranie jest zachowaniem mającym na celu wypróżnienie się. Ale LUDZIE, jako istoty rozumne nauczyły się nie robić tego przy stole w salonie. Rozumiesz aluzję?