18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Chodź do nas ziom. Dasz radę!

~Velture • 2018-02-21, 08:28
Ja nie dam rady? :krejzi:


nowynick

2018-02-21, 08:38
fajna dupeczka na początku, taka może trochę grubsza niż obecny kanon urody, ale w ch*j kształtna

~Velture

2018-02-21, 08:51
nowynick napisał/a:

fajna dupeczka na początku, taka może trochę grubsza niż obecny kanon urody, ale w ch*j kształtna


Normalna zdrowa baba. Ani gruba ani chuda. Brzucha nie ma (efekt tylko koszuli luźnej wsadzonej w spodnie). Tyłek fajny, cycki są. Co do twarzy to ciężko ocenić urodę bo niewiele widać ale kształt i zarys są w porządku i nie są grube.

Przez to promowanie pedalskich kanonów kobiecego piękna gdzie pedały wszędzie wrzucają kobiety bez cycków, talii ani dupy zaczyna się pie**olenie, że normalne kobiety są grube.
Oczywistym jest, że pedał szukając modelki będzie szukał takiej co fizycznie przypomina chłopaka.


nowynick

2018-02-21, 08:55
:roll:

no dobra może nie grubsza co nieco szersza, tak czy owak fajna dupa

pazuzu

2018-02-21, 08:56
Zdrowa gąska :)
A koleś większa p*zda niż ta laska :)

ziomandrzej

2018-02-21, 11:39
Ja sobie nawet przewinąłem jeszcze raz do początku jak tylko ta dziewucha zniknęła z kadru, aby się upewnić czy jest czym oko uraczyć! Swoją drogą to jest kolejny film w którym aktor drugoplanowy, a nawet trzecio, zdobywa największe owacje :)

Sosna84

2018-02-21, 12:18
Zawsze jak widać idiotę na filmie, to albo kacapy albo burgery...

bloodwar

2018-02-21, 12:59
Zawsze jak pijani kumple Cię do czegoś namawiają to jest to:
a) przypałowe
b) niewykonalne
c) nielegalne
d) można się okaleczyć albo umrzeć

Albo wszystko razem :)

kamuha

2018-02-21, 14:48
nie jestem pewien czy typ z prawej na końcu doszedł czy miał atak epilepsji

daihat

2018-02-21, 23:58
no niby zdrowa i jest najciekawszą częścią filmu ale jak się przyjrzeć to efekt o dwa rozmiary za ciasnych jeansów i tam dużo wisi mięsa :P . Profilowane tyłka spodniami a powinno być odwrotnie.

Mnie jednak jak na sadystę przystało to porywa ta meksykańska muzyka i tu bah shazam ogarnął:

(Letra) Seguramente - Alfredo Olivas.

Nowy hit polskich wiejskich imprez :mrgreen:

ValvePlsFix

2018-02-22, 08:50
Oszukujecie sie, bo wasze zony sa tluste i widac u nich cellulit. Nie dziwie sie, ze to dla was normalne. Szczur, ktorego wrzucil velture, nie jara praktycznie nikogo nomalnego. Normalna zdrowa piekna kobieta natomiast wyglada tak:

~Velture

2018-02-22, 09:05
HiHtitmamnan napisał/a:

Oszukujecie sie, bo wasze zony sa tluste i widac u nich cellulit. Nie dziwie sie, ze to dla was normalne. Szczur, ktorego wrzucil velture, nie jara praktycznie nikogo nomalnego. Normalna zdrowa piekna kobieta natomiast wyglada tak:
Obrazek



:wyj***ne: W sumie masz rację bo i tak ładniejsza od twojej dziewczyny: