18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chodź babcia powspominamy stare czasy...

marynarz88 • 2020-03-15, 21:27
Sentymentalne przyśpiewki


niemamskarpet.

2020-03-15, 21:44
no i co że dziadki pamiętają ? powiem ci jeszcze, że nie dość że pamiętają to wręcz tęsknią , jedź teraz do niemiec i zobacz co się tam dzieje, jak te ich piękne czyste równiutkie chodniczki są zasrywane przez małpiszony z pustyni a wszystkie lokalne biznesy wraz z całym handlem używanymi autami przejęte przez turasów ....... nie dziwię się że dziadki tęsknią

wilkoala

2020-03-15, 21:50
Gdyby mój śp. dziadek żył i to zobaczył, to jestem pewien żeby pojechał do tych stetryczałych niemiaszków żeby wytrzeć nimi podłogę.
Teraz 70 lat po, w wieku lat 90+, te sk***ysyny zaczynają czuć się bezkarne.
Pamiętam jak w latach 90 kiedy byłem małym gówniakiem, dziadek zobaczył skina we fleku z naszywką z SS.
Podszedł do tępego łysego ch*ja, przypie**olił mu w ryj (dziadek 80 lat) i splunął na kurtkę.
Minę debila pamiętam do dzisiaj.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-15, 22:02
Wunderbaum k***a, czy jakoś tak...
Poligona bym tam wysłał, zahipnotyzował i wmówił, że to dwa kundle i może zrobić co zechce.
Jeżeli te k***y do teraz nie zrozumiały jaki to k***a był zbrodniczy system, to k***a nie mam pytań. I nie ma znaczenia, co teraz dzieje się w Niemczech.

TytanowyRosomak

2020-03-15, 22:07
niemamskarpet. napisał/a:

no i co że dziadki pamiętają ? powiem ci jeszcze, że nie dość że pamiętają to wręcz tęsknią , jedź teraz do niemiec i zobacz co się tam dzieje, jak te ich piękne czyste równiutkie chodniczki są zasrywane przez małpiszony z pustyni a wszystkie lokalne biznesy wraz z całym handlem używanymi autami przejęte przez turasów ....... nie dziwię się że dziadki tęsknią



Jak ja tym k***om serdecznie nie współczuję :P

Mrrm

2020-03-15, 22:27
Wstawaj, zesrałeś się
wilkoala napisał/a:

Gdyby mój śp. dziadek żył i to zobaczył, to jestem pewien żeby pojechał do tych stetryczałych niemiaszków żeby wytrzeć nimi podłogę.
Teraz 70 lat po, w wieku lat 90+, te sk***ysyny zaczynają czuć się bezkarne.
Pamiętam jak w latach 90 kiedy byłem małym gówniakiem, dziadek zobaczył skina we fleku z naszywką z SS.
Podszedł do tępego łysego ch*ja, przypie**olił mu w ryj (dziadek 80 lat) i splunął na kurtkę.
Minę debila pamiętam do dzisiaj.


djpyza

2020-03-15, 22:43
Mrrm napisał/a:

Wstawaj, zesrałeś się



dokładnie zesrał się gówno widział i gówno wie i jajka nie obrosły ....

brylant1412

2020-03-15, 22:45
niemamskarpet. napisał/a:

no i co że dziadki pamiętają ? powiem ci jeszcze, że nie dość że pamiętają to wręcz tęsknią , jedź teraz do niemiec i zobacz co się tam dzieje, jak te ich piękne czyste równiutkie chodniczki są zasrywane przez małpiszony z pustyni a wszystkie lokalne biznesy wraz z całym handlem używanymi autami przejęte przez turasów ....... nie dziwię się że dziadki tęsknią



niech k***y płacą co nam zrobiły nie wolno im tego wybaczyć

BigDaddyD

2020-03-15, 23:18
Po wojnie, w latach 50'-60' niemieccy sąsiedzi moich dziadków z Kaszub, jak się pokłócili to potrafili na koniec dowalić, "nasi tu jeszcze wrócą, pamiętaj sąsiad".

maki1981

2020-03-15, 23:20
Infastrukturę wybudowali u nas a my o nią dbamy, więc wciąż jest funkcjonalna.
Zapraszamy wszystkich niemców pod prysznice celem dezynfekcji z koronawirusa...

silwerbalk

2020-03-15, 23:22
Dziadek i jego wspominki z wakacji we polsce, francji, ale rosji tak za bardzo dobrze nie wspomina...... ch*j z nim niech zdycha sk***iel :lol:

Zawulon

2020-03-15, 23:46
Kawałek o miłości i kwiatkach. Fajnie

pi...........ta

2020-03-16, 00:08
A dzisiaj ich wnuczki opie**alają murzyńskie ku*asy w klubach

vass

2020-03-16, 04:30