18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chodnikowe potrącenie...

Halman • 2022-05-17, 05:06

finałowo kończy się ulicznym potrąceniem... ;-)


barni123pl

2022-05-17, 09:41
dobrze ze zdążył na autoban


zott

2022-05-17, 09:41
No piękne to było❤️

dżonyłojlker

2022-05-17, 10:43
Zajebiste to jest, obejrzałem ze 20 razy :piwo: Homoś w różowych bucikach, rurkach i z modną bródką na pedalskim ryju, trafia tam gdzie jego miejsce. To jest temat na +500 piwek, a nie filmik na którym autystyczny wsiok włącza i wyłącza światło.

KuKuKa

2022-05-17, 19:27
To jest właśnie jedna z tych chwil gdzie w ułamek sekundy idzie się do pierdla za jakiegoś cwe*a.

marcino_zly

2022-05-17, 19:48
O k***a!
Pasażer na gapę!!!

KuKuKa napisał/a:

To jest właśnie jedna z tych chwil gdzie w ułamek sekundy idzie się do pierdla za jakiegoś cwe*a.



E tam, gościu nie ma jak się bronić raczej...
Ciężko by było by przyszedł na rozprawę i mógł cokolwiek powiedzieć...

mkk141

2022-05-18, 08:33
Jeśli mój komentarz wpłynie na chociaż jedną osobę, to będzie już sukces. Nie wdawajcie się w takie przepychanki i unikajcie takich sytuacji - przynajmniej jeśli nie macie żadnych narzędzi do obrony (gaz, nóż). Mnie też kiedyś zaczepił pijany typek i wyzywał, więc do niego podszedłem na kozaka żeby to wyjaśnić. Okazało się, że gość miał nóż i mnie pociął.

PhantomMask

2022-05-18, 09:42
KuKuKa napisał/a:

To jest właśnie jedna z tych chwil gdzie w ułamek sekundy idzie się do pierdla za jakiegoś cwe*a.



Ty jakiś niedoj***ny jesteś czy w drugą stronę przez wąsatego wuja ?

seksownezwierze

2022-05-18, 20:07
KapejloneK napisał/a:

Zajebiste to jest, obejrzałem ze 20 razy Homoś w różowych bucikach, rurkach i z modną bródką na pedalskim ryju, trafia tam gdzie jego miejsce. To jest temat na +500 piwek, a nie filmik na którym autystyczny wsiok włącza i wyłącza światło.



Jeśli przez brodę i kolor włosów uważasz że ktoś lubi w dupę to nieźle masz naj***ne w bani, również dobrze to ciebie mógł koleś zaczepić.

pod kołami się powinien znaleźć prowokator

KuKuKa napisał/a:

To jest właśnie jedna z tych chwil gdzie w ułamek sekundy idzie się do pierdla za jakiegoś cwe*a.



Nie idzie się do pierdla jak się nie atakuje losowych osób na chodniku, dla takich jak ty to może być trudne do zrozumienia ale liczę że dasz radę.