18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Chociaż tyle ze nie musiał

Reyser • 2020-02-03, 20:31
Nieść daleko :D


hiqq

2020-02-03, 21:02
Był biały jest murzyn brakuje opony cegieł i ognia i czół by się jak w domu :mrgreen:

Lobo24

2020-02-03, 21:51
Mechanicy to w ogóle mają niebezpieczne życie. Mam kolegę, co raz pod koniec dnia robił obchód po warsztacie. Światła już pogaszone to oczywiście potknął się o jakieś ch*jwieco i leci pędem do przodu ledwo próbując łapać równowagę. Wtem przeszywa go przeraźliwa myśl - zostawił otwarty kanał. Kolega ile miał sił wybił się do przodu chcąc zrobić fikołka nad kanałem. Było ciemno. Metraż mu się popie**olił bo był jeszcze przed kanałem parę kroków. Skok zakończył na dnie kanału a potem długim pobytem w szpitalu. Jak on to powiadał: zrobił "chyc" do kanału. Połamane żebra i uszkodzony bark. Nie może w pełni podnieść jednej ręki.

Sajlenthill

2020-02-03, 22:21
Słyszę "by to jasny ch*j, k***a kto tu postawił"

Wiewór

2020-02-03, 22:45
Lobo24 napisał/a:

Mechanicy to w ogóle mają niebezpieczne życie. Mam kolegę, co raz pod koniec dnia robił obchód po warsztacie. Światła już pogaszone to oczywiście potknął się o jakieś ch*jwieco i leci pędem do przodu ledwo próbując łapać równowagę. Wtem przeszywa go przeraźliwa myśl - zostawił otwarty kanał. Kolega ile miał sił wybił się do przodu chcąc zrobić fikołka nad kanałem. Było ciemno. Metraż mu się popie**olił bo był jeszcze przed kanałem parę kroków. Skok zakończył na dnie kanału a potem długim pobytem w szpitalu. Jak on to powiadał: zrobił "chyc" do kanału. Połamane żebra i uszkodzony bark. Nie może w pełni podnieść jednej ręki.



Twój kolega to kretyn. Stanowisko pracy się sie sprząta żeby się nie potykać a kanał zakrywa.

Lobo24

2020-02-03, 22:51
UP Dobry chłopak, ale biedak chyba ma jakieś zobowiązania, bo zaczyna pracę rano nierzadko siedzi do późna - 22 albo później. Lata cały dzień na pełnych obrotach. Zapierdziela.
Zdarza się, że truchtem leci z miejsca nam miejsce albo na parking po następne auto, a licho nie śpi...

mam_racje

2020-02-03, 23:29
Tadeusz Drozda i "Śmiechuu warteeee"?

Juzwa

2020-02-04, 09:14
Choć nie ma dźwięku, wyraźnie słychać "k***aaaaaaaaaaa"