18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Chociaż ten jeden, jedyny raz...

Halman • 2022-04-08, 07:02

ktoś te sk***iałe patodzieci przyłapał...


boss.

2022-04-08, 21:14

Justynka99 napisał/a:

Wystarczy mieć rodziców, którzy nie są patusami i nad wandalizmem są w stanie zapanować (nie liczę tutaj jakiegoś przypadkowego wybicia szyby - np. piłką).



Oni pomazali windę, a nie zadźgali bezdomnego. Bredzisz. Na 100% nie masz braci, bo wiedziała byś o czym mówię. A tym bardziej dorastających dzieci. Jestem rocznik 83 i moje pokolenie wiecznie coś rozrabiało, broiło, dostawaliśmy kary, a ci z patologicznych domów ostry wpie**ol, a za jakiś czas robiliśmy znowu to samo... Tak wygląda dorastanie normalnych chłopców, ale co dziurawiec z rocznika 99 może o tym wiedzieć....

OGsmoke

2022-04-08, 21:34
Justynka99 napisał/a:

Wystarczy mieć rodziców, którzy nie są patusami i nad wandalizmem są w stanie zapanować (nie liczę tutaj jakiegoś przypadkowego wybicia szyby - np. piłką).



Nie wiem, może to ja jestem z innego świata, ale większość dzieciaków z "dobrych domów", które znałem zawsze robiło największą trzodę.
+ Przej***ne mieć takie podejście bo to tylko świadczy o tym jak beznadziejne miałaś dzieciństwo.

luxpiotr

2022-04-08, 23:44
Może i patodzieci ale nawet tu widać różnicę kulturową między czarnym a białym. Ktoś sobie w ogóle wyobraża czarnego dzieciaka ze ścierką w łapie?

Tetrix

2022-04-09, 00:41
Ja rzucalem kamieniami w dachy samochodow z mostu gdy mialem 9 lat a jak mialem 12 w okna altanek!!! Zlapcie mnie1!!! :terror:

Katapilon

2022-04-09, 22:00
Nie zesrajcie sie wszyscy :D pozdrawiam aktywny bomber ✌️

sebix3

2022-04-10, 21:55
ej ale tagowanie dzielnicy w dozwolonych miejscach to nic złego

Herold_Wojny

2022-04-11, 09:51
boss. napisał/a:

Oni pomazali windę, a nie zadźgali bezdomnego. Bredzisz. Na 100% nie masz braci, bo wiedziała byś o czym mówię. A tym bardziej dorastających dzieci. Jestem rocznik 83 i moje pokolenie wiecznie coś rozrabiało, broiło, dostawaliśmy kary, a ci z patologicznych domów ostry wpie**ol, a za jakiś czas robiliśmy znowu to samo... Tak wygląda dorastanie normalnych chłopców, ale co dziurawiec z rocznika 99 może o tym wiedzieć....



Czyli z serii jak być osiedlową patologią i nie wiedzieć że jest się osiedlową patologią.