18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Choć księżniczko pokaże ci

huncfot130 • 2021-02-02, 08:40
Jak jeździ prawdziwy mistrz..

30 maja 2020 roku na skrzyżowaniu al. Włókniarzy z ul. Legionów w Łodzi. W jego wyniku śmierć poniosła 17-letnia pasażerka Fiata Brava, w które z dużą siłą uderzyło Audi. Trzech innych pasażerów, w tym dwoje dzieci doznało obrażeń ciała.

Kierownik - brak uprawień i ponad 1 promil


Kriski

2021-02-02, 09:03
Przecież widać że z audi księżniczka wysiada zza kierownicy a nie. żaden książę. huncfot, nie wprowadzaj w błont.

Misiek_KRK

2021-02-02, 09:10
Kriski napisał/a:

Przecież widać że z audi księżniczka wysiada zza kierownicy a nie. żaden książę. huncfot, nie wprowadzaj w błont.



Audi ma żółte blachy czyli kierownica z prawej strony

Kriski

2021-02-02, 10:43
Misiek_KRK napisał/a:

Audi ma żółte blachy czyli kierownica z prawej strony



Holendrzy mają żółte blachy i wysiadają z lewej.

Rebeliant

2021-02-02, 10:58
Szkoda, że wszyscy nie zdechli > każdy świadomie wsiadł z pijakiem do auta zamiast uniemożliwić mu dalszą jazdę i dlatego każdy z nich to nic innego niż ludzkie ścierwo. Zaakceptowali wszyscy fakt, że jadą kogoś zabić. Nie szkoda zatem nikogo, poza tym, że szkoda, że nie zdechli wszyscy.

janlew

2021-02-02, 10:59
huncfot130 napisał/a:

Kierownik - brak uprawień i ponad 1 promil


Kara śmierci. Jak dla mnie tylko kara śmierci. To tak jakby bez pozwolenia na broń, naj***ny strzelał do przechodniów. Dla mnie zero różnicy... za jedno i drugie w normalnym kraju powinna być kara śmierci (a jak się tak głębiej nad swoimi poglądami zastanowię, ... to jeszcze poprzedzona torturami )

bercisko

2021-02-02, 11:40
Seba długo z Audi nie wychodził, bo mu sie torebka zaklinowała.

Henboh

2021-02-02, 12:07
janlew napisał/a:

Kara śmierci. Jak dla mnie tylko kara śmierci. To tak jakby bez pozwolenia na broń, naj***ny strzelał do przechodniów. Dla mnie zero różnicy... za jedno i drugie w normalnym kraju powinna być kara śmierci (a jak się tak głębiej nad swoimi poglądami zastanowię, ... to jeszcze poprzedzona torturami )



Uj***ć wszystkie kończyny i zostawić samopas, niech z głodu zdycha (kara śmierci i tortury w jednym).

janlew

2021-02-02, 14:12
Henboh napisał/a:

Uj***ć wszystkie kończyny i zostawić samopas, niech z głodu zdycha (kara śmierci i tortury w jednym).


Może być

Obejszłem_system

2021-02-02, 15:08
Przy promilu i braku uprawnień i zabiciu kogoś - rozstrzelanie na miejscu przez policjantów.

Poczytałem. Postawili mu zarzut zabójstwa. Jest szansa na dożywocie.

PieronJasnySzlag

2021-02-02, 15:11
Jedziesz sobie z rodziną a tu ci naj***na k***a wpie**oli w bok i zabije pół rodziny. Smutne to. Seba powinien zostać pokrojony na organy.

mabrothrax

2021-02-02, 15:28
To jest morderstwo, pan kierownik powinien dostać karę śmierci.

SupremeLeader

2021-02-02, 15:33
Rebeliant napisał/a:

Szkoda, że wszyscy nie zdechli > każdy świadomie wsiadł z pijakiem do auta zamiast uniemożliwić mu dalszą jazdę i dlatego każdy z nich to nic innego niż ludzkie ścierwo. Zaakceptowali wszyscy fakt, że jadą kogoś zabić. Nie szkoda zatem nikogo, poza tym, że szkoda, że nie zdechli wszyscy.



Nie szkoda zatem nikogo? Szkoda ludzi z Fiata, a w szczególności tej siedemnastolatki.

Garnki_za_zeta

2021-02-02, 15:38
SupremeLeader napisał/a:

Nie szkoda zatem nikogo? Szkoda ludzi z Fiata, a w szczególności tej siedemnastolatki.



Nietrudno się chyba domyślić, że chodziło mu o zjebów z audi?