18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłopiec biega wesoło przez pasy

T3RMINATOR • 2020-09-27, 22:43
Finalnie każdy sadol powinien być usatysfakcjonowany. :dead:


dżonyłojlker

2020-09-27, 22:46
T3RMINATOR napisał/a:

Finalnie każdy sadol powinien być usatysfakcjonowany.



Wiadomo :piwo:

Dobrze tak małemu ch*jkowi.

Pralpunkt

2020-09-27, 22:52
Prowokował prowokował i sprokowkowal

piterzaut

2020-09-28, 00:52
Pewnie chciał wymusić odszkodowanie

gaahaa7

2020-09-28, 01:55
fu_k_that_sh_t napisał/a:

a "ludzie" wyj***ne



Miałem kiedyś tak samo jak ten gościu wpatrzony w komórkę, nawet nie zauważył jak dzieciak się wpakował pod samochód. Kiedyś też tak szedłem zapatrzony w telefon ze słuchawkami w uszach (wiem, głupota z mojej strony) i nagle prawie się potknąłem o zakrwawionego gościa na ulicy, ledwo przytomnego, dopiero co potrąconego na przejściu. Praktycznie przeszedłem nad nim, bo zauważyłem go w ostatniej chwili. Zrobiło mi się głupio, bo kilka osób to zobaczyło, które już stały w pobliżu i wzywali karetkę, więc poszedłem zażenowany sobą dalej. Pomyślałem wtedy, że to mogłem być ja i od tamtej pory mam oczy dookoła głowy na ulicy.

chorym

2020-09-28, 02:31
gaahaa7 napisał/a:

Miałem kiedyś tak samo jak ten gościu wpatrzony w komórkę, nawet nie zauważył jak dzieciak się wpakował pod samochód. Kiedyś też tak szedłem zapatrzony w telefon ze słuchawkami w uszach (wiem, głupota z mojej strony) i nagle prawie się potknąłem o zakrwawionego gościa na ulicy, ledwo przytomnego, dopiero co potrąconego na przejściu. Praktycznie przeszedłem nad nim, bo zauważyłem go w ostatniej chwili. Zrobiło mi się głupio, bo kilka osób to zobaczyło, które już stały w pobliżu i wzywali karetkę, więc poszedłem zażenowany sobą dalej. Pomyślałem wtedy, że to mogłem być ja i od tamtej pory mam oczy dookoła głowy na ulicy.



Dopoki nie bylo internetu tylko rodzina wiedziala zes glupi, fajnie ze sie z nami tym podzieliles

gaahaa7

2020-09-28, 02:36
chorym napisał/a:

Dopoki nie bylo internetu tylko rodzina wiedziala zes glupi, fajnie ze sie z nami tym podzieliles



Rodzina do dziś nie wie, tylko jeden kumpel, tutaj przynajmniej mogę anonimowo ustrzec innych przed popełnianiem takich samych błędów, choć społeczność Sadistica raczej takich pouczeń nie potrzebuje;)

URAGE

2020-09-28, 02:51
gaahaa7 napisał/a:

Rodzina do dziś nie wie, tylko jeden kumpel, tutaj przynajmniej mogę anonimowo ustrzec innych przed popełnianiem takich samych błędów, choć społeczność Sadistica raczej takich pouczeń nie potrzebuje;)



Najlepiej jest w końcu uczyć się na czyiś błędach :)

Przypomniał mi się pewien starszy temat z sadola, gdzie koleś cofnął się na pasie bo mu coś wypadło i tak samo został prawie potrącony, bo kierowcy na przejściu tak samo święte krowy, którym się spieszy poczekać te 5 sekund więcej, aż wszyscy zejdą z pasów. Tak też w komentarzach w ów temacie kilka osób pie**oliło, że ruszać trzeba z buta a przez przejście to pieszy ma w podskokach zapie**alać. Tak też widać jak taka postawa się kończy tutaj na filmie, gdzie typ wręcz wpie**olił się pod nos pieszego wgapionego telefon, a skończyło się na głupim z natury dzieciaku. Debil za kierownicą i debile na przejściu, prosty przepis na temat na sadola.

yoyobart

2020-09-28, 03:25
coś pięknego, mniej gówniaków na świecie-więcej piwa na świecie

castagir

2020-09-28, 08:35
Piwo za skrobanie gówniakiem po asfalcie.

PS: Wciąż czekamy na ból pierwszego tatusia.


darthbanji

2020-09-28, 11:40
Kolo w czarnych spodniach, na pasach. Kwintesencja dzisiejszego społeczeństwa.

Zbysław

2020-09-28, 11:43
"każdy sadol usycakcjowany?" jesteś dnem, zginą człowiek debilu takich bydlaków co tak myślą powinno się wsadzić do więzienia za wczasy
mam nadzieję tu filują takich

Karboksylator

2020-09-28, 13:10
daj mi jeszcze z kamerki z auta i z kamerki z telefonu dzieciaka i będzie zajebiście