18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłopaki poszli popływać

Flodzia • 2021-03-28, 17:07

Zajebista miejscówka :ok:

Halman

2021-03-28, 17:09
tylko frajer da temu piwo...

ra0mir

2021-03-28, 17:11
Popie**oliło cię z tymi tematami? Masz jakiś zakład, że będziesz na głównej?
Po ch*j to gówno tu wstawiasz?

Manii

2021-03-28, 18:55
Aligatory to takie p*zdowate krokodyle....

Asuritta

2021-03-28, 19:23
Nie kapuje mają te gady wszędzie w jeziorkach, atakują wszystko co do wody wejdzie psy dzieci itp ... i nie wybiją tego kurestwa CZEMU?! to jak mieszkać w domu i wypuścić dzikie węże i ch*j patrzyć jak dzieci w domku się bawią w udawanie trupa

Kaszakisza

2021-03-28, 22:32
Asuritta napisał/a:

Nie kapuje mają te gady wszędzie w jeziorkach, atakują wszystko co do wody wejdzie psy dzieci itp ... i nie wybiją tego kurestwa CZEMU?! to jak mieszkać w domu i wypuścić dzikie węże i ch*j patrzyć jak dzieci w domku się bawią w udawanie trupa



Bo te gady tam były jeszcze zanim pierwszy konkwistador się wyszczał do tego jeziora... Jak ktoś ma więcej niż jedną szarą komórkę to wie, że nie wypie**ala się wszystkiego co niebezpieczne do pnia, bo to nigdy na dobre nie wychodzi, tylko ewentualnie reguluje się tego populację.

Mnie osobiście najbardziej rozwala jak u nas w tym roku ludzie zaczęli się srać, bo wilki po lesie biegają. A w takich stanach aligatory, niedźwiedzie, pumy i jeszcze więcej niebezpiecznego gówna a nikt nie trzęsie portkami przed wyjściem z chaty. :D

Manii

2021-03-28, 23:45
Asuritta napisał/a:

Nie kapuje mają te gady wszędzie w jeziorkach, atakują wszystko co do wody wejdzie psy dzieci itp ... i nie wybiją tego kurestwa CZEMU?! to jak mieszkać w domu i wypuścić dzikie węże i ch*j patrzyć jak dzieci w domku się bawią w udawanie trupa



Ja nie kapuje skad sie biora takie tepe ch*je jak ty.

T3RMINATOR

2021-03-29, 05:54
Powinna być tabliczka "DOKARMIANIE KROKODYLI SUROWO WZBRONIONE"

Pert

2021-03-29, 15:56
Asuritta napisał/a:

Nie kapuje mają te gady wszędzie w jeziorkach, atakują wszystko co do wody wejdzie psy dzieci itp ... i nie wybiją tego kurestwa CZEMU?! to jak mieszkać w domu i wypuścić dzikie węże i ch*j patrzyć jak dzieci w domku się bawią w udawanie trupa



Bo ekosystem jest trochę bardziej skomplikowany niż "zabić co może mnie zabić i elo" zobacz co się działo w Yellowstone jak wybili wilki