18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińskie dzieciątka zmierzają do szkółki..

Halman • 2020-01-03, 11:34

znaczy zmierzały.... :szydera:

r061071

2020-01-03, 11:38
wk***iony chińczyk

Byku35

2020-01-03, 12:49
Dzieci Dzieci bakuś Leci

dżonyłojlker

2020-01-03, 14:35
Może następnym razem pomyśli i wjedzie w grupkę przedszkolaków, one tak łatwo nie sp***olą.

Je...........ik

2020-01-03, 17:14
Mało efektowne

OpenStreetMaps

2020-01-03, 18:30
Bo chodzić trzeba umieć zawsze lewą stroną ( pod prąd) aby widzieć co z naprzeciwka jedzie i jak jedzie aby zdążyć w porę uskoczyć. Dobrze że przynajmniej usłyszeli bo oczu w dupie nie mieli .


Zbrodnią jest zaniechanie propagowania bardzo ważnej zasady surwiwalu drogowego dla pieszych ,polegającej na poruszaniu się drogą poza terenem zabudowanym pod prąd. Zamiast tego wpaja się ludziom wiarę w cudowność odblaskowych talizmanów .
Broń Boże nie jestem ich przeciwnikiem !
Ale dużo ważniejsze od odblasków jest myślenie pieszego i poruszanie się po drodze pod prąd przodem do niezajeżdżających pojazdów a nie tyłem . Pieszy widząc światła jadącego w jego stronę pojazdu ma zawsze możliwość wykonać krok w bok na pobocze , minimalizując ryzyko ewentualnej kolizji praktycznie do zera. Niezależnie od tego czy kierowca go widzi , czy też nie.
Pieszy powinien być współodpowiedzialny za własne życie.
Samo posiadanie odblasku nie czyni go nieśmiertelnym i nie zwalnia z czujności.
Pieszy który ma odblaski ale idzie jezdnią tyłem odwrócony do jadących aut nawet nie zdaje sobie sprawy na jak cieniutkim włosku wisi jego życie. Wystarczy taka sytuacja:
Akurat z naprzeciwka jedzie inny samochód który mocno oślepia kierowcę , dodatkowo pada deszcz szyby są rozmazane I naprawdę wtedy to są ułamki sekund żeby dostrzec słabiutki odblask pieszego i go nie zabić.
Może i zbyt długi wywód ale być może uratuje to życie tym których nie stać na to aby logicznie i samodzielnie myśleć i przewidywać .

Kierowca idiota tak naprawdę dał im lekcję życia . Taką bolesną szczepionkę dzięki której będą się od teraz pilnować.

JednorękiBandyta

2020-01-03, 21:30
patitati napisał/a:

Może następnym razem pomyśli i wjedzie w grupkę przedszkolaków, one tak łatwo nie sp***olą.



Albo znajdzie taką grupkę tylko zamuloną w srajfony myślę że efekt może być powalający :) bo tu 0 słuchawek na uszach nawet...

Warren24

2020-01-04, 04:21
No to pojechał

buhahapl

2020-01-04, 09:04
I nie miały słuchawek na uszach.