18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński nożownik

Halman • 2020-06-14, 09:56

chinol z dwoma nożami wymierza sprawiedliwość :-D

Alfurbar

2020-06-14, 10:30
Patrząc na to , mam wrażenie , że ci ludzie w ogolę nie ogarniają co się dzieje. Gdzie instynkt samozachowawczy , adrenalina? Albo sp***alasz bo tym chce cie zaj***ć , albo się bronisz. A tu typ ma ręce w kieszeni a dostał kosą w momencie gdy spojrzał na pozostałą trójkę.

dunio90

2020-06-14, 10:42
Alfurbar napisał/a:

Patrząc na to , mam wrażenie , że ci ludzie w ogolę nie ogarniają co się dzieje. Gdzie instynkt samozachowawczy , adrenalina? Albo sp***alasz bo tym chce cie zaj***ć , albo się bronisz. A tu typ ma ręce w kieszeni a dostał kosą w momencie gdy spojrzał na pozostałą trójkę.



ch*j z tym. Mnie bardziej fascynuje to jak pięknie wszyscy mają tam wyj***ne

:roll:

paero123

2020-06-14, 12:48
Zaj***ł ale potem zachował się jak człowiek - kazał koledze zadzwonić po karetkę i czeka na przyjazd aby upewnić się, czy jego ofiara przeżyje.
A kumpel ofiary to jednak p*zda, 'Nara, śpieszę się. Połóż się i odpocznij' i zostawił kolegę .
Swoją drogą to jak widać na kostiumowych chińskich filmach fabularnych wszyscy znali kiedyś kung-fu i potrafili się obronić przed nożami, mieczami a teraz to szkoda gadać.

gacu37

2020-06-14, 13:43
Pan w prawym dolnym rogu jest idealnym przykładem tego jak nie bronić się przed atakiem nożownika. Nie zbliżać się. I nie próbować przytrzymać. Mam nadzieję że sobie zasłużyli. Jeśli tak to członek z nimi

Sadisticzny

2020-06-14, 14:07
dunio90 napisał/a:

ch*j z tym. Mnie bardziej fascynuje to jak pięknie wszyscy mają tam wyj***ne



Nie, nie "ch*j z tym".

eenocosTy

2020-06-14, 15:25
Hahah, na tej ośmiornicy na pierwszy rzut oka przeczytałem KRAKÓW. pasuje jakby nie patrząc. :mrgreen:

kapsiu

2020-06-14, 16:20
Tak jak ktoś wyżej pisał jest ktoś z nożem to albo sp***alaj albo napie**alasz a nie po środku. Kumpla dziabnał, leży a Ci gadają na boku... i tym mopem zamiast ciężkim rowerem nak***iać. :shock: :shock: :shock:

Kostor

2020-06-14, 23:49
Zwróćcie uwagę na początek filmiku. Ten gosc pokazuje mu (pewnie chce przykozaczyc) zeby dźgnął go w brzuch (klepie sie po brzuchu) no i gosc go zaj***l w ten bęben.

A tak w ogóle to nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubie te akcje jak ktoś dostaje nożem i się powoli wykrwawia. Na początku chodzi jakby nigdy nic a po 20 kilku sekundach nogi odmawiaja posłuszeństwa i pada na ziemię.

Sadisticzny

2020-06-19, 10:48
eenocosTy napisał/a:

Hahah, na tej ośmiornicy na pierwszy rzut oka przeczytałem KRAKÓW. pasuje jakby nie patrząc.



Jak by nie patrzeć.