18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

chiński nowy rok

nowynick • 2019-02-11, 08:35
kiedy świat zachodu traci swoją tradycję Chińczycy własną pielęgnują




najbardziej niepedalski taniec z udziałem samych facetów jaki w życiu widziałem :-D

Halman

2019-02-11, 08:41
nowynick napisał/a:

kiedy świat zachodu traci swoją tradycję



spokojnie, życie nie lubi pustki:

poligon6

2019-02-11, 08:54
A czym może sie skończyc promowanie zboczeń, multi kulti, lewactwa i innych popierdółek? Jeszcze do tego pedagogika wstydu, że jesteś biały i rzadziłeś kiedyś połową świata.

nowynick

2019-02-11, 09:01
Up

tu nie chodzi o migrantów, Zachód jak i zresztą Polska odchodzi od własnych tradycji i skupia się na masówkach jak halloween czy walentynki. Przecież kuźwa my powinniśmy obchodzić Dziady (w maju) i Noc Kupały (czerwiec)...

DonVictorioVittutis

2019-02-11, 09:25
Ale synchronizacja.
Ja mam dwóch szwagrów i nigdy nam się nie udało z grilla równym krokiem wracać, a tutaj na oko ponad tysiąc ludzi równo i z przytupem.
Szacun.



Schiroh

2019-02-11, 10:06
A to kitajce, napieprzają te swoje gung-fu równiutko jak pod linijkę. Chyba że to jakieś androidy i przygotowują się do najazdu na kraje ościenne.

Esko

2019-02-11, 11:09
Najpierw to trzeba być trzeźwym, żeby coś takiego zrobić. A wymyślone pewnie po pijaku :amused:

Bartzu

2019-02-11, 11:13
W sumie imponujące, piwko.

vass

2019-02-11, 12:58
Za miskę ryżu można robić takie szoł ;-)

janlew

2019-02-11, 13:03
Naczy co? Że te występy ala Kim i Korea Płn. oraz wielka flaga komunistycznych Chin to jakaś tradycja jest? Że niby Nowy Rok? No ok ale w ZSRR w najgłębszej komunie też raczej nowy rok się świętowało zwyczajnie, jedynie Korea jest tak poj***na by zmieniać kalendarz na "od urodzin KIMa", ale oni generalnie są wyjątkowi nawet wśród czerwonych

Krak

2019-02-11, 13:10
I wszystkie paczki z aliexpress opóźnione k***a o miesiąc.

TB303

2019-02-11, 13:12
janlew napisał/a:

Naczy co? Że te występy ala Kim i Korea Płn. oraz wielka flaga komunistycznych Chin to jakaś tradycja jest? Że niby Nowy Rok? No ok ale w ZSRR w najgłębszej komunie też raczej nowy rok się świętowało zwyczajnie, jedynie Korea jest tak poj***na by zmieniać kalendarz na "od urodzin KIMa", ale oni generalnie są wyjątkowi nawet wśród czerwonych


Co tam znowu biadolisz?

Rejti

2019-02-11, 13:12
@Nowynick , poczytaj najpierw o tzw. wielkiej rewolucji kulturalnej w Chinach :-D
Robisz KPCh niepotrzebną propagandę, oni ch*ja mają a nie tradycję :ciasteczkowy2:

poligon6

2019-02-11, 13:31
Katie napisał/a:

Nowynick , poczytaj najpierw o tzw. wielkiej rewolucji kulturalnej w Chinach



No i tych co robili tą "wielka rewolucje kultrualna" odsunieto od władzy (proces bandy czworga). O ile tradycja nie przeszkadza komunistom to z nia nie walczą. A że konfucjanizm był stworzony pod władze to ma sie dobrze. zwalcza sie głównie islam i chrezscijaństwo.