18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński dron vs HMVEE

~mg_schutze • 2021-04-05, 05:42
Swego czasu ISIS pochwaliło się swoimi domowymi przeróbkami cywilnych dronów w uzbrojone w prowizoryczne maszynki do zabijania. Latały nawet fotki "bomb" z lotkami robionymi z lotek do badmintona. Co może taka zabawka widać na poniższym nagraniu. Irak okolice 2018 roku. Nagranie z amaq news czyli tuby propagandowej ISIS.


juderaus

2021-04-05, 09:06
Yes ser. Będę bronił swojego kraju sterowanego przez żydów wszędzie na świecie ale nie we własnym kraju. Będę siłą niósł demokrację w imię populistycznych, popie**olonych hasełek o demokracji i patriotyzmie i tak mi dopomóż pambuk i Marija zawsze dziewica pod pachami.


Sgt
John McPherson Sworzeń.

bungman

2021-04-05, 09:13
taka bombka-no ale największy pancerz daje się na boki przód i tył ale nie na dach.

gu...........er

2021-04-05, 09:31
bungman napisał/a:

taka bombka-no ale największy pancerz daje się na boki przód i tył ale nie na dach.



No i właśnie ten słaby punkt został wykorzystany . Nowa technologia i zupełnie nowe możliwości .

Asuritta

2021-04-05, 09:55
Izrael cofa inne kraje w rozwoju ja to tak widze mami wolnsością itp potem mordy innych nacji przez podpuche w Polsce od lat próbują zrobić majdan dlatego jak wpiszenie "znaleziono skład broni w polsce "tyle wyświetleń .... gdy policje ktorej juz nie lubimy zabraknie wojo wyjedzie i ustawa 1066 bratnia pomoc i po polsce

JackCactus

2021-04-05, 14:54
Jako operator drona o udżwigu 500g planuję taką akcję z balonem wypełnionym fekaliami na marszu szmat lub innego kodziarstwa ale w moim małym mieście nic takiego nie organizują :mrgreen:

~mg_schutze

2021-04-05, 15:15
gufer napisał/a:

No i właśnie ten słaby punkt został wykorzystany . Nowa technologia i zupełnie nowe możliwości .



Niezupełnie, tu bombka wpadła przez otwór gunnera. Szczęście jednego, jest pechem drugiego.

35i

2021-04-05, 15:28
JackCactus napisał/a:

Jako operator drona o udżwigu 500g planuję taką akcję z balonem wypełnionym fekaliami na marszu szmat lub innego kodziarstwa ale w moim małym mieście nic takiego nie organizują



Jak zamierzasz wciskać gówno do balonu, palcem? Prezerwatywy wydają się lepszym rozwiązaniem. Nie pytaj, skąd wiem. :-D

JackCactus

2021-04-05, 16:04
35i napisał/a:

Jak zamierzasz wciskać gówno do balonu, palcem? Prezerwatywy wydają się lepszym rozwiązaniem. Nie pytaj, skąd wiem.



Testowałem kiedyś prezerwatywę wypełnioną wodą z czwartego piętra bloku i nie pękają z tej wysokości


:mrgreen:

35i

2021-04-05, 17:28
JackCactus napisał/a:

Testowałem kiedyś prezerwatywę wypełnioną wodą z czwartego piętra bloku i nie pękają z tej wysokości



Kupuje się jakieś najtańsze, a nie grube do anala. Mi tam pękały, nie tylko przy rzucaniu.

:mrgreen:

St...........sz

2021-04-05, 22:36
JackCactus napisał/a:

Jako operator drona o udżwigu 500g planuję taką akcję z balonem wypełnionym fekaliami na marszu szmat lub innego kodziarstwa ale w moim małym mieście nic takiego nie organizują



Jakbyś potrzebował trochę fekaliów do projektu to chętnie dorzucę swoje:) Możnaby również zorganizować sadolową zrzutę na drona z dobrym udźwigiem i z bardzo dobrą kamerą z zajebistym zoomem. Chętnie bym się dorzucił do takiego startupa :mrgreen: