topic

Chiński dostawca.

~_Yarko_ • 2020-02-02, 20:07
Bo kichnął ...


~Sunday

2020-02-02, 20:20
Można pomylić z prawdziwością...


Barnellini

2020-02-02, 20:24
Koronawirus już się u niego zadomowił więc po co pajacuje żółtek jeden. ;)

aradd

2020-02-02, 20:31
Temat z koronawirusem, a właściwie wirusem 2019-nCoV staje się nudy. Zapewne jest to kolejne wypuszczone świństwo aby zatuszować ważne wydarzenia, które będą działy się w tle. Możliwe są jeszcze dwa scenariusze - Chiny poparły siły Iranu i Rosji w walce z USA i Nato więc tak zostały ukarane lub też sami wypuścili wirusa aby ukryć w cieniu sprawę rozwiązania protestów studentów w Hong Kongu - jeśli tak, to testują jego możliwości jak niegdyś SARS. Pewne jest jedno, zganianie powstania wirusa na sprzedaż padliny na targowisku jest fikcją. Od kiedy dzieją się praktyki sprzedaży wszelkiej maści żywności w takich warunkach? A od zarania dziejów, nikt nie dbał o sprawy sanitarne nawet w europie aż do końca drugiej połowy XX w. wtedy dopiero zaczęto dostrzegać sprawy czystości, higieny etc.

DSStrielok

2020-02-02, 20:59
Widać, że ustawka, ale i tak całkiem całkiem.

Karmazon

2020-02-02, 21:00
aradd napisał/a:

Temat z koronawirusem, a właściwie wirusem 2019-nCoV staje się nudy. Zapewne jest to kolejne wypuszczone świństwo aby zatuszować ważne wydarzenia, które będą działy się w tle. Możliwe są jeszcze dwa scenariusze - Chiny poparły siły Iranu i Rosji w walce z USA i Nato więc tak zostały ukarane lub też sami wypuścili wirusa aby ukryć w cieniu sprawę rozwiązania protestów studentów w Hong Kongu - jeśli tak, to testują jego możliwości jak niegdyś SARS. Pewne jest jedno, zganianie powstania wirusa na sprzedaż padliny na targowisku jest fikcją. Od kiedy dzieją się praktyki sprzedaży wszelkiej maści żywności w takich warunkach? A od zarania dziejów, nikt nie dbał o sprawy sanitarne nawet w europie aż do końca drugiej połowy XX w. wtedy dopiero zaczęto dostrzegać sprawy czystości, higieny etc.Kolejny k***a teoretyk spiskowy

aradd

2020-02-02, 21:12
Karmazon napisał/a:

Kolejny k***a teoretyk spiskowyKolego, nie teoretyk spiskowy tylko jakbyś przeanalizował przypadki zastosowania broni chemicznej i biologicznej od czasów I WŚ to byś może wyciągnął prawidłowe wnioski. Broń ta jest potężna i tworzona przez ludzi. Myślisz, że wszystko bierze się samo z siebie, bo ktoś zjadł nietoperza czy inne stworzenie to jesteś ograniczony i żyjesz w bańce mydlanej. Myślisz, że to co się dzieje, jest pozostawiane kolejom losu lecz tu też jesteś w błędzie. Życie ludzkie, szczególnie nas maluczkich jest ukierunkowane, nie bezpośrednio a pośrednio. Myślisz że wybór prezydentów krajów, stron w konfliktach czy też głupich zakładów bukmacherskich jest przypadkowy?

Ludzkość odkąd istnieje szuka różnych opcji aby posiąść władzę, wyeliminować każdego kto się sprzeciwi, dążyć do władzy autorytarnej - absolutnej. Możemy to zaobserwować w różnych dziedzinach naszego życia. Od dyktowania cen (chociażby ropy) poprzez narzucanie obcych rządów.
Człowiek żyjąc w wielkich aglomeracjach wolny nigdy nie będzie, zawsze jest ktoś kto czuwa nad ichniejszą sprawą, natomiast my możemy jedynie dążyć do punktu końcowego naszego życia jak grzeczne stadko, ciesząc się ze spełnienia płytkich pragnień i marzeń.

Rider098

2020-02-03, 00:16
aradd napisał/a:
haha jeb się oni to specjalnie bo ich za dużo jest i się likwidują :lol:

Populacja ludzi nas zniszczy i to jest tylko pewne :D

Skoczek48

2020-02-03, 02:05
chinole i ich tępe pomysły pod kamerę.. nawet to zagrać dobrze nie potrafi a amatorszczyzną jebie na kilometr.. żenua

sadisdick

2020-02-04, 03:20
aradd napisał/a:

... broni chemicznej i biologicznej od czasów I WŚ to byś może wyciągnął prawidłowe wnioski. Broń ta jest potężna i tworzona przez ludzi.dokladniej przez Usa. Kara dla Chinoli za skupowanie na potege od Iranu ropy(tankowce w portach) pomimo sankcji(wzbogacanie atomu) i pomaganie im. Nawet Putler spekal u zydkow i zaoferowal jankesom pomoc w sprawie Iranu.
Mysle ze do 3 razy sztuka i jesli Iran znowu wystrzeli jakies rakiety to wtedy sie zacznie.
3 wojna swiatowa na pewno nie bedzie juz atomowa a gospodarcza i dzieje sie teraz. A ten wirus wystarczy wspierac lekami na HIV i nie ma sie czego bac

~T3RMINATOR

2020-02-16, 14:32
Walentynki, walentynki i po walentynkach. A tak wyglądały w Chinach.