18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińska edukacja

~_Yarko_ • 2020-07-29, 09:40
Ja ci dam dysleksję, ja ci dam dysortografię!!!


JolkiPolkiPL

2020-07-29, 16:51
Mam nadzieję że ten mały dorośnie i odwiedzi tego pana :)

homorek

2020-07-29, 17:03
Pralpunkt napisał/a:

Psychol, mam nadzieję że juz siedzi w koloni karnej debil jeden



Racja tak się szarpał że przewrócił nauczyciela.

Emilian89

2020-07-29, 17:13
Ci co z p*zdy kłapia ze by typa rozj***li :d zapomnieliście jak wy wpie**ol dostaliście ? ja byłem ostatnim rocznikiem ktory mogl dostac wpie**ol od nauczyciela kiedys jak byles nie grzeczny to przynosiles wstyd rodzinie to nie dosc ze stary ci wyj***l to jeszcze nauczyciel :d a teraz p*zdy hodujecie i chuchacie na nie ... 0 dziecka z dziecka tylko na odpierol do kompa i koń zwalony

Eknen

2020-07-29, 17:33
polakwrocek napisał/a:

A lewaki udają że nie widzą problemów ludzi w Chinach.



Chiny pod naciskiem organizacji międzynarodowych ograniczyły ilość przestępstw zagrożonych karą śmierci z 68 do 46. Dzięki naciskom Chińczyk nie zostanie rozstrzelany np. za rozsiewanie plotek na temat partii, fałszowanie pieniędzy, szmuglowanie pieniędzy przez granicę , oszustwo finansowe, szmuglowanie ogółem. Wiele organizacji potępia np Hollywood , bo 99% filmów już na etapie scenariusza jest cenzurowana tak aby wpasować się na rynek chiński i nie obrazić partii rządzącej czy to niepoprawnym politycznie zdaniem czy zatrudnieniem aktora , który w przeszłości niepochlebnie wyrażał się o partii czy też wspierał Tybet . To nie jest tak , że lewaki nie działają. Działają chociażby organizując bojkot firm które produkują w Chinach. Ale z ekonomią nie wygrasz ...sam przecież konsumujesz produkty z Chin i wspierasz reżim.

Arekwis

2020-07-29, 19:50
to ten z polski co mu kiedys kosz na głowe zakładali nauczył się języka i wyjechał kształcić innych ;)

Tranquillum

2020-07-29, 19:58
I bardzo k***a dobrze.. Większość gówien ludzkich dziś myśli sobie, że jest nie wiadomo kim.. A porządny wpie**ol uczy tego i owego.

korax

2020-07-30, 12:37
Kopanie to przesada. W podstawówce, w latach 80-tych człowiek nie raz oberwał kijem po dupie od nauczycielki i jeszcze się modlił, żeby się starzy nie dowiedzieli, bo wtedy była poprawka w domu.

Szczypek91

2020-07-30, 15:22
Ciekawe czy go potem młodzi nie zepchnęli niechcący ze schodów na korytarzu szkolnym.

Adae

2020-07-30, 17:37
zawiasoo napisał/a:

Jak by tak potraktował moje dziecko to by się chłop sam powiesił ze szczęścia



Twoje dziecko:




Verano

2020-07-30, 22:31
wertuqq napisał/a:

Akurat jeżeli chodzi o leczenie ADHD i wspomnianej dysleksji czyli cwaniactwa, żeby się nie uczyć, jestem jak najbardziej Za.
Piwo dla belfra.
Nie zesraj się czasem.



Fajne miałeś dzieciństwo skoro to dla ciebie ok :)