18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińczyk odcięty od rzeczywistości...

Jesse.Pinkman • 2021-11-19, 14:21
...został szybko ukarany za korzystanie z telefonu w trakcie przechodzenia przez jezdnię.

Zbysław

2021-11-19, 14:29
Ale gówno z tiktoka lepsze wrzuciłem i usunęli
za takie gówna to powinieneś lecieć z bananem

Łowca gibazjalnuch piw k***a jak ten halman
albo to jeden i ten sam

Dymson30

2021-11-19, 15:09
9 na 10 filmów teraz na sadolu to jakieś ścierwa

RayRobinson

2021-11-19, 15:35
pie**olicie, fajnie chinol poleciał.

Quassar

2021-11-19, 15:53
Wina kierowcy, pieszy przeszedł spokojnie za autami kiedy miał czas i też nie pchał sie pod jadące auta z przeciwka bo jak był w połowie to dopiero auta dojeżdżały do pasów nawet widać że kierowca na 4 pasie ogarnięty zatrzymał auto jak pieszy jeszcze na początku pasów był kiedy to 3 auto dopiero dojeżdżało do pasów.

Możliwe że było ciemno i pieszego nie było dobrze widać na ulicy bo sam nie miał nic odblaskowego i jeszcze na czarno się ubrał,

mesjans

2021-11-19, 16:39
Quassar napisał/a:

Wina kierowcy, pieszy przeszedł spokojnie za autami kiedy miał czas i też nie pchał sie pod jadące auta z przeciwka bo jak był w połowie to dopiero auta dojeżdżały do pasów nawet widać że kierowca na 4 pasie ogarnięty zatrzymał auto jak pieszy jeszcze na początku pasów był kiedy to 3 auto dopiero dojeżdżało do pasów.
Możliwe że było ciemno i pieszego nie było dobrze widać na ulicy bo sam nie miał nic odblaskowego i jeszcze na czarno się ubrał,



Nikogo nie obchodzi tu czyja wina, ważne że jakiś chińczyk latał, a poza tym żeby rozkminiać kto winny trzeba znać chińskie przepisy drogowe. Może tam tak mają że tylko ludzie z partii mają pierwszeństwo na pasach a resztę j***ć jak nie umieją chodzić.

Quassar

2021-11-19, 20:40
mesjans napisał/a:

Nikogo nie obchodzi tu czyja wina, ważne że jakiś chińczyk latał, a poza tym żeby rozkminiać kto winny trzeba znać chińskie przepisy drogowe. Może tam tak mają że tylko ludzie z partii mają pierwszeństwo na pasach a resztę j***ć jak nie umieją chodzić.



No fakt trochę tak dziwnie poleciał :D

DarioLee

2021-11-19, 21:19
przynajmniej wyrzucił ten pieprzony telefon :amused:

dsads

2021-11-19, 21:35
kierowca zapewne również telefonem zajęty był , remis

cannibal2007

2021-11-19, 21:39
No i dobrze. Szkoda tylko kierowcy samochodu, bo auto zj***ne, czas stracony i nerwy popsute. Takie k***a bezmyślne istoty na chodnikach i przejściach powinno się eliminować i jeszcze mieć za to jakiś profit, nie wiem kupon w Biedronce, albo coś podobnego. sp***olina umysłowa

AlexUnder

2021-11-19, 21:59
Ja tam widzę potrącenie pieszego na pasach.

Cloverface

2021-11-20, 02:09
Skojarzyło mi się bardzo z Taxi Janek z Pamięcią Absolutną.


Folur

2021-11-20, 22:00
ten za kółkiem widać też z ryjem w ekranie, tak to jest jak technika idzie do przodu szybciej niż ewoluują małpy które z niej korzystają