18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chicago i broń na pasku plus czarność równa się...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-07-16, 06:04
... widowiskowy filmik dla pokrzepienia serc, czyli trup :mrgreen:


Wiewór

2018-07-16, 08:16
Dindu chyba naoglądał się za dużo Equilibrium. Myślał, że jest tak szybki, że wyciągnie broń w biegu i wszystkich rozpie**oli... :lol:

~Velture

2018-07-16, 10:14
Ja jestem za głupi jednak bo nigdy nie zrozumiem jak można, w dobie powszechnego dostępu do internetu, telewizji, radia oraz jeszcze gazet, być takim debilem aby się rzucać w USA do policjanta i to jeszcze mając broń ze sobą.
Przecież to wyrok śmierci.

Jakbym kiedykolwiek był w usa i by mi policjant kazał się położyć to k***a bym się położył grzecznie bez szemrania a dopiero po całej akcji bym myślał nad skargami/pozwami.
Tak przez j***ny zdrowy rozsądek i po tym co na sadolu, yt i w tv przez tyle lat widziałem.

wiesnak66

2018-07-16, 20:39
Abraxus napisał/a:

Dindu chyba naoglądał się za dużo Equilibrium. Myślał, że jest tak szybki, że wyciągnie broń w biegu i wszystkich rozpie**oli... :lol:


nijak nie mogę zrozumieć motta, które wypisujesz,
samobójcy
człowieka starego i słabego

bloodwar

2018-07-17, 05:45
@Erutlev - wiekszość tych dindu ma tyle na sumieniu że w przypadku zatrzymania przez policję dostają 25 albo dożywocie, co nawet w przypadku tego mniejszego wyroku u młodego chłopaka oznacza praktycznie koniec życia bo wszystkie najpiekniejsze lata przesiedzisz w pierdlu gwałcony w dupala i oglądając się non stop za siebie czy przypadkiem inny dindu z konkurencyjnego gangu nie wbije ci noża w plecy.

Presty

2018-07-17, 20:16
Jakie to k***a piekne...

Wiewór

2018-07-18, 08:20
wiesnak66 napisał/a:


nijak nie mogę zrozumieć motta, które wypisujesz,
samobójcy
człowieka starego i słabego


Geniusza i wielkiego pisarza. Każdy widzi co chce.