18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chemtrails - mit stał się faktem [zbiorczy]

Mr.Drwalu • 2012-07-23, 10:03


Chemtrails - fałszywa geoinżynieria

Jest jedną z wielu teorii spiskowych, które zrobiły karierę na przełomie XX i XXI w. I jedną z tych, na którą ludzie coraz częściej zaczynają spoglądać zupełnie innym okiem. Zgodnie z hipotezą, uznawaną dotąd w wielu kręgach za absurd, w smugach kondensacyjnych, pochodzących z silników samolotów odrzutowych, miałyby się znajdować substancje służące np. do zatruwania ludzkości. Nie, to nie żart! Środki toksyczne miałyby być rozpylane przy pomocy białych pasów, które ciągną się za samolotami, a które idealnie widać w pogodny dzień – zazwyczaj na błękitnym niebie zauważyć można swoistą siatkę utworzoną z niezwykłych, generowanych przez przelatujące samoloty, pasm.

Photo by NASA


Przez wiele osób teoria ta – często łączona z projektem NWO (skrót od: New World Order – Nowy Porządek Świata) – była przez długi czas wyśmiewana. Część ludzi nazywało ją niedorzeczną. Teraz, za sprawą naukowców związanych bezpośrednio z Waszyngtonem, okazuje się, że naprawdę coś jest na rzeczy.

Wielkie poruszenie wywołały w ostatnich miesiącach słowa doradcy prezydenta Stanów Zjednoczonych – Johna Holdrena. Konsultant ds. nauki i technologii, w czasie oficjalnego wystąpienia, potwierdził poniekąd słynną teorię spiskową. Dlaczego “poniekąd”? Człowiek Obamy nie przyznał się – co zrozumiałe – do zatruwania ludzi z powietrza. Ujawnił jednak, że w ramach tzw. geoinżynierii prowadzone są opryski. Wytłumaczył, że celem podobnych zabiegów jest… walka z globalnym ociepleniem :facepalm:

Ciekawostką jest wypowiedź Johna Holdrena dla magazynu TIME, która została opublikowana 18 sierpnia 2009r. Kliknij tutaj - Time Magazine

"One way to turn down the thermostat would be to spread sulfur particles into the atmosphere, either through artillery or with airplanes, thickening the air enough so that it would bounce some sunlight back. We know that process does reduce global temperatures: when Mt. Pinatubo in the Philippines erupted in 1991, it threw millions of tons of sulfur dioxide into the atmosphere, causing global temperatures over the following months to drop by nearly 1°F. Geoengineering would work much the same way — only it would need to be done continuously, to keep up with the intensifying greenhouse effect."

Tłumaczenie:
"Jednym ze sposobów obniżenia temperatury mogło by być rozpylenie cząsteczek siarki w atmosferze, albo poprzez wystrzeliwanie ich do niej, albo rozpylanie samolotami, co miało by spowodować zagęszczenie atmosfery i odbijanie części promieni słonecznych. Wiemy, ze taki proces prowadzi do redukcji temperatury. Wybuch wulkanu Mt. Pinatubo na Filipinach, w 1991 roku wyrzucił do atmosfery miliony ton dwutlenku siarki, co spowodowało średnie obniżenie temperatury na świecie o prawie 1 stopień Fahrenheita. Geoinżynieria działała by w podobny sposób, tylko że musiało by to być realizowane w sposób ciągły, aby dotrzymać kroku intensyfikującym się gazom cieplarnianym."

Komentatorzy nie mają wątpliwości – prominentny naukowiec i prawa ręka najważniejszego człowieka na świecie przyznał w dość zawoalowany sposób, że zjawisko chemtrails to nie mit. John Holdren wyznał, że prowadzone są eksperymenty, w czasie których do powietrza uwalniane są cząsteczki baru, magnezu, aluminium, nano-włókien oraz innych substancji. Naukowiec uważa, dzięki takim zabiegom ograniczane jest oddziaływanie promieni słonecznych na naszą planetę. W ten sposób władze rzekomo prowadzą walkę ze zjawiskiem globalnego ocieplenia.

Piekło w raju jest to 15 min. dokument przedstawiający skutki pryskania:


Tutaj są przykłady tego jak to wygląda z zewnątrz i wewnątrz:



Aby lepiej zrozumieć znaczenie słów prezydenckiego doradcy, należy zapoznać się z raportem Narodowego Instytutu Zdrowia, w którym można przeczytać, że tzw. geo-inżynieria jest bezpośrednio odpowiedzialna za pojawiające się w organizmach ludzi neurotoksyny. Przedostają się one do ludzkiej krwi oraz płuc. Mogą też prowadzić do wystąpienia stwardniania rozsianego.

Słowa Johna Holdrena wprawiły wiele osób w osłupienie. W jednej chwili okazało się, że głupcami byli nie ci, którzy głosili absurdalną – wydawałoby się – teorię na temat rozpylania do atmosfery tajemniczej substancji, ale ci, którzy się z niej naśmiewali i określali ją mianem absurdu.

Rewelacje zaprezentowane przez amerykańskiego naukowca dziwią tym bardziej, że w ostatnim czasie przeprowadzono szereg badań, które pokazują, że walka z globalnym ociepleniem nie ma większego sensu. Dlaczego? Niezależni eksperci uważają, że obecnie nie obserwujemy zjawiska globalnego ocieplenia, a za zachodzące zmiany klimatyczne z pewnością nie odpowiada człowiek. Specjaliści z Syracuse University, na podstawie dokonanych analiz, poinformowali niedawno, że proces podwyższania się temperatury na Ziemi zachodzi cyklicznie, ale obecnie nic takiego nie obserwujemy. Mało tego, naukowcy uważają, że w tej chwili: temperatury na Ziemi się obniżają, a pokrywy lodowe w rejonie biegunów wcale się nie kurczą. W żadnym razie nie można też twierdzić, że to emisja CO2 odpowiada za ekstremalne zjawiska pogodowe.

Chemtrails w Niemczech potwierdzone i zbadane przez naukowców:


Niemieccy naukowcy pozywają rząd w sprawie chemtrails:


Po co zatem naukowcy związani z Białym Domem, potwierdzając hipotezę chemtrails, która przez lata była obiektem drwin, tłumaczą to walką z globalnym ociepleniem, które – jak wskazuje coraz więcej badań – nie istnieje?

Na stronie contrailscience.com można zobaczyć zdjęcia przerobionych samolotów na potrzeby Chemtrails.

W tym dokumencie jest obszernie pokazana sytuacja wokół chemtrails.
/watch?v=A6o8TGQ5s4A
Polecam od 7m20sek jak marionetka od geoinżynieri pląta się podczas prezentacji.

Źródło: www.google.pl, www.youtube.pl, www.prawdaxlxpl.wordpress.com/ - zebrane materiały.

P.S
Wszelkiego rodzaju posty w stylu, "k***a znów ten sPiSkowiec rzuca jadem", "weź odpuść sobie", "w dupie mamy takie tematy" itp będą zgłaszane moderacji.
Jeśli ktoś chce popie**olić sobie bez sensu, odsyłam tutaj.

Mr.Drwalu

2012-07-23, 13:32
@up

Skąd możesz wiedzieć, że nie leciałem, ale ch*j dla Twojej uwagi zaznaczę, tak leciałem samolotem, i to czytaj uważnie "odbyłem 2 loty w ciągu 3 lat do Kanady - Warszawa - Toronto". Ale co ty możesz wiedzieć o tym, skoro Twoim jedynym transportem w życiu jest autobus lub przejażdżka autem kumpla. :hitler:
Ja jebie :shock: Co za typ :hitler:

skandal89

2012-07-23, 13:49
@Mr.Drwalu widzę, że jak tylko ludzie zaczynają Ci zwracać uwagę i tłumaczyć coś z sensem to Ty tego nie dopuszczasz do siebie bo przecież wiesz lepiej. Zachowujesz sie jak rozpieszczony gówniarz "ja leciałem samolotem a Ty nie" no k***a mać, a całe te teorie spiskowe to jakieś gówno, niedługo będziesz sie bał wyjść z domu przez to.

Mr.Drwalu

2012-07-23, 13:51
@skandal89 :amused:

Czasem fajnie jest po trollować w ten sam sposób co inni :krejzi:
Nie przepadam za tym, ale jakoś w tym temacie mnie to bawi. Nie martw się, tylko głupcy boją się śmierci i wyjścia z domu heh :ok:

Prometheus_Coprophagus

2012-07-23, 13:54
Chemtrails, NWO, niejawny rząd światowy - Smoleńsk, masoni, lobby żydowskie.
Tak samo wiarygodne.

makabrax

2012-07-23, 13:54
czemu tematy traktujące o rozkradaniu Polski lądują w teoriach spiskowych i ginie w odmętach, a takie gówno siedzi na głównej...
napisał bym coś konstruktywnego ale Barlu już zdążył to zrobić...
a do autora, w reptalianów też wierzysz?
swoją drogą nie pojęte jest dla mnie to po ch*j wydawać tyle forsy aby wypie**alać w atmosfere glin oraz inne drogie związki i pierwiastki w sumie to for fun, żeby ludzie chorowali... i to nie tylko ten plebs z ktorego trzeba doić kasę, bo przecież może to trafić np. na córkę prezydenta która akurat jeździ sobie na koniku, na posłow/kongresmenów itp...
i btw, ruscy od czasów Stalina rozganiają chmury nad Moskwą żeby na dzień zwycięstwa (9 maja) zawsze było słoneczko :D

Ja...........ro

2012-07-23, 13:57
Ekhem... Mógłby ktoś streścić w trzech krótkich zdaniach, o co chodzi i czy warto to w ogóle czytać?

Mr.Drwalu

2012-07-23, 14:02
makabrax napisał/a:

...a do autora, w reptalianów też wierzysz?...



Reptilianie? :wtf: Nie słyszałem o tym, lub tym czymś :krejzi:

NE...........55

2012-07-23, 14:03
BongMan napisał/a:

Kawa znowu ma obstrukcję :D Jak ty w to wszystko wierzysz to powinieneś dostać nową ksywkę - Pelikan.
@up dobrze mówi.


O k***a :D Jakbym miał zgłaszać wszystkich, którzy hejtują moje kawały to zostałbym Królem Kapusiów 2012.



Bonguś - to twój najlepszy żart jaki przeczytałem :D .

Carol

2012-07-23, 14:14
k***a znów ten sPiSkowiec rzuca jadem, weź odpuść sobie, w dupie mamy takie tematy.

Idź na skargę dzidziusiu.

Mr.Drwalu napisał/a:

@skandal89 :amused:

Czasem fajnie jest po trollować w ten sam sposób co inni :krejzi:
Nie przepadam za tym, ale jakoś w tym temacie mnie to bawi.


A tam przyznaj się, że ci faja mięknie i masz ochotę się popłakać.

dth

2012-07-23, 14:15
pie**ole, znowu te j***ne teorie spiskowe. Idzcie z tym na jakis inny serwis, bo sie rzygac chce jak co pare miesiecy pojawiaja sie na nowo tematy o chemtrails, szczepionkach i innych gownach. ch*j, mozecie sobie twierdzic ze ze mnie ciemnota, ale mam w glebokim powazaniu Wasze teorie spiskowe, bo tylko pie**olicie, wk***iacie ludzi, siejecie strach, dezinformacje i dzielicie spoleczenstwa na grupy za i przeciw. Poza tym nie robicie nic konstruktywnego. Cała ta akcja chemtrailsowa dziala juz od dobrych paru lat i jakkolwiek by na to nie spojrzec, to nic nie ruszylo do przodu. Wiec albo k***a zakazcie latac samolotami, albo zamknijcie swoje j***ne mordy i dajcie ludziom spokoj... a przynajmniej pie**olcie o tym w miejscach do tego stworzonych a nie wszedzie gdzie sie da.

Czekam tylko az takie pojeby jak Wy beda chodzic w maskach przeciwgazowych ze swymi dziecmi na plac zabaw. k***a, ogarnijcie sie. Zajmijcie sie bardziej konkretnymi problemami na ktore macie wplyw zamiast demonizowac i zyc w ciaglym strachu. "O k***a, nad moim miastem jest chemtrail!! Czuje ze mnie gardlo zaczyna bolec" <-- oryginal, mysle ze nie trzeba komentowac.
Stwierdzicie pewnie ze jestem ograniczony i kiedys sie okaze ze rzeczywiscie mieliscie racje, ch*j, to sie okaze... kiedys. Do tej pory wiekszosc z Was wyladuje w psychiatrykach z paranoja badz zacznie cpac leki na nerwice, nadcisnienie i inne choroby spowodowane nadmiernym stresem. A ja sobie bede chorowal przez Wasze chemtrailsy w takim samym stopniu jak Wy, tylko bez psychicznego zj***nia. Dziekuje za uwage.

btw. ten tekst jest swietnym przykladem manipulacji ludzi od teorii spiskowych. Przeczytalem sobie ten tekst z Time'a i nie ma tam ani slowa o tym ze juz ktos cos rozpyla, w samym poscie nawet mozna zobaczyc:

One way to turn down the thermostat would be to spread sulfur particles into the atmosphere, either through artillery or with airplanes, thickening the air enough so that it would bounce some sunlight back. We know that process does reduce global temperatures: when Mt. Pinatubo in the Philippines erupted in 1991, it threw millions of tons of sulfur dioxide into the atmosphere, causing global temperatures over the following months to drop by nearly 1°F. Geoengineering would work much the same way — only it would need to be done continuously, to keep up with the intensifying greenhouse effect.

Pomijajac nawet fakt, ze w samym tekcie sa tez alternatywy do rozpylania w powietrzu...
Zeby nie bylo, w tekscie sa wyrazone przypuszczenia, jesli napisze: "fajnie by bylo gdyby wszyscy spiskowcy zamknieli w koncu mordy" to nie znaczy to ze wszyscy je zamkneli, tylko wyraza moje zdanie o tym gdyby tak sie stalo. Tak samo jest w tekscie, wiec do k***y nedzy pokazcie mi tekst w ktorym koles rzeczywiscie mowi ze takie rzeczy sie robi, nalepiej z wytluszczona jego wypowiedzia, albo przestancie przekrecac czyjes wypowiedzi.

Ba...........lu

2012-07-23, 14:26
Drwalu denerwujesz się, bo to co napisałeś jest głupotą. A Ty w to wierzysz. Co poradzisz, ja wypowiedziałem się na ten temat tak jak ja to widzę. Nie czytam różnych forum typu "david icke", i nie jaram się tym że komuś wydaje się że jest jaszczurką. A mi się wydaje że potrafię sporo rzeczy robić, czy to jest powód by ubarwiać to w taki sposób jak ubarwiają ludzie, i robić z tego spisek przeciwko ludzkości?

Jak napiszę:
W ziołach/warzywach które hodujesz, we własnym ogrodzie, jest ptasie gówno, rośnie w środku, i Ty to zjadasz, trując się niesamowicie. Są tam związki siarki, jej tlenków, związki fluoru itp. Roślina robi to celowo, wytwarza gówno w owocach, żeby przejąć władze nad światem. Bo ludzie niszczą rośliny, i to jest ich sposób samoobrony. Badania na ten temat przeprowadzono 21.05.2001 roku (przed wstąpieniem do UE Wielkiej Brytanii, bo ona tego zabroniła) w University of Cambridge. Uwierzysz?

[tym bardziej że UK wstąpiło do UE dużo wcześniej]


To że badania nad tym były, no to gratuluje, nie mają ludzie na jakie badania pieniędzy wydawać.
"Chodźcie pobadamy smugę kondensacyjną, powiemy debilom że paliwo spalane nie jest paliwem tylko chemią z ukrytych zbiorników, uwierzą, ale będzie śmiechu z nich " :facepalm:

(wypowiedź w Twoim stylu Drwalu)

EDIT: Czy widziałeś któregoś z "ekspertów" o których tak mówisz? Badaczy owych "chmur" ? To mogą być tak samo prawdziwe badania jak ten na temat gówna w roślinach. (czyli w 100% prawdziwe :lodowka: jak część rzeczy w internecie )

petru23

2012-07-23, 14:34
Zapytajmy eksperta lotnictwa i wszystkiego innego



Tak, k***a, to ruskie znów mglę robią

gernash100

2012-07-23, 15:05
te zdjęcia zbiorników w samolocie to nic innego jak loty próbne . każdy samolot nim tragi na linie montażową na której wykańczane sa wnętrza montowane fotele i ch*j wi co jeszcze przechodzi próbny lot pod obciążeniem. tak więc owe zbiorniki nie są niczym innym jak zbiornikami z woda i maja symulować ciężar bagaży oraz pasażerów . :roll:

alchemsit

2012-07-23, 15:08
Ciekawy filmik przedstawiający zjawisko





watch?v=Y_f3_VNRSi0
Wydaje mi się to dziwne ... Chociaż nawet jakby oficjalnie poinformowano o tym to niektórzy i tak nie uwierzą