18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chemtrails - mit stał się faktem [zbiorczy]

Mr.Drwalu • 2012-07-23, 10:03


Chemtrails - fałszywa geoinżynieria

Jest jedną z wielu teorii spiskowych, które zrobiły karierę na przełomie XX i XXI w. I jedną z tych, na którą ludzie coraz częściej zaczynają spoglądać zupełnie innym okiem. Zgodnie z hipotezą, uznawaną dotąd w wielu kręgach za absurd, w smugach kondensacyjnych, pochodzących z silników samolotów odrzutowych, miałyby się znajdować substancje służące np. do zatruwania ludzkości. Nie, to nie żart! Środki toksyczne miałyby być rozpylane przy pomocy białych pasów, które ciągną się za samolotami, a które idealnie widać w pogodny dzień – zazwyczaj na błękitnym niebie zauważyć można swoistą siatkę utworzoną z niezwykłych, generowanych przez przelatujące samoloty, pasm.

Photo by NASA


Przez wiele osób teoria ta – często łączona z projektem NWO (skrót od: New World Order – Nowy Porządek Świata) – była przez długi czas wyśmiewana. Część ludzi nazywało ją niedorzeczną. Teraz, za sprawą naukowców związanych bezpośrednio z Waszyngtonem, okazuje się, że naprawdę coś jest na rzeczy.

Wielkie poruszenie wywołały w ostatnich miesiącach słowa doradcy prezydenta Stanów Zjednoczonych – Johna Holdrena. Konsultant ds. nauki i technologii, w czasie oficjalnego wystąpienia, potwierdził poniekąd słynną teorię spiskową. Dlaczego “poniekąd”? Człowiek Obamy nie przyznał się – co zrozumiałe – do zatruwania ludzi z powietrza. Ujawnił jednak, że w ramach tzw. geoinżynierii prowadzone są opryski. Wytłumaczył, że celem podobnych zabiegów jest… walka z globalnym ociepleniem :facepalm:

Ciekawostką jest wypowiedź Johna Holdrena dla magazynu TIME, która została opublikowana 18 sierpnia 2009r. Kliknij tutaj - Time Magazine

"One way to turn down the thermostat would be to spread sulfur particles into the atmosphere, either through artillery or with airplanes, thickening the air enough so that it would bounce some sunlight back. We know that process does reduce global temperatures: when Mt. Pinatubo in the Philippines erupted in 1991, it threw millions of tons of sulfur dioxide into the atmosphere, causing global temperatures over the following months to drop by nearly 1°F. Geoengineering would work much the same way — only it would need to be done continuously, to keep up with the intensifying greenhouse effect."

Tłumaczenie:
"Jednym ze sposobów obniżenia temperatury mogło by być rozpylenie cząsteczek siarki w atmosferze, albo poprzez wystrzeliwanie ich do niej, albo rozpylanie samolotami, co miało by spowodować zagęszczenie atmosfery i odbijanie części promieni słonecznych. Wiemy, ze taki proces prowadzi do redukcji temperatury. Wybuch wulkanu Mt. Pinatubo na Filipinach, w 1991 roku wyrzucił do atmosfery miliony ton dwutlenku siarki, co spowodowało średnie obniżenie temperatury na świecie o prawie 1 stopień Fahrenheita. Geoinżynieria działała by w podobny sposób, tylko że musiało by to być realizowane w sposób ciągły, aby dotrzymać kroku intensyfikującym się gazom cieplarnianym."

Komentatorzy nie mają wątpliwości – prominentny naukowiec i prawa ręka najważniejszego człowieka na świecie przyznał w dość zawoalowany sposób, że zjawisko chemtrails to nie mit. John Holdren wyznał, że prowadzone są eksperymenty, w czasie których do powietrza uwalniane są cząsteczki baru, magnezu, aluminium, nano-włókien oraz innych substancji. Naukowiec uważa, dzięki takim zabiegom ograniczane jest oddziaływanie promieni słonecznych na naszą planetę. W ten sposób władze rzekomo prowadzą walkę ze zjawiskiem globalnego ocieplenia.

Piekło w raju jest to 15 min. dokument przedstawiający skutki pryskania:


Tutaj są przykłady tego jak to wygląda z zewnątrz i wewnątrz:



Aby lepiej zrozumieć znaczenie słów prezydenckiego doradcy, należy zapoznać się z raportem Narodowego Instytutu Zdrowia, w którym można przeczytać, że tzw. geo-inżynieria jest bezpośrednio odpowiedzialna za pojawiające się w organizmach ludzi neurotoksyny. Przedostają się one do ludzkiej krwi oraz płuc. Mogą też prowadzić do wystąpienia stwardniania rozsianego.

Słowa Johna Holdrena wprawiły wiele osób w osłupienie. W jednej chwili okazało się, że głupcami byli nie ci, którzy głosili absurdalną – wydawałoby się – teorię na temat rozpylania do atmosfery tajemniczej substancji, ale ci, którzy się z niej naśmiewali i określali ją mianem absurdu.

Rewelacje zaprezentowane przez amerykańskiego naukowca dziwią tym bardziej, że w ostatnim czasie przeprowadzono szereg badań, które pokazują, że walka z globalnym ociepleniem nie ma większego sensu. Dlaczego? Niezależni eksperci uważają, że obecnie nie obserwujemy zjawiska globalnego ocieplenia, a za zachodzące zmiany klimatyczne z pewnością nie odpowiada człowiek. Specjaliści z Syracuse University, na podstawie dokonanych analiz, poinformowali niedawno, że proces podwyższania się temperatury na Ziemi zachodzi cyklicznie, ale obecnie nic takiego nie obserwujemy. Mało tego, naukowcy uważają, że w tej chwili: temperatury na Ziemi się obniżają, a pokrywy lodowe w rejonie biegunów wcale się nie kurczą. W żadnym razie nie można też twierdzić, że to emisja CO2 odpowiada za ekstremalne zjawiska pogodowe.

Chemtrails w Niemczech potwierdzone i zbadane przez naukowców:


Niemieccy naukowcy pozywają rząd w sprawie chemtrails:


Po co zatem naukowcy związani z Białym Domem, potwierdzając hipotezę chemtrails, która przez lata była obiektem drwin, tłumaczą to walką z globalnym ociepleniem, które – jak wskazuje coraz więcej badań – nie istnieje?

Na stronie contrailscience.com można zobaczyć zdjęcia przerobionych samolotów na potrzeby Chemtrails.

W tym dokumencie jest obszernie pokazana sytuacja wokół chemtrails.
/watch?v=A6o8TGQ5s4A
Polecam od 7m20sek jak marionetka od geoinżynieri pląta się podczas prezentacji.

Źródło: www.google.pl, www.youtube.pl, www.prawdaxlxpl.wordpress.com/ - zebrane materiały.

P.S
Wszelkiego rodzaju posty w stylu, "k***a znów ten sPiSkowiec rzuca jadem", "weź odpuść sobie", "w dupie mamy takie tematy" itp będą zgłaszane moderacji.
Jeśli ktoś chce popie**olić sobie bez sensu, odsyłam tutaj.

Judasz z IKEI

2012-09-10, 20:51
makabrax, fajne odbicie piłeczki.
Oczywiście nie ustosunkujesz się do powyższego posta, mimo tego, że wytknąłem Ci kłamstwo (a może niewiedzę)...
P.S. Jak już wyżej napisałem "Nie jestem jakimś sympatykiem spiskowej teorii dziejów, ale wiele rzeczy bardzo mnie zastanawia".

masafahi

2012-09-10, 21:26
Chciałem wyśmiać temat, ale widzę, że są tu ludzie, których to interesuje...

takija

2012-09-10, 23:40
Czyli że zwyczajnie nas trują ch*je? O popatrz....ide herbatkę zaparzyć i poczekam na efekty:) Aaa....roletke sobie podniosę bo jakaś planeta ma lecieć :)

mattheo

2012-09-10, 23:47
masafahi, nie ma co wyśmiewac :) w kazdej bajce jest ziarno prawdy. Proponuje zapoznac sie dogłębniej z tematem i wtedy wyciągac jakies sensowne wnioski;) U mnie tez na niebie prawie codziennie widze kratownice i jest to dla mnie o tyle dziwne ze kilka lat temu tego nie bylo. Wstawie jutro fote ;)

Stalovy

2012-09-10, 23:54
Ant1984 napisał/a:

Myślicie, że jak ktoś przyjął się do NASA, TV, czy gdziekolwiek indziej, to nagle stał się najuczciwszym człowiekiem na Ziemi? I nieprzekupnym? I... nie do zastraszenia?

Nie, to oczywiste, że zaprzedał duszę diabłu...

Ant1984 napisał/a:

A prawdziwe smugi po samolotach powinny się utrzymać za samolotem DO 12 sekund. A nie ciągnąć przez całe niebo, a potem rozciągać.

Oł, a ja myślałem, że to zależy od aktualnych warunków, w których powstała smuga kondensacyjna. Ależ ze mnie dureń...

Ant1984 napisał/a:

Ponadto samoloty latają tunelami powietrznymi - takimi ustalonymi trasami. A nie równolegle co kawałek obok siebie, a potem w poprzek robiąc szachownicę.

Jej, to ten tunel powietrzny ma 20 metrów średnicy, a samoloty latają tylko na jednej trasie?? Nie wiedziałem...

Ant1984 napisał/a:

Na koniec dodam, że pamiętam jeszcze, jak wyglądało niebo, kiedy byłem młody. Pamiętam normalne, kłębiaste obłoczki sunące po czystym, ciemnoniebieskim niebie. Niebo potrafiło być tak intensywnie niebieskie, że czasem o pewnych porach (za dnia!) było widać co większe gwiazdy.
Pamiętam też, że równie przyjemnie oglądało mi się przelatujace samoloty, które jakoś nie pozostawiały za sobą pasów.

W dzień widziałeś gwiazdy, powiadasz? No to jasna staje się pozostała część twej wypowiedzi: nad Himalajami rzadko kiedy coś przelatuje :D

Ant1984 napisał/a:

Jeśli nie wiesz, czy coś jest prawdziwe, czy nie, to powiedz NIE WIEM.
A nie gadaj, że "bzdury", bo tylko tak Ci się wydaje.
I nie zgaduj.

Zastosuj się do tego, proszę cię. Naprawdę.


A teraz kubeł zimnej wody: po ch*j k***a ktokolwiek mieszkający na tej planecie, oddychający tym samym powietrzem co inni, miałby mieć jakikolwiek interes w tych "opryskach", co? Przecież cokolwiek by spuścił z nieba, to wdychałby to tak samo, jak inni. Ergo: albo to nie jest szkodliwe, albo chemtrails to ściema. Poza tym substancja rozpylona na wysokości 10000 m opada na powierzchnię planety setki, jak nie tysiące kilometrów dalej, w dodatku po (tu się mogę mylić) kilku latach. Chyba, że jest ołowiem. Dedykowanym dla durniów, nazywających innych lemingami, a samym nie potrafiących logicznie myśleć.

st...........er

2012-09-11, 00:10
hahahahha. Chemitrajls na sadistic.pl. Na litość boską. Czy jutro na hardzie będzie objawienie maryjne w słojach świeżo ściętej brzozy z lasu smoleńskiego?

Mr.Drwalu

2012-09-14, 09:33
stack_pointer napisał/a:

hahahahha. Chemitrajls na sadistic.pl. Na litość boską. Czy jutro na hardzie będzie objawienie maryjne w słojach świeżo ściętej brzozy z lasu smoleńskiego?



Dobra, dobra... nie podniecaj się tak bo padaczki dostaniesz :-/ Pakuj mandżo...
Wracając do tematu:

Od przynajmniej dekady nad całym zachodnim światem, w tym i nad Polską realizowany jest potężny program geoinżynieryjny. Oficjalnie, choć nie usłyszymy o tym w TV, ma on na celu walkę z globalnym ociepleniem poprzez rozpylanie chemicznych, toksycznych aerozoli na niebie. Objawia się to niebem pokrytym symetrycznymi smugami chemicznymi, które z czasem kondensują się w chmury.

Wygląda to tak jak na materiale poniżej. Zjawisko to można obserwować cyklicznie na niebie w pobliżu dużych aglomeracji. Zamieszczone materiały zostały nagrane w Warszawie.

Program geonżynieryjny w Polsce! /watch?feature=player_embedded&v=sY2woL_eoGk#


Ponieważ media i instytucje rządowe są coraz częściej naciskane przez opinię publiczną, żądającą odpowiedzi co do widocznych gołym okiem programów geoinżynieryjnych nad ich głowami, powoli temat ten trafia do głównych mediów.

W ostatnim artykule, który pojawił się w London Guardian zatytułowanym "Climate change expert calls for geoengineering, nuclear power ‘binge’ to avert global warming" Peter Wadhams, profesor fizyki oceanu na Uniwersytecie w Cambridge proponuje aby rozważyć wdrożenie takich programów, mimo iż są one obecne, jak pisaliśmy, przynajmniej od dekady. W artykule możemy przeczytać:

“Wiodący brytyjski naukowiec wezwał do przyspieszenia badań nad futurystyczną geoinżynierią i rozwojem elektrowni jądrowych na świecie, aby uniknąć niekontrolowanego globalnego ocieplenia. Peter Wadhams, profesor fizyki oceanu na Uniwersytecie w Cambridge, powiedział, że oba potencjalne rozwiązania niosą za sobą niebezpieczeństwa, ale jest to niezmiernie ważne ponieważ czas ucieka."

"To jest bardzo, bardzo przygnębiające, że politycy i opinia publiczna znieczulili się na zagrożenie zmianami klimatycznymi nawet bardziej niż 20 lat temu, kiedy Margaret Thatcher biła na alarm. Stężenie CO2 rośnie szybciej niż w tempie wykładniczym, a jednak politycy chcą jedynie podejmować najbardziej błahe działania, takie jak zakaz plastikowych torebek i budowa kilku farm wiatrowych," powiedział.

Globalny szwindel globalnego ocieplenia. Wykład Lorda Christophera Moncktona: /watch?v=FVsEfZY6W-8&feature=player_embedded

Opryski chemiczne podobno nie istnieją, jednocześnie kosztują 5 miliardów rocznie by je wdrożyć /watch?feature=player_embedded&v=t49zssrHy6A

Dalej możemy przeczytać: "Jestem bardzo podejrzliwy by wokorzystywać technologię do rozwiązywania problemów wynikających z działania technologii, zważywszy na to, że w przeszłości tak wiele rzeczy popsuliśmy, jednakże nie robiąc prawie nic przez dwie dekady musimy przyjąć bardziej desperackie środki takie jak rozważenie użycia technik geoinżynierii oraz wprowadzenie szerokiego programu nuklearnego." Techniki geoinżynieryjne, takie jak wybielanie chmur poprzez dodanie elementów pary wodnej, lub dodanie aerozoli do górnej atmosfery były w pewnych kręgach wyśmiewane, jednocześnie mile widziane gdzie indziej. Wadhams proponuje wykorzystanie napędzanych torem reaktorów, obecnie testowanych w Indiach, które są uważane za bezpieczniejsze, ponieważ nie skutkują rozprzestrzenianiem plutonu nadającego się do produkcji broni, podają eksperci. Ponadto, w pewnych okolicznościach, odpady z reaktorów napędzanych torem są mniej niebezpieczne, pozostając radioaktywnymi przez setki, a nie tysiące lat.”

Można więc spodziewać się, iż obecnie tajny program geoinżynierii będzie przedstawiany społeczeństwu jako niezbędna alternatywa i ratunek dla umierającego od nadmiaru CO2 świata i że akurat był testowany i można go wdrożyć bez żadnych dodatkowych problemów. Należy jednocześnie zaznaczyć, iż program ten już teraz odpowiedzialny jest za zmiany klimatyczne (patrz susze na północnej półkuli), zaburzenia ekosystemów i masowe zmiany chorobowe u społeczności ludzkich poddanych działaniu toksycznych substancji zawartych w aerozolach.

Polecam te linki aby wkońcu rozwiać wszelkie wątpliwości u użytkowników pokroju ~Barlu, który zaszczycił nas największym komentarzem...
:facepalm3: :facepalm3: :facepalm3:

Chemtrails jest Faktem - /watch?v=CS6bqO4N_bc

Czym Spryskiwany jest Świat? 1_7 NAPISY_PL (What in the world are they spraying?) - /watch?v=p0BPMaePnuc&feature=related

Chemtrails SMUGI CHEMICZNE - Chmury śmierci - /watch?v=24DRSV0-_mU

Niezbite dowody - Chemiczne smugi - /watch?v=UE9Tlxh736Y

Były Agent FBI Ted Gunderson Mówi o Chemtrails [PL] - /watch?v=PiBiXvLXDS4

CHEMTRAILS w Niemczech Potwierdzone i Zbadane! [PL] [FULL] - /watch?v=w8pI5wroY6k&feature=relmfu

G. Edward Griffin,Mówi Otwarcie o CHEMTRAILS [PL] - /watch?v=osOM0Jns-2E&feature=relmfu

Why in the World are They Spraying Full Length Documentary - /watch?v=Sqehnzy46Vg&feature=share&list=PLDBADF2F9963FD85C

Akcja rozpylania aerozoli sfilmowana z kokpitu pilota - /watch?v=ghsv8Kg44Ew&feature=related

The insider: chemtrails KC-10 sprayer air to air - The proof ====✈- /watch?v=bSSWnXQsgOU

JAK ROZPOZNAĆ SMUGI CHEMICZNE ☰☰☰☰☰ ✈- /watch?v=tAQjB298hZ4&feature=related

Nie Rozmawiaj o Pogodzie 1 / 27 - /watch?v=Ya1BhEEb_nk

Konferencja chemtrails, Wrocław 30.01.2011 - część 2_9 - Dr. Krzysztof Kolecki - /watch?v=dCPdwHisBPo&feature=related

Konferencja chemtrails, Wrocław 30.01.2011 - część 3_9 - Dr. Wojciech Puchalski - /watch?v=xDlKNJ3_XxA&feature=relmfu

Chemtrail Proof - German Military Exposed. - /watch?v=IaPqCMIuEk4&feature=related

Chemtrails: Inside and Out - /watch?v=U-TgFX-UkeM&feature=related

Chemtrail aus dem Flugzeug gefilmt.flv - /watch?v=PQGvVEUQjzo&feature=related

Morning Chemtrail: turned Off and On. - /watch?v=Hh5z4a_eGs0&feature=related

MECHANIK SAMOLOTOWY O CHEMTRAILS ☰☰☰☰☰ ✈ - /watch?v=J_-Afcb7Ya8

Geoengineering is real - /watch?v=4epjCfY4TGk&feature=share&list=UUz5swm0nQeIu0PzQWfXD_wA

CHEMTRAILS Beznadzieja I NADZIEJA - /watch?v=EtVFebH7iIk

[u]German Skywatch vom 09.09.2012 - u] /watch?v=JlkNXg7OjC0&feature=player_embedded

AndrewX002

2012-11-22, 16:05
Jedno jest pewne ludzie zaczną myśleć jak będzie za późno(zaczną zdychać jak karaluchy) potem wielki płacz bo jacy to głupi byli. Ludzie myślą że jak udało im się "pokonać" komunizm to już im nic nie grozi, heh śmiechu warte. Nie wierzycie to postawcie sobie szklaną miche i zostawcie na tydzien dwa i znajdźcie w internecie laboratorium które to wam zbada. Szczęka wam opadnie. Druga sprawa to zmiana pH gleby.
Ludzie wolą żyć iluzją niż zobaczyć prawdę. Podnieście głowy i obserwujcie.

Do...........no

2012-11-26, 18:18
A ja aż musiałem założyć tutaj konto, bo nie mogę czytać tych bzdur. A wiem doskonale, że to są bzdury, bo pewnego razu zauważyłem, że ten „chemtrails” Wasz ukochany Spiskowcy utarł się wszędzie gdzie się da. Więc postanowiłem zobaczyć, czy poza wypisywanymi bzdurami w sieci istnieje jakiś sensowny artykuł opisujący prawidłowo co to jest i w końcu znalazłem. Bardzo długi, rzetelny artykuł, który obala w każdym calu tą Waszą śmieszną teorię, ba nawet Wam pokaże że taki magiczny „chemtrails” zdarzał się podczas II wojny światowej, myślicie że wtedy też pylili? A otóż, zawsze wrzucam ten link (o dziwo z każdej strony o chemtrailsach, spiskach czy nawet z komentarzy na wp jest usuwany po kilku sekundach, by nikt przypadkiem nie przeczytał i żeby nie popsuła im się r*chawka medialna), by uzmysłowić innym, żeby nie dali sobie robić wody z mózgu i wrzucam ten oto magiczny link (jeżeli zamierzacie ze mną dyskutować przeczytajcie całość, a jest kilka stron tego, każda w osobnym niusie w odstępie czasowym) http://meteomodel.pl/BLOG/?p=130 a jak skończycie to wtedy możecie ze mną dyskutować. Powiem Wam więcej, jak byłem mały kiedyś zobaczyłem taką wielką smugę i pytam dziadka, co się dzieje, czy samolot się zapalił? A dziadek mi odpowiedział, że to smuga kondensacyjna i dokładnie mi opowiedział, że widocznie trafiła na takie warunki, dzięki którym utrzymuje się bardzo długo i się rozrasta. Więc nie mówcie, że ludzie kiedyś tego nie widzieli, bo po prostu nie zwracali uwagi, a Ci co zwracali równie tak samo jak Wy się zastanawiali co to jest, a Ci co wiedzieli to mówili, że to smuga, bo jest to smuga. Jak włączasz ogrzewanie w samochodzie, to z tłumika leci biało aż miło i co, powiecie może że to masońska fura, która truje ludzi? I polecam poczytać komentarze ludzi pod tymi artykułami, sami się przyznają, że się złapali na tą bujdę i zaczęli wierzyć. Ale co się dziwić, skoro po wpisaniu w google chemtrails wyskakują same rodzynki spiskowe, a zero realnej wiedzy. Pozdrawiam i czekam na podważenie przez Spiskowców tego obszernego artykułu, choć wątpię że podołają, bo pewnie napiszę mi, że jestem naiwny, a autor bloga to mason lub iluminat :)

Mr.Drwalu

2012-11-27, 13:19
Ciekawo czegoś żeś się nażarł :-/ Nawet nie klikam w link, bo kij go wie co to jest. :kawa: Tak samo z GMO takie niedowiarki się śmiały i palcami wskazywały :ubawdolez:

Do...........no

2012-11-27, 13:30
To w takim razie jesteś strasznie prymitywny, że szkoda z Tobą dyskutować. Ale z drugiej strony Cię rozumiem, gdybyś przeczytał te 6 stron artykułu, to by Twój cały świat się zawalił, patrzył byś w niebo i wytykał masonom, że Cię oszukali :)

Mr.Drwalu

2012-11-27, 13:46
Hola, hola, Kpr.Wrona :hitler: Idź sobie podyskutuj na swój opiniotwórczy portal wp.pl, nad którym tak strasznie ubolewasz z powodu znikających komentarzy. Jesteś zwykły troll internetowy, jakakolwiek forma dyskutowania z Tobą nie ma sensu, do tego siejesz ferment. :kawa: Osz k***a, po jakiego ch*ja wypisujesz tu z bzdety o masonach, jak nie są w ogóle brani tutaj pod uwagę. :facepalm3:

Do...........no

2012-11-27, 14:02
Mr.Drwalu napisał/a:

Hola, hola, Kpr.Wrona :hitler: Idź sobie podyskutuj na swój opiniotwórczy portal wp.pl, nad którym tak strasznie ubolewasz z powodu znikających komentarzy. Jesteś zwykły troll internetowy, jakakolwiek forma dyskutowania z Tobą nie ma sensu, do tego siejesz ferment. :kawa: Osz k***a, po jakiego ch*ja wypisujesz tu z bzdety o masonach, jak nie są w ogóle brani tutaj pod uwagę. :facepalm3:



Śmiesz mnie nazywać trollem, chociaż nawet nie zajrzałeś pod link, który podesłałem? (a może zajrzałeś, ale treść jest dla Ciebie zbyt mądra i stwierdziłeś, że nie ma sensu czytać) :) Czytałem Twoje wypociny i niejedne tym podobne na temat chemtrails, teraz Ty przeczytaj moje i dopiero wtedy spróbuj mnie nazwać trollem. Ups, przepraszam zapomniałem, to Ty znasz całą prawdę na temat, jesteś tym jedynym oświeconym, a inni to lemmingi sterowane przez TV i portale typu WP :) Poza tym kto tu niby sieje ferment? Ja dałem tylko odsyłacz do bardzo ciekawego i rzetelnego artykułu, na który ktoś musiał poświęcić dużo czasu. Zainteresowani go przeczytają, a Ci co nie chcą ich sprawa, w koncu mamy demokrację :) Powiedz mi, Ty serio masz 24 lata jak masz wpisane? Czy mam jakąś tam liczbę odjąć od 24? Mimo wszystko pozdrowienia, może któregoś dnia zainteresujesz się blogiem, który tu podesłałem :)

st...........er

2012-12-05, 22:25
Powiem tylko: "jądra kondensacji"



Zwolennicy teorii spiskowych i tak będą wiedzieć swoje.

Kris LaMuerte

2012-12-05, 23:53
Nie wiem czy to ironia, ale jeżeli uważasz za normalne, że samoloty przelatując, po jakimś czasie zasnuwają całe niebo chmurami, to coś z tobą nie tak.