topic

Chemtrails - mit stał się faktem [zbiorczy]

Mr.Drwalu • 2012-07-23, 10:03


Chemtrails - fałszywa geoinżynieria

Jest jedną z wielu teorii spiskowych, które zrobiły karierę na przełomie XX i XXI w. I jedną z tych, na którą ludzie coraz częściej zaczynają spoglądać zupełnie innym okiem. Zgodnie z hipotezą, uznawaną dotąd w wielu kręgach za absurd, w smugach kondensacyjnych, pochodzących z silników samolotów odrzutowych, miałyby się znajdować substancje służące np. do zatruwania ludzkości. Nie, to nie żart! Środki toksyczne miałyby być rozpylane przy pomocy białych pasów, które ciągną się za samolotami, a które idealnie widać w pogodny dzień – zazwyczaj na błękitnym niebie zauważyć można swoistą siatkę utworzoną z niezwykłych, generowanych przez przelatujące samoloty, pasm.

Photo by NASA


Przez wiele osób teoria ta – często łączona z projektem NWO (skrót od: New World Order – Nowy Porządek Świata) – była przez długi czas wyśmiewana. Część ludzi nazywało ją niedorzeczną. Teraz, za sprawą naukowców związanych bezpośrednio z Waszyngtonem, okazuje się, że naprawdę coś jest na rzeczy.

Wielkie poruszenie wywołały w ostatnich miesiącach słowa doradcy prezydenta Stanów Zjednoczonych – Johna Holdrena. Konsultant ds. nauki i technologii, w czasie oficjalnego wystąpienia, potwierdził poniekąd słynną teorię spiskową. Dlaczego “poniekąd”? Człowiek Obamy nie przyznał się – co zrozumiałe – do zatruwania ludzi z powietrza. Ujawnił jednak, że w ramach tzw. geoinżynierii prowadzone są opryski. Wytłumaczył, że celem podobnych zabiegów jest… walka z globalnym ociepleniem :facepalm:

Ciekawostką jest wypowiedź Johna Holdrena dla magazynu TIME, która została opublikowana 18 sierpnia 2009r. Kliknij tutaj - Time Magazine

"One way to turn down the thermostat would be to spread sulfur particles into the atmosphere, either through artillery or with airplanes, thickening the air enough so that it would bounce some sunlight back. We know that process does reduce global temperatures: when Mt. Pinatubo in the Philippines erupted in 1991, it threw millions of tons of sulfur dioxide into the atmosphere, causing global temperatures over the following months to drop by nearly 1°F. Geoengineering would work much the same way — only it would need to be done continuously, to keep up with the intensifying greenhouse effect."

Tłumaczenie:
"Jednym ze sposobów obniżenia temperatury mogło by być rozpylenie cząsteczek siarki w atmosferze, albo poprzez wystrzeliwanie ich do niej, albo rozpylanie samolotami, co miało by spowodować zagęszczenie atmosfery i odbijanie części promieni słonecznych. Wiemy, ze taki proces prowadzi do redukcji temperatury. Wybuch wulkanu Mt. Pinatubo na Filipinach, w 1991 roku wyrzucił do atmosfery miliony ton dwutlenku siarki, co spowodowało średnie obniżenie temperatury na świecie o prawie 1 stopień Fahrenheita. Geoinżynieria działała by w podobny sposób, tylko że musiało by to być realizowane w sposób ciągły, aby dotrzymać kroku intensyfikującym się gazom cieplarnianym."

Komentatorzy nie mają wątpliwości – prominentny naukowiec i prawa ręka najważniejszego człowieka na świecie przyznał w dość zawoalowany sposób, że zjawisko chemtrails to nie mit. John Holdren wyznał, że prowadzone są eksperymenty, w czasie których do powietrza uwalniane są cząsteczki baru, magnezu, aluminium, nano-włókien oraz innych substancji. Naukowiec uważa, dzięki takim zabiegom ograniczane jest oddziaływanie promieni słonecznych na naszą planetę. W ten sposób władze rzekomo prowadzą walkę ze zjawiskiem globalnego ocieplenia.

Piekło w raju jest to 15 min. dokument przedstawiający skutki pryskania:


Tutaj są przykłady tego jak to wygląda z zewnątrz i wewnątrz:Aby lepiej zrozumieć znaczenie słów prezydenckiego doradcy, należy zapoznać się z raportem Narodowego Instytutu Zdrowia, w którym można przeczytać, że tzw. geo-inżynieria jest bezpośrednio odpowiedzialna za pojawiające się w organizmach ludzi neurotoksyny. Przedostają się one do ludzkiej krwi oraz płuc. Mogą też prowadzić do wystąpienia stwardniania rozsianego.

Słowa Johna Holdrena wprawiły wiele osób w osłupienie. W jednej chwili okazało się, że głupcami byli nie ci, którzy głosili absurdalną – wydawałoby się – teorię na temat rozpylania do atmosfery tajemniczej substancji, ale ci, którzy się z niej naśmiewali i określali ją mianem absurdu.

Rewelacje zaprezentowane przez amerykańskiego naukowca dziwią tym bardziej, że w ostatnim czasie przeprowadzono szereg badań, które pokazują, że walka z globalnym ociepleniem nie ma większego sensu. Dlaczego? Niezależni eksperci uważają, że obecnie nie obserwujemy zjawiska globalnego ocieplenia, a za zachodzące zmiany klimatyczne z pewnością nie odpowiada człowiek. Specjaliści z Syracuse University, na podstawie dokonanych analiz, poinformowali niedawno, że proces podwyższania się temperatury na Ziemi zachodzi cyklicznie, ale obecnie nic takiego nie obserwujemy. Mało tego, naukowcy uważają, że w tej chwili: temperatury na Ziemi się obniżają, a pokrywy lodowe w rejonie biegunów wcale się nie kurczą. W żadnym razie nie można też twierdzić, że to emisja CO2 odpowiada za ekstremalne zjawiska pogodowe.

Chemtrails w Niemczech potwierdzone i zbadane przez naukowców:


Niemieccy naukowcy pozywają rząd w sprawie chemtrails:


Po co zatem naukowcy związani z Białym Domem, potwierdzając hipotezę chemtrails, która przez lata była obiektem drwin, tłumaczą to walką z globalnym ociepleniem, które – jak wskazuje coraz więcej badań – nie istnieje?

Na stronie contrailscience.com można zobaczyć zdjęcia przerobionych samolotów na potrzeby Chemtrails.

W tym dokumencie jest obszernie pokazana sytuacja wokół chemtrails.
/watch?v=A6o8TGQ5s4A
Polecam od 7m20sek jak marionetka od geoinżynieri pląta się podczas prezentacji.

Źródło: www.google.pl, www.youtube.pl, www.prawdaxlxpl.wordpress.com/ - zebrane materiały.

P.S
Wszelkiego rodzaju posty w stylu, "k***a znów ten sPiSkowiec rzuca jadem", "weź odpuść sobie", "w dupie mamy takie tematy" itp będą zgłaszane moderacji.
Jeśli ktoś chce popie**olić sobie bez sensu, odsyłam tutaj.

Pilotn22

2012-07-24, 09:07
@Drwalu

Cytuję Ciebie
Cytat:

Co ma piernik do wiatraka? :evil: Temat jest o "chemtrails", nie o smugach kondensacyjnych, które są przecież proste do wytłumaczenie chociażby z tego powodu, że zanikają średnio już po 20-ej długości danego samolotu.
Cytuję autora
Cytat:

Nie, to nie żart! Środki toksyczne miałyby być rozpylane przy pomocy białych pasów, które ciągną się za samolotami, a które idealnie widać w pogodny dzień – zazwyczaj na błękitnym niebie zauważyć można swoistą siatkę utworzoną z niezwykłych, generowanych przez przelatujące samoloty, pasm.Jeśli wg Ciebie tutaj nie chodzi o smugę kondensacyjną, to powiedz mi geniuszu o czym jest mowa w powyższym cytacie. Ewentualnie jakie jeszcze znasz "białe pasma generowane przez przelatujące samoloty"(sic!). Zatem dopóki nie dasz mi innej nazwy, nadal będę się upierał, że w artykule chodzi o smugi kondensacyjne. A żeby to w nich były jakieś większe ilości szkodliwych substancji, to muszą być one dodawane do baku. (patrz zasada powstawania smugi).

A nawet jeśli nie chodzi o smugi, widziałeś kiedyś w ogóle, jak wygląda samolot? Skąd miałby wziąć zbiornik, aby rozpylać jakieś straszne substancje?(nie mówię tu o małych rolniczych awionetkach a o takim jumbo na przykład)
A nawet gdyby miał taki zbiornik, to prywatne linie lotnicze nie mają co robić, tylko latać dookoła świata i rozpylać jakieś gówno...
A nawet gdyby faktycznie nie miały co robić, to policz sobie ograniczony człowieku ile mniej więcej trzeba by mieć tych substancji do zagęszczenie atmosfery na świecie.
A nawet gdyby mieli tyle tych substancji i samolotów...
Cytat:

John Holdren wyznał, że prowadzone są eksperymenty, w czasie których do powietrza uwalniane są cząsteczki baru, magnezu, aluminium, nano-włókien oraz innych substancji.


Czyli ktoś specjalnie robi najpierw aluminium, a potem je zrzuca i ono utrzymuje się w powietrzu, tak? Nie no, oczywiście, że wierzę, w końcu aluminium dość dobrze miesza się z powietrzem i w nim zawisa. Już mi się nie chce tłumaczyć, w jaki sposób otrzymuje się aluminium i gdyby ktokolwiek chciał rozpylać to w powietrzu w postaci gazowej, to by w ogóle nie robił aluminium, ale mniejsza.
A nawet gdyby chciał, nawet gdyby można było rozpylać metale w powietrzu, aby zagęścić atmosferę, to po jakiego ch*ja skoro żadnego efektu cieplarnianego nie ma, co zostało udowodnione po tym, jak opublikowano maile naukowców, którzy się tym zajmowali.
A nawet gdyby był, to co z tego.Wystarczająco łopatologicznie to napisałem bez skrótów myślowych? Czy mam jeszcze poszczególne fragmenty postu Barlu wybrać i wytłumaczyć Ci dlaczego rozpylanie czegokolwiek na wysokości przelotowej większości samolotów rejsowych jest średnio możliwe? Masz w ogóle jakiekolwiek pojęcie o tym, jak działa samolot i co tam w środku się znajduje?[/quote]

ojojoj

2012-07-24, 13:42
ogolnie ze wszystkich spiskow ten jest najbardziej niedopracowany, nierealny, totalnie wyssany z palca. jak ktos powyzej gimnazjum moze w to uwierzyc?? wezcie przerzuccie to do zbiorczego 'teorie spiskowe'

Mr.Drwalu

2012-08-06, 20:59
Dobra jakość 720p
Zweryfikujcie to na swój sposób :roll:


wiesiors4

2012-08-07, 15:56
Czy wyobrażacie sobie, żeby po raz pierwszy od ponad 50 lat "odkryto" nowy rodzaj chmury? Chmurę wyglądającą tak nieprawdopodobnie, że nie da się jej przeoczyć?

Cytat:

Nad Wielka Brytanią i Nową Zelandią zaobserwowano nowy rodzaj chmur. Ich charakterystyka nie pasuje do żadnych znanych formacji. Podobne zaobserwowano po raz pierwszy w 2009 roku. Wtedy zaproponowano dla nich nazwę Asperatus.

Chmury wyglądają niesamowicie, prawie jak wzburzone morze. Wszędzie gdzie się pojawiają wzbudzają dużo emocji. W niektórych miejscach ludność widząc je oczekiwała huraganu, albo przynajmniej silnej burzy jednak nigdzie nie doszło do takich zjawisk w następstwie ich pojawienia się.

Zachęcam do zagłębienia się w ten temat. To nie jest teoria spiskowa - istnienie tych chmur to fakt. Wnioski wyciągnijcie sami. Jak dla mnie to wszystko jest jasne. Jak chcecie, to uznajcie to za kolejną teorię spiskową.

nuker92

2012-08-07, 16:02
piękne...
zupełnie jak martwe płody :D

kózka

2012-08-07, 16:46
Zdjęcie zrobiłem w poprzednim roku w sierpniu. Dość podobne do "Undulatus Asperatus" z wyników goolge

~Prometheus_Coprophagus

2012-08-07, 17:13
Chemtrails. Jasne. A w Smoleńsku był zamach, Rosjanie przywieźli na lotnisko sztuczną mgłę, kazali im masoni.

Pozdrawiam.

Szalonooki

2012-08-07, 17:42
Kiedyś leżąc w trawie szukało się w chmurach kształtów przedmiotów, czy zwierząt, a dzisiaj szuka się teorii spiskowych. Ot, taka zmiana czasów.

lg0r

2012-08-07, 18:26
jak dobry dym z bongosa

Rama

2012-08-07, 18:42
Znowu te gimbusiarskie teorie spiskowe... (dziwne chmury,opryski itp.) nie znudziło wam się jeszcze?

wiesiors4

2012-08-07, 18:54
Rama napisał/a:

Znowu te gimbusiarskie teorie spiskowe... (dziwne chmury,opryski itp.) nie znudziło wam się jeszcze?


Dziwne że tobie się nie znudziło używanie słowa gimbus. Choć to zrozumiałe, bo to teraz takie modne wśród 15-to latków. :lol:
Gdzie tu masz idioto teorię spiskową? Ten nowy typ chmur w 2009 roku został OFICJALNIE wpisany do Międzynarodowego Atlasu Chmur istniejącego w ch*j czasu. Co, ten Atlas nie istnieje? A może chmur też nie ma, są tylko teorią? :roll:
Nie wiem może nie dziwi Cię to, że odkąd ludzie istnieją i dokumentują pogodę takie chmury nie istniały? Że nagle odkryto nowy typ chmur?
Może jak powiedzą Ci to w TVN (w co wątpię) to w końcu w to uwierzysz, telewizja jest przecież taka zajebista, nie? :-D

~Prometheus_Coprophagus

2012-08-07, 19:39
wiesiors4 napisał/a:

Ten nowy typ chmur w 2009 roku został OFICJALNIE wpisany do Międzynarodowego Atlasu Chmur istniejącego w ch*j czasu.I po cholerę wprowadzasz innych w błąd? W 2009 roku nie wpisano rzeczonych chmur do Międzynarodowego atlasu chmur, jeno zaproponowano Międzynarodowemu Towarzystwu Meteorologicznemu, że może mogłyby się w rzeczonym atlasie znaleźć.

naplecik

2012-08-07, 19:42
"na skutek wieloletnich oprysków typu chemitrails..." A ja siępytam po jakiego ch*ja ktoś miałby czymkolwiek cokolwiek pryskać ?

wiesiors4

2012-08-07, 20:33
Prometeus Coprophagus napisał/a:I po cholerę wprowadzasz innych w błąd? W 2009 roku nie wpisano rzeczonych chmur do Międzynarodowego atlasu chmur, jeno zaproponowano Międzynarodowemu Towarzystwu Meteorologicznemu, że może mogłyby się w rzeczonym atlasie znaleźć.


Przepraszam, nie powinienem, jestem ch*jem. Na szczęście istnieją tak wybitne jednostki jak Ty gotowe poprawiać błędy innych. A więc ruszaj teraz na Wiejską ;-)

Smokudg

2012-08-07, 20:59
Nikt nie twierdzi, że chmury to teoria spiskowa tylko, że to przez działanie tego jakże prawdziwego HAARP. Przecież to oczywiste, że możemy przesuwać chmury, a zdalnie sterowane samoloty to już są od dziesięcioleci! :idzwch*j:

Zlitujcie się ludzie! To już się robi żałosne tak jak to pie**olenie "idź lepiej obejrzeć TVN i poczytać "wybiórczą"".