18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cheeseburger na bogato

krzyks • 2017-05-27, 15:03
Zrezygnujemy tylko z tego... i może tego...



... a teraz smacznego :ciasteczkowy:

jbone

2017-05-27, 15:07
i zapłacił za plasterek sera jak za całą kanapkę

Ba...........yk

2017-05-27, 15:13
jbone napisał/a:

i zapłacił za plasterek sera jak za całą kanapkę


Dokładnie. Ja bym zamówił cheeseburger'a z żydzim wędzonym napletem. I w tym przypadku cena nie gra roli.

Noside

2017-05-27, 15:27
Ja bym tam nawet "sera" nie ruszył.

~Velture

2017-05-27, 16:11
Mi się ogólnie podoba koncept tych automatów do zamawiania. Nie żebym jadł to gówno ale sam koncept zajebisty. Na ch*j płacić 15 dolców za godzinę (bo 12coś minimalnej krajowej było im mało) debilowi bez szkoły skoro można jednorazowo zapłacić za 3-4 komputery które się zwrócą po miesiącu.
Chcieli podniesienia minimalnej płacy na 15 dolarów to teraz mają.

Jeszcze kiedyś jak jadłem to gówno z maca to dostawałem j***nego szału jak p*zdy które miały pracować jak małpy pie**oliły moje zamówienia. Mówisz takiemu debilowi bez szkoły co ma tylko dobrze wstukać w komputer kilka kliknięć, że chcesz pie**olonego hamburgera bez warzyw to się dopytuje bez czego konkretnie. Mówisz mu, że bez j***nej sałaty, pomidora i pie**olonego ogórka... i co? I taki ch*j bez wykształcenia daje ci burgera z pieprzoną sałatą, ogórkiem i pomidorem pomimo, że mowiłes mu k***a aby tego nie dawał i jeszcze zdziwiony jak z ryjem wyskoczysz bo j***ny debil nie potrafił dobrze wstukać w komputer.

Teraz przynajmniej można samemu wstukiwać.

buoba

2017-05-27, 17:03
To był chyba jego interes życia

Zeusek

2017-05-27, 22:31
Ktoś na diecie do maka poszedł ;/

nano50

2017-05-27, 23:41
Velture napisał/a:

Mi się ogólnie podoba koncept tych automatów do zamawiania. Nie żebym jadł to gówno ale sam koncept zajebisty. Na ch*j płacić 15 dolców za godzinę (bo 12coś minimalnej krajowej było im mało) debilowi bez szkoły skoro można jednorazowo zapłacić za 3-4 komputery które się zwrócą po miesiącu.
Chcieli podniesienia minimalnej płacy na 15 dolarów to teraz mają.

Jeszcze kiedyś jak jadłem to gówno z maca to dostawałem j***nego szału jak p*zdy które miały pracować jak małpy pie**oliły moje zamówienia. Mówisz takiemu debilowi bez szkoły co ma tylko dobrze wstukać w komputer kilka kliknięć, że chcesz pie**olonego hamburgera bez warzyw to się dopytuje bez czego konkretnie. Mówisz mu, że bez j***nej sałaty, pomidora i pie**olonego ogórka... i co? I taki ch*j bez wykształcenia daje ci burgera z pieprzoną sałatą, ogórkiem i pomidorem pomimo, że mowiłes mu k***a aby tego nie dawał i jeszcze zdziwiony jak z ryjem wyskoczysz bo j***ny debil nie potrafił dobrze wstukać w komputer.

Teraz przynajmniej można samemu wstukiwać.




Oczywiście! Teraz przynajmniej możesz sobie sam sp***olić. :mrgreen:

Dexterous

2017-05-27, 23:46
Velture napisał/a:

Mi się ogólnie podoba koncept tych automatów do zamawiania. Nie żebym jadł to gówno ale sam koncept zajebisty. Na ch*j płacić 15 dolców za godzinę (bo 12coś minimalnej krajowej było im mało) debilowi bez szkoły skoro można jednorazowo zapłacić za 3-4 komputery które się zwrócą po miesiącu.
Chcieli podniesienia minimalnej płacy na 15 dolarów to teraz mają.

Jeszcze kiedyś jak jadłem to gówno z maca to dostawałem j***nego szału jak p*zdy które miały pracować jak małpy pie**oliły moje zamówienia. Mówisz takiemu debilowi bez szkoły co ma tylko dobrze wstukać w komputer kilka kliknięć, że chcesz pie**olonego hamburgera bez warzyw to się dopytuje bez czego konkretnie. Mówisz mu, że bez j***nej sałaty, pomidora i pie**olonego ogórka... i co? I taki ch*j bez wykształcenia daje ci burgera z pieprzoną sałatą, ogórkiem i pomidorem pomimo, że mowiłes mu k***a aby tego nie dawał i jeszcze zdziwiony jak z ryjem wyskoczysz bo j***ny debil nie potrafił dobrze wstukać w komputer.

Teraz przynajmniej można samemu wstukiwać.



Ciebie to chyba jakaś małpa wysrała zamiast urodzić. Przez takie tępe, roszczeniowe k***iszony ten świat właśnie wygląda jak wygląda :idzwch*j:

PS Mam nadzieję, że w następnej knajpie, do której pójdziesz, dostaniesz specjalny dodatek szefa kuchni do sosu :amused:

Dżizas_kurde

2017-05-28, 00:06
Jak czasem zamawiam żarcie (nie tylko w maku.. ale ogólnie czy to pizzeria, czy kebab czy inne żarcie na dowóz) to się zastanawiam jaką trzeba skończyć szkołę żeby "DOBRZE PRZYJĄĆ ZAMÓWIENIE"....
Ile trzeba mieć k***a fakultetów żeby dotarło do pustego łba.. "FRYTKI BEZ SOLI"

Cytat:


Ciebie to chyba jakaś małpa wysrała zamiast urodzić. Przez takie tępe, roszczeniowe k***iszony ten świat właśnie wygląda jak wygląda



Roszczeniowe ?
A czy k***a jak przychodzę na stację benzynową i mówie "GAZ DO PEŁNA" A ktoś mi zatankuje do połowy...
To ja jestem roszczeniową k***ą czy osoba tankująca skończonym kretynem ?

pojednany

2017-05-28, 00:31
Cytat:

Ciebie to chyba jakaś małpa wysrała zamiast urodzić. Przez takie tępe, roszczeniowe k***iszony ten świat właśnie wygląda jak wygląda


A czy ktoś, kto domaga się wyjętych z dupy stawek godzinowych za pracę, którą wykonałoby dziecko lub nawet wyszkolona małpa, nie jest właśnie "roszczeniową k***ą"? Jak płacę za usługę, to chcę mieć ją wykonaną wedle zamówienia, a nie widzimisie przygłupa. Zastanów się czasem co wciskasz na klawiaturze.

Dexterous

2017-05-28, 01:44
@up i 2x up cywilizowany, biały człowiek pójdzie i złoży reklamacje. Po czym dostanie to, co zamówił. To właśnie odróżnia człowieka od małpy. Ale dla was to raczej niepojęta abstrakcja. Tylko was zamknąć w zoo i patrzeć jak rzucacie się na kraty od klatki :amused:

~Velture

2017-05-28, 08:39
Dexterous napisał/a:



Ciebie to chyba jakaś małpa wysrała zamiast urodzić. Przez takie tępe, roszczeniowe k***iszony ten świat właśnie wygląda jak wygląda :idzwch*j:


Rozumiem, że jesteś jednym z tych co uwielbiają zamawiać żarcie i jak dostaną pizzę z ananasem a nie z pieczarkami to się nawet nie odezwą, uśmiechną i grzecznie zapłacą.

Heathen

2017-05-28, 09:00
Velture napisał/a:

Mi się ogólnie podoba koncept tych automatów do zamawiania. Nie żebym jadł to gówno ale sam koncept zajebisty. Na ch*j płacić 15 dolców za godzinę (bo 12coś minimalnej krajowej było im mało) debilowi bez szkoły skoro można jednorazowo zapłacić za 3-4 komputery które się zwrócą po miesiącu.
Chcieli podniesienia minimalnej płacy na 15 dolarów to teraz mają.

Jeszcze kiedyś jak jadłem to gówno z maca to dostawałem j***nego szału jak p*zdy które miały pracować jak małpy pie**oliły moje zamówienia. Mówisz takiemu debilowi bez szkoły co ma tylko dobrze wstukać w komputer kilka kliknięć, że chcesz pie**olonego hamburgera bez warzyw to się dopytuje bez czego konkretnie. Mówisz mu, że bez j***nej sałaty, pomidora i pie**olonego ogórka... i co? I taki ch*j bez wykształcenia daje ci burgera z pieprzoną sałatą, ogórkiem i pomidorem pomimo, że mowiłes mu k***a aby tego nie dawał i jeszcze zdziwiony jak z ryjem wyskoczysz bo j***ny debil nie potrafił dobrze wstukać w komputer.

Teraz przynajmniej można samemu wstukiwać.


Mój znajomy co w gastronomii siedzi doradził mi kiedyś jedno
"nigdy nie wyskakuj z ryjem do kogoś kto przygotowuje Ci jedzenie"
Lepiej pogadać kulturalnie, chyba że Velture lubisz dodatki specjalne.

Sam po sobie zauważyłem jak wyglądały zamówienia na dowóz z pizzeri
Odkąd raz po spaleniu zostawiliśmy 10zł napiwku, pizza od tamtej pory jest "lepsza/cieplejsza/i szybciej przywieziona" a całość za 5zł ekstra

~Velture

2017-05-28, 14:29
Heathen napisał/a:


Sam po sobie zauważyłem jak wyglądały zamówienia na dowóz z pizzeri
Odkąd raz po spaleniu zostawiliśmy 10zł napiwku, pizza od tamtej pory jest "lepsza/cieplejsza/i szybciej przywieziona" a całość za 5zł ekstra


Wiadomo.
Też raz na 1mc sobie zamawiam pizze i wychodzi mi to ok 40zł z dostawą. Zawsze daje 50 gościowi a jak jestem naj***ny to i więcej i mówię podczas zamawiania wtedy aby się podzielił z kucharzem.
Pizza przyjeżdża błyskawicznie i ma naj***ne dodatków od ch*ja więcej niż normalnie.

Kiedyś za czasów studenckich jak byliśmy zjarani to jak zamawialiśmy i gość podwoził (zwykle godziny nocne przez zamknięciem) to pytaliśmy z kumplem czy ma jeszcze jakiś kurs po nas i jak nie miał to zapraszaliśmy aby zjadł z nami i zapalił.
To doszło do momentu, że przy zamawianiu prosiło się aby kupił po drodze fajki i wódę.
Oczywiście napiwek był adekwatny ale tak czy siak fajnie było zamówić żarcie i podstawowe produkty studenckie naraz :amused: