18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cheeseburger na bogato

krzyks • 2017-05-27, 15:03
Zrezygnujemy tylko z tego... i może tego...



... a teraz smacznego :ciasteczkowy:

Dexterous

2017-05-28, 17:56
Velture napisał/a:


Rozumiem, że jesteś jednym z tych co uwielbiają zamawiać żarcie i jak dostaną pizzę z ananasem a nie z pieczarkami to się nawet nie odezwą, uśmiechną i grzecznie zapłacą.



Patrz mój post wyżej ;) . Jestem jednym z tych, co zamiast kręcić gównoburzę z byle pierdoły mam na uwadze, że każdy może mieć gorszy dzień i każdy może odj***ć jakąś gałę. Co nie onzacza, że ten ktoś od razu jest debilem/zjebem/nieudacznikiem etc.

A z tym wykształceniem, to Ty masz chłopie ewidentnie jakiś kompleks, że zawsze ciśniesz ludziom o to. Wyj***li Cię z wyższej szkoły bansu i lansu czy co? :amused:

Cara_Al_Sol

2017-05-28, 22:43
Temat GÓWNO. Nie nadaje się na portal Sadistic.pl. Polecam inne GÓWNIANE strony - Tam tego miejsce.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

szaman1991

2017-05-29, 01:16
macdonald w Galway na shopstreet.

~Velture

2017-05-29, 15:30
Dexterous napisał/a:



Patrz mój post wyżej ;) . Jestem jednym z tych, co zamiast kręcić gównoburzę z byle pierdoły mam na uwadze, że każdy może mieć gorszy dzień i każdy może odj***ć jakąś gałę. Co nie onzacza, że ten ktoś od razu jest debilem/zjebem/nieudacznikiem etc.

A z tym wykształceniem, to Ty masz chłopie ewidentnie jakiś kompleks, że zawsze ciśniesz ludziom o to. Wyj***li Cię z wyższej szkoły bansu i lansu czy co? :amused:


Jeśli zamawiam pie**oloną kanapkę z prostą instrukcją "bez warzyw" (to taka łatwiejsza wersja bo jak mówiłem bez ogórka i sałaty to za trudne było dla nich) i co 3-4 zamówienie mi ktoś wpie**ala z warzywami to logicznym jest, że się wk***iasz i widzisz w tym pewien wzór.
Nie jest też tajemnicą, że w macu nie znajdziesz inżyniera z dyplomem ani doktora.
Ja nie zamawiam wykonywanego urządzenia na zamówienie zgodnie ze specyfikacją klienta gdzie ktoś się może jebnąć przy pierdyliardzie różnych części, procesów technologicznych i programów komputerowych.

To tylko pie**olony kawałek mięsa i bułki. Byle debil potrafiłby to zrobić a ja nie musiałbym się wk***iać jakby procent sp***olonych zamówień nie był wysoko 2 cyfrowy.

krzyks

2017-05-29, 15:33
Velture napisał/a:


Nie jest też tajemnicą, że w macu nie znajdziesz inżyniera z dyplomem ani doktora.



No nie wiem, znam w ch*j ludzi, którzy różne studia skończyli, a karierę w Macu zaczynali. Paru ze mną studiowało. 8-)

Dżizas_kurde

2017-05-31, 00:26
Cytat:


@up i 2x up cywilizowany, biały człowiek pójdzie i złoży reklamacje. Po czym dostanie to, co zamówił. To właśnie odróżnia człowieka od małpy. Ale dla was to raczej niepojęta abstrakcja. Tylko was zamknąć w zoo i patrzeć jak rzucacie się na kraty od klatki




No... to złóż reklamację :) i k***a poczekaj na nowe danie :D

Jeszcze się k***a nie odważyłem złożyć reklamacji... i zjeść ponownie w tej samej knajpie.