18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chcieli mieć modne zdjęcie ślubne. Odwołano setki ślubów

SkaczacaMałpka • 2017-10-17, 10:27


Bohaterami kontrowersyjnej fotki ślubnej z greckiej wyspy Rodos są Carly i Matthew Lunn z Birmingham. Tuż po urokliwym greckim weselu młodzi postanowili skopiować pomysł pewnej pary z Holandii i zrobili sobie zdjęcie ślubne, gdzie mężczyzna ma opuszczone spodnie i bieliznę, a dziewczyna trzyma go za tyłek i udaje (chyba...), że uprawia z nim seks oralny.
Tamtejszy biskup z powodu nieprzyzwoitego jego zdaniem zachowania nowożeńców, odwołał wszystkie śluby zagranicznych par! Według szacunków brytyjskiej prasy, może chodzić nawet o setki zaplanowanych uroczystości!

Źródło: Link do źródła

sumka

2017-10-17, 22:54
AleDlaczego napisał/a:

Gdyby zamiast tej kobiety był ministrant albo mały chłopiec to klecha dałby rabat na takie śluby.

Z cyklu jak spowiada się nastolatka u młodego księdza:
-Ojcze zgrzeszyłem, robiłam loda koledze na lekcji.
Młody ojczulek nie wiedząc jaką ma dać pokutę wychodzi z konfesjonału i szybko podbiega do starszego kolegi i pyta
- Co proboszcz daje za loda?
- Proboszcz, snikersa.

Mathek

2017-10-17, 23:07
Jak by mnie odwołali ślub za takie debilne zdjęcie to znalazłbym ich i kazał tego fiuta nigdy z mordy nie wyciągać.

zairland

2017-10-17, 23:07
krasnal_hałabała napisał/a:

@2 i 3 up, Wszystko pięknie tylko AleDlaczego, w kościele Grekokatolickim nie jestem pewien czy są ministranci i Niesondze W Grecji jak sama nazwa wskazuje działa Kościół Grekokatolickim a nie Rzymsko Katolicki, słyszeli panowie o czymś takim jak schizma wschodnia? Jako ciekawostkę dodam że Prawosławie nie narodziło się w Rosji.


To i ja ci powiem że ch*ja wiesz Prawosławie≠Katolicy a nazwa greckokatolicy to nazwa nadana unickim katolikom przez austryjacką administrację, dokładnie cesarzową Marię Teresę, aby pokazać że Kościół Katolicki ma ryt wschodni i zachodni.

RmX

2017-10-18, 01:39
Nie dziwi mnie że takie ch*jstwo mógł wymyślić akurat holender i anglik.

omm80

2017-10-18, 08:51
Większość Angoli z klasy średniej i robotniczej, którym imponują takie śluby na kontynencie to proste bydło... takie Polskie Dżesiki i Brajanki...szkoda nawet się rozpisywać na ich temat...

ab...........85

2017-10-18, 11:12
Jak dla mnie to te wszystkie śluby, wesela a w szczególności ślubne zdjęcia (ch*jowo pozowane w zj***nych miejscach ze sztucznymi uśmiechami) to jest kwintesencja umysłowego sp***olenia ludzi w dzisiejszych czasach. Popatrzcie sobie na fejsie na zdjęcia z wesel swoich znajomych i sami sobie powiedzcie- czy to nie jest sztuczne i nie bije sp***oleniem na kilometr? Zamawiają salę półtora roku wcześniej, płacą z góry, zamawiają jakieś ch*jostwo do jedzenia (że niby wyszukana kuchnia), jakieś szczyny do picia (bo na normalny alkohol już brakuje hajsu) a i tak buraki się najebią i zaczną robić oborę. Wynajmują jakiś ch*jowy samochód, byle był czarny i błyszczał jak psu jajca żeby jechać nim do jakiegoś kościoła i potem do speluny w której będą chlać do rana (bo chcą pokazać jacy to są prestiżowi jadąc "limuzyną" wielcy k***a państwo), są ubrani w jakieś ch*jowe ciuchy- byle były drogie i dostają nieszczere życzenia od ludzi którzy ich mają w dupie, a chcą się tylko nażreć i nachlać na ich weselu. Oczywiście całość ich wyniesie z 200 tysięcy i muszą wziąć na to kredyt, zamiast kupić za to mieszkanie. Potem się rozwiodą po 2 latach, bo suka się roztyje a chłop nie ma czasu na nic bo zapie**ala żeby spłacić kredyt. I tyle było z lansu na ch*jowej imprezie. Te wesela, komunie, chrzty itp. to jest taki snobizm i buractwo, że aż żal mi się tych ludzi robi.

100Burned

2017-10-18, 16:41
abrakadabra1985 napisał/a:

Jak dla mnie to te wszystkie śluby, wesela a w szczególności ślubne zdjęcia (ch*jowo pozowane w zj***nych miejscach ze sztucznymi uśmiechami) to jest kwintesencja umysłowego sp***olenia ludzi w dzisiejszych czasach. Popatrzcie sobie na fejsie na zdjęcia z wesel swoich znajomych i sami sobie powiedzcie- czy to nie jest sztuczne i nie bije sp***oleniem na kilometr? Zamawiają salę półtora roku wcześniej, płacą z góry, zamawiają jakieś ch*jostwo do jedzenia (że niby wyszukana kuchnia), jakieś szczyny do picia (bo na normalny alkohol już brakuje hajsu) a i tak buraki się najebią i zaczną robić oborę. Wynajmują jakiś ch*jowy samochód, byle był czarny i błyszczał jak psu jajca żeby jechać nim do jakiegoś kościoła i potem do speluny w której będą chlać do rana (bo chcą pokazać jacy to są prestiżowi jadąc "limuzyną" wielcy k***a państwo), są ubrani w jakieś ch*jowe ciuchy- byle były drogie i dostają nieszczere życzenia od ludzi którzy ich mają w dupie, a chcą się tylko nażreć i nachlać na ich weselu. Oczywiście całość ich wyniesie z 200 tysięcy i muszą wziąć na to kredyt, zamiast kupić za to mieszkanie. Potem się rozwiodą po 2 latach, bo suka się roztyje a chłop nie ma czasu na nic bo zapie**ala żeby spłacić kredyt. I tyle było z lansu na ch*jowej imprezie. Te wesela, komunie, chrzty itp. to jest taki snobizm i buractwo, że aż żal mi się tych ludzi robi.



1. Zaprzestań się masturbować na jakiś czas. Zwłaszcza przy użyciu narzędzi takich jak odkurzacz, tłuczek do mięsa czy też bakłażan

2. Zastanów się czy jesteś bardziej za mężczyznami czy za kobietami

3. Jak stwierdzisz że jednak c*pka lepsza od ku*asa to zacznij się rozglądać za kobietami, może jest taka w Twoim otoczeniu, której się podobasz ale jest nieśmiała

4. Tylko poznaj k***a normalną dziewczynę, nie szmatę!

5. Zamieszkaj z nią, zobacz jak wygląda życie, kiedy ktoś na Ciebie czeka


Wtedy zaczniesz zauważać że ślub, ceremonia, wesele nie jest jedynie wyrazem sp***olenia, snobizmu, głupoty etc lecz czymś więcej.

No i nie kombinuj ze ślubem w kosmosie k***a bo wtedy zabulisz dużo, normalny ślub w normalnym miejscu z powiedzmy 200 gośćmi to 50 kafli, z których i tak znaczna część się zwróci (no chyba że Twoja rodzina to k***ie co w kopertę będą wrzucać 10zł albo nic).


Ale najpierw wyjdź z piwnicy, od tego zacznij.

ar...........21

2017-10-19, 22:02
Najlepiej jak do ślubu para "snobów" podjeżdża jakimś wypasionym Mercem czy Audi, a 2 tygodnie później widzisz ich pod biedrą jak wsiadają do 20 letniego raszpla w gazie :mrgreen: