18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciały się tylko zaokrętować

~_Yarko_ • 2020-11-08, 13:49
Niedźwiedzica z małym przypłynęła do bazy atomowych okrętów podwodnych Floty Pacyfiku na Kamczatce. Zwierzęta weszły na pokład atomowego okrętu podwodnego „Ryazan” projektu 667 Kalmar (NATO: Delta III), gdzie zostały zastrzelone.




Pewnie nigdy nie słyszeli o naszym misiu Wojtku.

balasior

2020-11-08, 20:50
Pralpunkt napisał/a:

Ruskie to k***y nie potrafili go uśpić, zapakować do łodzi i odstawić w bezpieczne miejsce
h*j im w dupę



No przeciez uśpili, śpi jak zabity

:-P

Hollow_Man

2020-11-08, 21:01
pajdaq napisał/a:

Pierdo..lnij się w ten ryj pewnie się obsrałeś jak biednego misia odj.ebali wsioku, a teraz odinstaluj gimbazo swoją neostradę i idź grzecznie do mamusi którą pewnie ten miś wyr..uchał się wypłakać motop*zdo



uważaj bo się zapowietrzysz, ale ty jesteś twardziel no powiem ci że tak mi dogadałeś że prawie zacząłem odinstalowywać Neostrade ale się skapłem że mam inne łącze, następnym razem nie krzycz tak na mnie przez internet bo się zamknę w sobie. a to zdanie jest najlepsze ... i idź grzecznie do mamusi którą pewnie ten miś wyr..uchał.... powiedz mi sam to wymyśliłeś, bo jeśli sam to powinieneś pomyśleć nad występowaniem w stand up-ach.

Mors_Nigra

2020-11-08, 21:07
Zoofili ci u nas na portalu dostatek widzę.

McQurwa

2020-11-08, 21:09
ruddie napisał/a:

No, chyba że trzeba by było zrobić jakąś akcję pod publiczkę przy dziennikarzach.



no to właśnie zrobili pod publikę, bo nagranie trafiło do sieci, a filmik kręcono z okretu

freaky

2020-11-08, 23:55
Pralpunkt napisał/a:

Ruskie to k***y nie potrafili go uśpić, zapakować do łodzi i odstawić w bezpieczne miejsce
h*j im w dupę



W sumie jakby go mieli spakować do Łodzi, to już chyba odstrzał jest bardziej humanitarny. A tak swoją drogą, to niedźwiedź w Rosji jest ponoć symbolem narodowym.

Wiewór

2020-11-09, 00:15
Kacapy nienawidzą wszystkiego co żyje.

matt.matt

2020-11-09, 01:15
ch*j im na ryj k***y j***ne

cavern69

2020-11-09, 01:30
Hollow_Man napisał/a:

Podobno, Bryzgalski to od tego że cała załoga bryzgała mu na twarz kiedy miała ochotę, za to podobno dostał zresztą ten order.



Rozmarzyłeś się pedale :D

utrOne

2020-11-09, 07:58
Pralpunkt napisał/a:

Ruskie to k***y nie potrafili go uśpić, zapakować do łodzi i odstawić w bezpieczne miejsce
h*j im w dupę



Trzeba im jednak oddać sprawiedliwość. Jesli ty byś tam wszedł, to tez by cię nie uśpili, nie zapakowali na Łódź i w bezpieczne miejsce tylko od razu kula w łeb. Dmuchają na zimne.

torturant

2020-11-09, 08:01
Lewackie k***y zaczynają dominować na sadolu. Gdy w materiale z poprzedniego tygodnia rosyjska modelka dostała po mordzie, jaka była uciecha. Odstrzelili niedźwiedzia - płacz i zgrzytanie zębów. k***om wtłoczyli do mózgu, że zwierzę to coś lepszego od człowieka. I k***y w to wierzą (a jednocześnie wpie**alają mięso, część z nich wierzy, że mięso powstaje w hipermarkecie).

marinis

2020-11-09, 14:47
Pralpunkt napisał/a:

Ruskie to k***y nie potrafili go uśpić, zapakować do łodzi i odstawić w bezpieczne miejsce
h*j im w dupę



I znowu przygłupy płaczą bo jakieś durne zwierzaki zastrzelili, a gdy giną niewinni ludzie to się cieszycie.
Ofermy intelektualne.
torturant napisał/a:

Gdy w materiale z poprzedniego tygodnia rosyjska modelka dostała po mordzie, jaka była uciecha).


Dokładnie, bo to właśnie prawicowi debile, którzy nienawidzą kobiet. To głównie wyborcy PiSu i Konfederacji.
Dla nich zwierzę jest więcej warte.

skurwysyny

2020-11-09, 17:36
Pralpunkt napisał/a:

Ruskie to k***y nie potrafili go uśpić, zapakować do łodzi i odstawić w bezpieczne miejsce
h*j im w dupę



A u nich tyle niedźwiedzi jest jak u nas gobłębi to odstrzelili

PieronJasnySzlag

2020-11-09, 22:19
marinis napisał/a:

To głównie wyborcy PiSu i Konfederacji.
Dla nich zwierzę jest więcej warte.


Ho ho ho, trollolllolllo :D
ch*jku jeden to właśnie lewica płacze gdy karpie cierpią w święta, gdy wiewiórka straci swoje drzewo na wycince, gdy samochód rozjedzie żabe. Jednocześnie gardzą i odczłowieczają płody nazwyając je tylko zlepkiem komorek których usunięcie to pozytywny zabieg.

marinis

2020-11-12, 18:48
PieronJasnySzlag napisał/a:

Jednocześnie gardzą i odczłowieczają płody nazwyając je tylko zlepkiem komorek których usunięcie to pozytywny zabieg.



Nikt nie gardzi i nikt nie odczłowiecza. Aborcja to po prostu mniejsze zło gdy trzeba rozważyć szczęście kobiety.